Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tomek nie dyskryminuj płci przeciwnej. Praca kierowcy nie należy tylko do mężczyzn
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty nic nie mów, bo on sam 2,5 w multi lata To auto przejściowe
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałeś mi tego licznika numer podać na PW. Nie rozmawiam z ludźmi co nie mają pieniędzy. Pozdrawiam
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś komplet dekorów Q, kompletne 2din z łokciem, rns-d, biały licznik itd.?
  5. Dużo opasek zaciskowych zakładałeś?
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaż mnie jak to wygląda, może będę miał
  8. Ja tam czekam z niecierpliwością na kolejny samolot
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Pewnie że tak, bez stresu Artur teraz już będzie tylko dobrze
  11. Teraz to już po ptokach
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pacz go jak się pcha do gipsu
  13. Siemian mistrz
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E1 723 523 H, to co z niemiec przytargałeś powinno mieć to samo
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    00777 - Accelerator Position Sensor (G79) Czujnik położenia pedały gazu padł? Ktoś ma numer takiego czujnika?
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RNS-D nie chcesz?
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstydem jest nie rozbieranie a upalanie krawata
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie interesuj się
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wnętrze avant, jutro dodam zdjęcie
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam całe czarne wnętrze do B6 na ładnym spasie, ktoś czegoś poszukuje?
  22. Do upalania po co Ci maska?
  23. Wała to sam z siebie zrobiłeś nie odbierając paczki. Nie tylko ty chodzisz do pracy. Jeżeli byś chciał odebrać paczkę to byś to zrobił bo ona nie wraca po dwóch dniach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.