Treść opublikowana przez shakal
-
Srebrna BRD by shakal
Ja juz jednej nie mogłem dokrecic wlasnie a nowe sa na imbus wiec problemu nie ma z nimi Wysłane z iPhone
-
Dziecięce foteliki do samochodów
http://olx.pl/oferta/isofix-audi-a4-b6-b7-CID5-IDcsu9H.html#e0946acef0 Nie moja aukcja.
-
Srebrna BRD by shakal
Nowy, nie planowany i mega gruby mod Zmiana śrubek w lampkach rejestracji I wpadły nowe mapki do RNS-E Dzięki H4mm3R
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Ładny wynik
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Dobra baza do modów Ja nie bawił bym się w dokładki tylko zbierał na full "S" pakiet zewnętrzny bo przy tym kolorze wygląda naprawdę super Bezawaryjności życzę
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Wiadomo , dzięki
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kupowałeś nową w ASO? Jak możesz to napisz ile sobie krzyczą
- B7 Crew
-
Problem przy wymianie żarówki postojowej, wpadła do środka, silniczek jak włożyć ?
Do wyjęcia żarówki możesz sobie pomóc chwytakiem elastycznym pazurkowym http://proficentrum.pl/2327,chwytak-elastyczny-pazurkowy-600mm.html Kosztuje tyle co nic a może przydać się nie tylko do wyjęcia żarówki
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ładna sztuka Fajnie że już nie musisz tak dużo do niej dokładać Bezawaryjnej eksploatacji
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Katalogowe spalanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Auta które są poddawane testom spalania "stoją" na rolkach gdzie nie ma oporów powietrza a koło do takich testów to chyba najmniejsze i najwęższe jakie posiadają zakładają Żeby osiągnąć przybliżone spalanie do katalowego musiałbys mieć zawsze prostą drogę, każde światło zielone i jechać 80km/h na szóstym biegu chyba
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Srebrna BRD by shakal
Na wiosnę będę sprawdzał turbo i prawdopodobnie wymieniał albo regenerował chociaż wolałbym chyba nowe turbo A co do oleju to tak jak pisałem, zawsze można wrócić do LM lub innego PS. Mapy masz już?
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
Kostka na 100% od fotochromu . Przyciski/pokrętła powinieneś mieć na konsoli: I jak juz coś robic to jak w oryginale, nie popieram druciarstwa w aucie
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
1. Kostka wygląda albo na instalację do Lustra fotochromatycznego (samo ściemniającego się) albo może ktoś miał jakiś zestaw głośnomówiący czy kamere (zdjęcie niewyraźne i nie widac dobrze kostki) 2. Ta klapka nad lusterkiem to nic innego jak daszek przeciwsłoneczny. Po otwarciu słońce nie świeci między lusterkiem a podsufitką 4. Zielona kostka jest od grzania foteli, jest pusta bo go zapewne nie masz
-
Srebrna BRD by shakal
Zobaczymy co będzie, zawsze można zmienić olej
-
Granatowe wnętrze b6
Wszystko zależy czy Tobie się to będzie podobać. osobiście widziałbym bardziej jasne fotele do niebieskiego wnętrza