Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no właśnie ale jakby trzeba było to kompletować po zwykłych pieniądzach, zaczynając od zera, to by sie troszkę nazbierało ;(
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
a mnie tam bardziej denerwują te szare wstawki w boczkach drzwi, masz skórzane, czy bedziesz coś kombinował , zmień to bo nie pasuje , ale oprócz tego furka jest kox...
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi , i wyszło 300zł, także tragedii nie ma
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
gdzi byłeś na przerwie
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
daj dokładne numery tych przekaźników
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak zwykle coś mało ludzi na ten wątek zagląda...
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
tak a potem sprzedaż że od eSki w atrakcyjnej cenie Nie o to chodzi żeby sprzedać i na tym zarobić. Tymbardziej kogoś oszukując i wprowadzając w błąd Najważniejsza jest satysfakcja z wyrezania czegoś takiego Dibo to był żart przecież :gwizdanie:, grill wyszedł elegancko ale i tak wole RSa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja się zastanawiałem czy bedzie mi czarno niebieskie wnętrzez S4 pasować do zielonego, a tu proszę jak pieknie czerwony z niebieskim pasuje
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
tak a potem sprzedaż że od eSki w atrakcyjnej cenie
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
dokładnie tak jak kolega pisze ja narazie zrezygnowałem z halogenów...ale może kiedyś
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z przodu wygląda jak miś panda , czaki22 ciekaw jestem co ludzie muszą mieć pod kopułką żeby takie coś zrobić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ok czekam jeszcze na info od łukasza, i czy ten zestaw bedzie odpowiedni do zielonego lakieru, autko jest po polerce, i chciałbym utrzymać ten efekt jak najdłużej
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
a wyglada elegancko gratuluje roboty, niezły efekt
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam Łukaszu zastanawiam się nad tym zestawem znalazłem wszystko oprócz czerwonej pozycji, nie ma tego na meguiars.pl, mogę zastosować jakiś inny środek a jak tak to jaki??
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
wyglad prawie jak od eSy , gadaj szybko jak to wyrezałeś bo elegancko wyglada
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Jerzu co to ma znaczyć to ja felg szukam podsyłam Ci linki, a Ty koła masz na aucie i nic nie piszesz... ładny kozak na tej feldze, nie chesz się zamienić
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
NOSB, rezaj ten grill bo ten polift nie pasuje teraz :gwizdanie:, a te koła , robią robotę
-
[B5 1Z] A4 TDi
mam nadzieje że tak będzie kolego znalazłem jeszcze ostatnią fotkę przed oddaniem furki do lakiernika, ze wstepną przymiarką gratów :wink4 Furka już odebrana i graty na aucie... przód
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzisiaj moja mama dowioziła sruby od zderzaka bo zpomniałem dać lakiernikowi, także furka się już składa , jeszcze polerka, i myślę że jutro góra w czwartek bede mial auto, to wrzucę jakieś fotki
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
w następnym tygodniu powinien być już złożony także zapraszam, do mnie będziesz pierwszy
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
no to kombinuj , bo ja już mam :gwizdanie:, teraz czekam na Ciebie
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
masz już fele i się nie chwalisz , dawaj te fele
-
[ALL B5] Czy kanapa z avanta pasuje do sedana ?
a nie prawda ja mam składane , ale czy przypasuje to nie wiem, a też bym się chętnie dowiedział bo dużo kompletów jest własnie za avanta
-
[ALL B5] RS4 jaki rozmiar oczka ?
siatexa w tym rozmiarze na allegro nie znajdziesz sprawdzałem ja kupiłem 1cm/3cm, i jest troche maławy, jedynie jakby jakiś z absu znaleźć albo Ori krakti od RSa, ale ostatnio na allegro ich nie widzę
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
tak jak mówi DIBO grill od RSa najlepiej w czerni i jest , NOSB z forum miał rezać grill bez znaczka, z ORI kratki RSowej, ale nie wiem czy już go zrobił