Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dudsowi trzeba powiedzieć jeszcze. Może by tak na pomarańczę uderzyć
-
Wymiana końcówek na sportowe w Audi A4 B6 2.5TDI
Zrobisz 2.5 cala to będzie go słychać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek ale najlepiej za 2 tygodnie kiedy będę już w pl
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No trzeba, trzeba. Adam kreska na zakończenie sezonu to dobra opcja
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
---------- Post dopisany 28-09-2012 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 17:43 ---------- Panowie proponuję zrobić spota 14 października w niedzielę. 3 miechy temu ostatnio spot był
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Ładna sztuka. Kolego jak ci się wydech sprawuje? Zostawiłeś jakieś puchy czy wszystko out + dp? Pokaż filmik jak to chodzi bo jestem ciekawy
-
[ALL B5] Audi S4
będzie pierwsze Audi A4 B5 Cabrio? w dodatku 4 drzwiowe Okej. A d*py muszą być
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan dzięki za pomoc :hi:Także na wiosnę odstawiam auto pumie który zrobi korektę lakieru ludwikiem do naczyń
-
[ALL B5] Audi S4
A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Dupeczka piękna Kiedy chcesz malować?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
500-1000, mało jest dedykowanych do b5 Dziękować
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Hehe W jakiej cenie dorwę taką navi? Bo tak po allegro szukałem to nie bardzo widzę.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
stare foto co dekory jeszcze były w folii : http://imageshack.us/a/img220/4692/45144661.jpg Sprawdza się? Bo przez zimę bym powalczył z środkiem auta i wtedy by 2din wpadł najlepiej z navi. A jak z mapami?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz pokaż mi jakieś zdjęcia jak ta twoja navi wygląda bo nie mogę się odszukać w temacie
-
[ALL B5] Audi S4
takie masz doładowanie ? U Buby jedna turbina tyle dmucha:decayed:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę No widziałem że grubo mieliście
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przywiozę parę brzydkich Niemek, może puma coś wybierze dla siebie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Już nazbierałem na dwie A tak poważnie to wracam 12 października i można jakiego spota ogarnąć
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania Kojarzysz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najlepszy kurier w mieście Częstochowa kamikadze hardcor - YouTube
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
No duds ładnie ładnie
-
Wybór CB radia :)
To nawet dobrego łokitoki nie kupisz Chcesz dobry zestaw CB kupić to uzbieraj trochę kasy. Bo kupisz tanią tandetę i się będziesz ciągle denerwował bo szumi bo to.
-
Wybór CB radia :)
Moim pierwszym radiem był alan 199A i większego szumołapa nie widziałem. Lubisz szumy to radio ci podpasuje.