Treść opublikowana przez lukaseq1
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
chłopaki nie kłóćcie się. Jutro postaram sie dowiedziec co to stuka. [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 21:56_________________________________________________i wydech jest ok. Nie wiadomo co stuka !!!!
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Koledzy, kolezanki, niema aut z niemiec ktore maja nalatane po 200 tys, chodzi mi np o roczniki min 99,00. W polsce ci co handluja to banda kretynow, pedalow itd. Kazdego jednego by trzeba za ja.. powiecic. Wciskaja kit i smrod kupujacym. Co chwile jestem swiadkim czegos takiego, moj kolega juz od 5 miesiecy probuje cos kupic i same zlomy. Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Nierówne wolne obroty
moze pompowtryski leja ?
-
[ALL B5] Przeróbka car audio
Moje oryginalne radio ciągnie 6 głośników+ wzmacniacz i skrzynie z jbl. Daje naprawde rade
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
mi np nie
-
[B5 AFN] Dziwne stuknięcia pod podłogą podczas ruszania i hamowania
tez mi cos stuka prz ruszaniu, odpalaniu, hamowaniu! tylko ze to slychac raz z tylu raz z przodu
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
niewiem kolego mam te auto od 2 miesiecy
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
tak zrobie
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
Dzieki kolego za pomoc, jeszcze mam pytanko czy moze to tak stukac poduszka pod silnikiem ?[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 21:10_________________________________________________mozna te lozysko dokrecic ? jak narazie nic nie szumi a kolko lata
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
bezyna to bezyna ! Zaden diesel jej nie dorowna
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
nie nic nie slychac, w czasie jazdy slysze te same stukanie co w czasie kiedy odpalam auto, jak np zzuce z 3 na 2 albo jak szarpne autem, rowniez slychac od czasu do czasu jak wejde w zakret
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
Witam, znowu mam maly problem z moja audi przy odpaleniu samochodu cos sobie dosc glosno zapuka, wydaje mi sie ze to idzie z tylu, nie dzieje sie to zawwsze, pukanie slychac rowniez jak sie szarpnie autem na biegu, droga sprawa co moglo sie stac ze tylne lewe kolko jak nim ruszam to obie lata. Kolo jest dobrze dokrecone
-
[B6 AVF] Zawor EGR
tez mam ten sam problem, ponoc wystarczy go wyczyscic i na jakis czas powinien byc spokuj
-
[B5 AFN] Spalanie AFN po chipie i przed
kolego przy 200 niebedzie ci palil 5l. Normalka
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
Dzieki pozdrawiam
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Polska usrana rzeczywistość ! 900zł cena kosmos
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
zrobilem fotke turbo, prosze mi powiedziec jak to wyglada ?
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
niewiem bo jeszcze tym autem niezrobilem tyle. Mam go narazie 3 miesiace i zrobilem 3 tys i dolalem z 2 setki
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
problem w tym ze nie kopci, nawet jak dostaje po d*pie, tylko olej znika, zauwazylem ze cieknie przy erg. Mechanik powiedzial ze jak tam cieknie to znaczy turbo puszcza olej dla tego dzisiaj sprawdzałem czy w turbo jest olej no i jest ale minimalnie, odkręciłem również ta rure z prawej strony i mechanik gadal ze tam bedzie pelno oleju a tam prawie nic. I teraz juz niewiem co jest grane
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
Witam, dzisiaj sciaglem gume od turbo chcialem zobaczyc czy przepuszcza juz olej, i wsadzilem tam lape i byly tam sladowe ilosci oleju. Jest to juz powod zeby dac ja do regenarcji ?
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
olej mi wyzuca tak jak jest pokazane na pierwszym zdieciu. Sam juz niewiem czy to turbo czy cos innego kurde
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
a na jaki kolor kopci ? bo mi na bialo
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
a możesz mi powiedzieć kolego jakie sa objawy padającego turbo ? moj mechanik twierdzi ze turbo puszcza olej, ja z kolei nie odczuwam żadnych efektów ubocznych , auto ciągnie na każdym biegu, zbiera sie bardzo ladnie, 200 km/h pokaze, dzisiaj go krecilem na kazdym biegu oprocz piatki do konca i nie przeszedł w tryb awaryjny
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
a olej w odmnie tez norma ?
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
leje z erg ! juz mam dojsc tego auta