Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. 80tka ma swój urok Powodzonka
  2. Powodzenia
  3. Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś Czyt niżej:wink: Jedno i to samo, zmień płytę bo przynudzasz
  4. Cóż to za zmiana? Już nie pamiętasz co mówiłeś o chłopakach z Koszęcina? Puma nie pogrążaj się bardziej niż jesteś
  5. Jawor pakuj gwint i nie pitol
  6. To już wiem co wsadzę na bixy No w koncu bo ta barwa co masz teraz to masakra normalnie powiedz jak ci sie w deszczu jezdzi na takim swietle...? Tak naprawdę to nie ma tragedii..
  7. Ogarnie to dokładną moc która znajduje się w aucie? Nie wierzę coś
  8. To już wiem co wsadzę na bixy
  9. trzeba było jechać a nie płaszczyć d*pę na forum:wink: Dzisiaj się dowiedziałem o tym. Tak bym pojechał bo jestem ciekawy ile tej serii tam zostało a już raczej nie będzie okazji sprawdzić
  10. Wiem że kiedyś pytałem ale chciałbym w tym tygodniu zobaczyć ile tego wyjdzie.. W Katowicach wczoraj za 50 zł hamowali cały dzień
  11. Adrian powiedź mi bixy masz w jakiej barwie? Bo świecą konkretnie
  12. Koledzy powiedźcie gdzie u was mogę wskoczyć na rolki w dobrych pieniądzach?
  13. Po weekendzie do tego siądę i na nowo wszystko postaram się ogarnąć
  14. Do B5 macie też coś? Potrzebował bym jakiegoś fajnego leda do lampki środkowej i do pasażerów z tyłu. Ktoś coś poleci?
  15. Koledzy mam taki problem. Przerobiłem żarówkę do lampki środkowej gdzie są 2 małe i jedna duża. Małą żarówkę zrobiłem wg poradnika w temacie i poszedłem sprawdzić czy działa. Po wsadzeniu jej w otwór na żarówkę wybił bezpiecznik. Czy coś źle zrobiłem? Co może być powodem?
  16. rozwiń swą opinię Konkretnie szare wnętrze
  17. Kolor środka nie przemawia do mnie
  18. Ładna bo czarna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.