Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzisiaj z Marcinem pokaraliśmy :kox: Trzeba jakiś ogarnięty pusty serwer wyszukać bez lagów itd.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Używany klucz steam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To znajdź takiego
-
[ALL B5] Audi S4
Gdzie ty masz tyle śniegu?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
i byłbyś teraz bez jaj:polew: :shock3:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Bandzo_xD :decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Lekko zgadamy się. Marcin weź mnie zaproś bo zapomniałem wczoraj
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:decayed::decayed::decayed::decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Lepiej awp glass i walisz 10 razy żeby kogoś ubić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pany myślałem żeby odmalować felgi na setup zimowy. Macie pomysł na jaki kolor żeby to wyglądało jakoś? A tu ze spotu mikołajkowego
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
A ja muszę nowego laptopa kupić. Na tym ciągle 30 fps Włączy ktoś latarkę 5 fps i kratki. Już mam książki podłożone żeby się nie grzał to 10 minut gry i jajka smażę
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Marcin to cziter :decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To pisz mi Piotrek jak coś
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP ale nie taki jest cel. Mamy sobie pograć między sobą dla funu:wink: Ja i tak FFA nie grywam :cry:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- po 10 zł ? Co Ty chcesz 100 slotów kupować? 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink: No rzuciłem tak dla przykładu. Zrobić z 16 slotów to starczy. To piotrek możemy ogarnąć
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Serwer jakiś można wybrać pusty Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To nie tak jak myślisz. Poczytaj co za dyszkę można kupić. Oni sprzedają same konto steam bez gry, przerabiałem ten temat już wiele razy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Serwer mogę zrobić A steam ci za 22 zł mogę załatwić.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja gram zawsze wieczorem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To chyba dam to komuś bo jak przeraża mnie to Ale z drugiej strony płacić komuś 200 zł za parę lutów to też nie tak.. Nie jest to parę lutów. Żeby zrobić to porządnie to trzeba poświęcić sporo czasu i cierpliwości. Kolega danielom będzie mi chyba pomagał. Jak poskładam 2din i parę pierdołek to wybiorę się do niego
-
Strefa Śmiechu
Super Mario po rosyjsku - Sadistic.pl
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To chyba dam to komuś bo jak przeraża mnie to Ale z drugiej strony płacić komuś 200 zł za parę lutów to też nie tak..