Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to mowisz ze skrobło... ;(
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ORIginalność , zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka , a jeszcze jak takie cuda wychodzą
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
co nabroiłeś :gwizdanie:
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
nie nie tylko jakoś ladnie wyglada i nie wiem czy to inny kolorek, malowany bedzie ale kolor zostaje, tylko poprawki bedą i polerka, ale zima musi nas opuscic
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
jakbys mial chwilke czasu i zerknął we wneke kolo to bylo by spoczko
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
mialem diodowe zarowki w przednich lampach na postojowkach, takie same jak w lampce przedniej w srodku, no i przymierzylem i efekt fajny, jak bede kupowal postojowki do poliftowych lampek to bede chyba wszystkie w srodku wymienial
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
bedzie jeszcze lepiej niz na tych MAMach, znacznie lepiej tylko dekielki zmien, nie wątpie ze nie zapomnisz
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
http://moto.allegro.pl/item526069860_led_zarowka_rurkowa_42mm_8_led_s_flux_nowosc.html cos takiego tylko nie wiem jaka tam dlugosc wchodzi
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
nie nie kolego chodzi mi o zarowki w podsufitkach przod i tyl, z tylu masz 2x W5W , z przodu 2x R5W, i jedna rurkowa, przynajmniej tak jest u mnie
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
nie no jakbym robil to tylko wszystko na biało, reszta wydaje mi się wioską , ale odgrzałeś stary pomysł także może nad tym pomślimy
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
myslalem o tym, ale tylko nad nogi kierowcy, z tym ze do tego musiałbyś wymieniać wszystkie zarówki w auce na LEDowe biale, bo inaczej bedzie
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
a jakie Ty masz lampy Boscha, bo one mialy halogeny wbudowane chyba, takze powinieneś mieć, chyba że nie wszystkie po I lifcie miały halogeny
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
kolego mA4ciek jaki masz kolorek , (kod), no a relingi w chromie do zieleni bedzie
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
masz juz jakies na mysli , i jaki rozmiar preferujesz, 17", czy bedziesz uderzał w 18" alo wiecej :gwizdanie:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Forum jest po to żeby dyskutować. nalezy tylko temperować co poniektórych... no tak tylko jak widzisz co kilka watkow to samo info to masz dosc a wystarczy
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
wezcie zamknijcie ten watek przeciez juz zostalo chyba wszystko napisae, od paru stron to tylko powtarzanie tego samego
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
przedliftowy?, ja musze znaleść ten kolor ramki z grilla rs4, bo mam grill tyko ramka jest na czarno prysnieta, a jak nie znajde to tak pewnie zostanie, a co z nim zamierzasz modzic?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a który grill rezasz polift?
-
Ceny paliwa marzec 2026
a u nas znow w gore 3.69, najnizej na Orlenie w Bochni bylo 3.45, i ani grosza mniej tak i ON jak i benzynka
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
co do tych felg moze i sie przejadly, jednak spojrz na woz nowaka, i paru innych osob jak te fele sie prezentuja , do tego jeszcze w polerce
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
te NOSB-owe podobaja mi sie o wiele bardziej, te sa zrobione tak ze niby czarne a jednal chrom
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no juz troche z pozno bo juz po operacji, mialem zrobic foty ale mlodsza siostra pozyczyla moj aparat... troszke sie z tym pomeczylem ale nie bylo tak zle, widac tyl auta elegancko, choc jeszcze nie ustawialem bo nie wyjezdzalem z garazu... moze pozniej zrobie opis
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no to jutro przekladam tak jak mowiles, i sie zobaczy [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:55_________________________________________________mam problem z kablami przelutowywałes czy wyciagales piny z kostki bo inaczej sie ich chyba nie da przelozyc?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a wlasnie o tym modzie mialem pisać, tylko mnie troche zmyliłeś bo mowiles ze bedziesz rezał przy przednich lampach, a nie dokladal nowe :gwizdanie:, w zderzaczku S4 moze to bedzie jakoś wygladać, choc sam bym sie w to nie pchal...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
, moze wymysli cos orginalnego, nie stresuj chlopaka