Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Dzisiaj z Marcinem pokaraliśmy :kox: Trzeba jakiś ogarnięty pusty serwer wyszukać bez lagów itd.
  2. Używany klucz steam
  3. To znajdź takiego
  4. Gdzie ty masz tyle śniegu?
  5. i byłbyś teraz bez jaj:polew: :shock3:
  6. Bandzo_xD :decayed:
  7. Lekko zgadamy się. Marcin weź mnie zaproś bo zapomniałem wczoraj
  8. :decayed::decayed::decayed::decayed:
  9. chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali
  10. Lepiej awp glass i walisz 10 razy żeby kogoś ubić
  11. Pany myślałem żeby odmalować felgi na setup zimowy. Macie pomysł na jaki kolor żeby to wyglądało jakoś? A tu ze spotu mikołajkowego
  12. A ja muszę nowego laptopa kupić. Na tym ciągle 30 fps Włączy ktoś latarkę 5 fps i kratki. Już mam książki podłożone żeby się nie grzał to 10 minut gry i jajka smażę
  13. Marcin to cziter :decayed:
  14. To pisz mi Piotrek jak coś
  15. Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP ale nie taki jest cel. Mamy sobie pograć między sobą dla funu:wink: Ja i tak FFA nie grywam :cry:
  16. Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim ja jestem za serwerem prywatnym, więc wątpię, że ktoś spoza forum by wchodził Przecież można go rozkręcić nie tylko dla nas a dla innych graczy. Teraz ciężko o jakieś ogarnięte FFA czy TP
  17. Po to są inni gracze którzy będą utrzymywać tempo serwera i grać na nim
  18. właśnie, dajcie jakiś serwer, bo ten co był wczoraj to nieogarnięty strasznie:decayed: Ja nie mam żadnych serwerów, bo gram tylko mixy i esl, więc zapodajcie:wink: Najlepiej jakiś pusty z dobrymi, standardowymi mapami, a nie jakieś wymyślne jak wczoraj:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- po 10 zł ? Co Ty chcesz 100 slotów kupować? 15 zł zwykły, prywatny na progamers.pl No, ale warto by było żeby te 1000FPS było, a taki to już koszt 50 zł Nie patrzyłem po innych stronach, ale ja się dorzucę jak coś i nawet mogę ogarnąć wszystko:wink: No rzuciłem tak dla przykładu. Zrobić z 16 slotów to starczy. To piotrek możemy ogarnąć
  19. Serwer jakiś można wybrać pusty Panowie robimy serwer Klubowy? Zrzucimy się po 10 zł i się zrobi jakąś grajkownie
  20. To nie tak jak myślisz. Poczytaj co za dyszkę można kupić. Oni sprzedają same konto steam bez gry, przerabiałem ten temat już wiele razy
  21. Serwer mogę zrobić A steam ci za 22 zł mogę załatwić.
  22. Ja gram zawsze wieczorem
  23. To chyba dam to komuś bo jak przeraża mnie to Ale z drugiej strony płacić komuś 200 zł za parę lutów to też nie tak.. Nie jest to parę lutów. Żeby zrobić to porządnie to trzeba poświęcić sporo czasu i cierpliwości. Kolega danielom będzie mi chyba pomagał. Jak poskładam 2din i parę pierdołek to wybiorę się do niego
  24. Super Mario po rosyjsku - Sadistic.pl
  25. To chyba dam to komuś bo jak przeraża mnie to Ale z drugiej strony płacić komuś 200 zł za parę lutów to też nie tak..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.