Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Ale to sa same dolne tylko? Bo z opisu wyglada ze tak ale na zdjecie sa z listwami na drzwi.
  2. No Panowie... To Augustow ma w suwalkach sie spotykac? ale i tak bylo za***iście, tak jak Johny mowi nagadac sie nie moglismy. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  3. To ja do Olecka napisze i do Grześka. Kasjan, pytałeś czy mogę edytować tu wszystkie posty
  4. Witam, jestem posiadaczem audi z silnikiem 2.6 ale juz po 1,5roku użytkowania brakuje mi trochę kopa. Na s4 może i było mnie stac ale tylko na zakup, a nie utrzymanie, więc mija się to z celem. No i tak myślałem nad swapem na 2.8 tam jest już w miare sensowna moc. Minusem jakim wiedzę jest to że jestem w posiadaniu wersji z napedem FWD. Czy lepiej nie wkładać w to kasy i sprzedać obecne audi i kupić jakiegoś 1.8T Q i wtedy z modami w silniku się bawić? Czy swapować na ACK? Szkoda mi mojej budy ponieważ troche czasu i pieniędzy jest tam włożone a tak od nowa wszystko bym musiał zaczynać...
  5. Jak olecko? Sylwek?
  6. Panowie! To dziś spot o 17 pod TESCO? Ktoś będzie? Filip? Sylwek? Olecko? Marcinos? Johnny? Gwerty mówił że mu pasuje. Mi też, także piszcie.
  7. No wyglądają jak ori, teraz tylko kwestia ich wytrzymałości, prawdopodobnie są wykonane z laminatu. A z tego co wiem jest to materiał wytrzymały, łódki się robi z niego na przykład. Zapytaj sprzedawcy dokładnie o materiał z jakiego sązrobione. Bo cena fajna, ja zapłaciłem za używki 500zl :/
  8. Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7. 606 702 437 prosze.
  9. A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.
  10. Dostałem info od Gwertego że wyrusza w piątek w nocy i bedzie na sobote rano. To teraz kwestia kiedy się spotykamy? Mi pasowało by niedzielne popołódnie ale to jest kwestia dogadania.
  11. Ja to czekam na Grześka więc ja będę mógł wtedy kiedy On
  12. Wlasnie. Bo jakby bez kebabow to na pewno nie oni :decayed:
  13. No a jakis inny typu pomarancz czy zolty? No a jak z ta czystascia na powierzchniach malowanych plasti dipem?
  14. No a powiedzcie jak z kolorem biały mat jest trudniejszy do utrzymania niż czarny?
  15. No najbardziej mnie wlasnie to przerazalo ze jakby cos sie stalo to jak to potem sie pokryje. No to postanowione, teraz tylko musze zadzwonic do oem i zapytac o dokladna cene i ustawic sie na termin. A czy pod wplywem minusowej temperatury nie dzieje sie nic niepokojacego z plasti dip?
  16. Sledze i sledze ten temat i tak nasunelo mi sie pare pytan. Chcialbym cale auto pomalowac na czarny mat a mam teraz srebrny kolor to nie powinno byc problemu? Sam tego nie bede malowal bo sie nie mam umiejetnosci/sprzetu. Oddalbym do tej firmy oem+ no i czy ktos juz kozystal z ich uslug? Czy w zime tez maluja? No i czy jak powiedzmy na jakims elemencie powiedzmy zostanie naruszona ta warstwa plasti dip to to potem zeby to naprawic to trzeba zerwac w tym miejscu powloke i nowa nalozyc czy mozna jakos inaczej to zalatac?
  17. Czyli ja jak u siebie bede wstawiał skórę to nie musze całych boczków zmieniac tylko ten element zaznaczony?
  18. Halo halo Panowie! To jak z tym spocikiem? Mial byc w okolicach 10, mowcie kiedy wam pasuje no i najlepiej zeby dla Grzeska pasowalo, bo skoro bedzie w suwalkach to warto sie zobaczyc.
  19. No ja jak już pisałem, dla mnie rybka tylko fajnie żeby był Grzesiek bo muszę coś odebrać od niego
  20. No to można coś pomyśleć nad 8 - 9. Dla mnie nie ma problemu, wszystko jest do dogadania
  21. Czy Ty mnie nie śledzis? Hehe, no ja Ciebie nie widziałem, mało rozgarnięty jestem trzeba było krzyknąć to razem by coś sie No to jak z tym spotem. Kto na chwilę obecna wygospodarowałby troszke czasu 10 września?
  22. No to dlatego można z wyprzedzeniem zacząć organizować się to może więcej nas się pojawi
  23. Można coś kminić, ciekawe jak Olecko? Dla mnie najlepiej by było 10 września, nawet wtedy Grzesiek moze będzie
  24. Aha... sie nalicytowałem. Ja tu liczyłem na jakąś mega okazję a gości gada że za mniej jak 900 EURO!! Nie sprzeda ich to mógłby ustawić przynajmniej cenę minimalną.
  25. U mnie takie stuki pojawiły się po zamontowaniu gwintu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.