Treść opublikowana przez shakal
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Koleś bez uszkodzenia przełożył na nową szybę
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Mi teraz nie uda się zrobić polerki przed zimą więc chyba zostawię to tak jak jest i po zimie będę myślał co dalej A folia ochronna to dobry pomysł ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 10:04 ---------- Polerki nie udało się ogarnąć, ale udało się porobić parę innych rzeczy które czekały na swoją kolej Na początek poszła wymiana szyby i zamontowanie czujników + lusterko Następnie dzięki koledze z forum: czaki22 , została podciągnięta instalacja, podłączone włączniki auto i DRL/CLH i wszystko ruszyło jak z fabryki Między czasie na klapie wylądowała lotka s-line I dwa dni przed wyjazdem udało podłączyć się jeszcze BOSE ( Stage I, czyli suboofer, wzmacniacz + głośniki tył) BOSE również dzięki koledze czaki22 I za to Wielkie Dzięki Do tego wszystkiego doszło lakierowanie tylnego zderzaka i wymiana niedziałającego czujnika parkowania.
-
Austria - Wiedeń
No to się końcem sierpnia przyspoci Jakąś dobrą miejscówkę tylko trzeba wymyślić
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Furka na żywo koło robi robotę PS. Miło było poznać Pozdrawiam
-
Austria - Wiedeń
Hehe Też dzięki za spotkanie i kabelki Może następnym razem będzie więcej A4 na spocie? Jak jest ktoś jeszcze we Wiedniu to niech się odezwie Nie gryziemy
-
Austria - Wiedeń
Witam Dzisiaj odbył się chyba pierwszy i mam nadzieję nie ostatni, mini (jak na razie) spot we Wiedniu Obecni na spocie: 1. dudas307 2. sh_akal Miejscówka jak na początek nie rewelacyjna, choć spokojna Parę fotek ze spotkania Pozdrawiam
-
moja dłubanka nowe mody i fotki
Recaro jeszcze białe :kox: a podłokietnik gdzie? Fajnie sie teraz środek prezentuje
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Na początku chciałem przeprosić za OT dziadek, przestań w końcu hejtować nasz kraj, bo wszędzie trawa jest bardziej zielona... ja się już nasłuchałem tylu rzeczy o różnych krajach, że wcale nie uważam, że Polska to kraj absurdu. Wszędzie jest korupcja, wszędzie są głupie przepisy, wszędzie mogą Cię spotkac podobne problemy i niespodzianki jak w PL i taka jest prawda. Kumpel kiedyś mi opowiadał, że np. w Wiedniu za opóźnienie w opłacie za telefon komórkowy płaci się setkami EUR (opóźnienie 1-2 dni), a za przekroczenie limitu danych (gdzie w PL po prostu blokują transfer, albo doliczają do rachunku za każdy MB) to też 300-500EUR... komedia? Nie, życie Tak się składa, że ja też mieszkam w Wiedniu i to co napisałeś to totalna bzdura (chyba Twój kolega lubi dodawać zer) Za opóźnienie w opłacie za np. telefon komórkowy lub każdy inny rachunek który przychodzi do domu (nie liczą się mandaty i inne kary np. sądowne) doliczane jest co 7 dni od wysłanego ponaglenia 10 euro, którego ( i tu uwaga ) nie trzeba płacić, wystarczy że zapłacisz rachunek bez doliczonych tych 10 euro i nic Ci nie przyjdzie dodatkowo płacić (chyba że zwlekasz ponad miesiąc, sprawa kierowana jest do sądu, ale wszystko przebiega listownie, nie przysyłają zaproszeń na rozprawy). Transfer natomiast czy to masz komputer czy w telefonie, jeśli go przekroczysz jest zbijany do bardzo małej liczby Mb/s tak że poczta otwiera się 10 minut a nie dopłacane setki euro. Jeszcze raz sorki za OT, ale raziło mnie to trochę w oczy
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Ja rozbierałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/ Ktos tez rozbierał w celu zmiany samego pasa i tez widziałem te fotki ale nie kojarzę kto. akjam, jak coś to pisz
-
Taka tam przyziemna A4
2.0 Jeśli nie chcesz ściągać S4 to ściągnij chociaż oznaczenia z prawej strony. Po ściągnięciu wystarczy polerka
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu
Ciekawie się zaczyna Czarny reling rzeczywiście lepiej by tutaj wyglądał, no i jak zrobisz Bixa to będzie Bezawaryjności
- B7 Crew
-
Uchwyt lusterka wewnętrznego z czujnikami.
Dzięki Pepin za odpowiedź Z szybą będę wiedział na dniach co się da załatwić bo w Austrii troche to inaczej wygląda.
-
B7 Crew
Skoro uchwyt jest razem ze szybą to już wszystko wiem. Myślałem że osobno musiałbym kupić uchwyt. Teraz tylko muszę dokupić ten środkowy plastik maskujący kabel i chyba już będę miał wszystko. W tygodniu będę wiedział czy uda się z ubezpieczenia coś przykombinować ze szybą jeśli tak to będę wymieniał i zakładał lustro z fotochromem bo leży już jakiś czas i się kurzy A co do podjechania to jak zawiozę żonę z dzieckiem do PL przed urlopem to się można spotkać
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Uchwyt lusterka wewnętrznego z czujnikami.
Poszukuję numeru uchwytu który trzyma lusterko fotochrom z czujnikiem deszczu.
-
B6 DIVISION
Opona nie ma ładnie wyglądać tylko mieć dobre właściwości jezdne. Tutaj masz test ADAC ADAC Test - Sommerreifen 2013 - 225/45 R17 Czy wygrały te z ładnymi bieżnikami?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A mnie się tam podoba. Wyróżnia się wśród innych a o to z pewnością Tomkowi chodziło
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dziwisz się że Ci gałka na wybieraku się wytarła, jak Ty biegi szybciej niż S-tronic zmieniasz :grin: Gratulacje przegrzania materiału
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Za mały ruch tutaj Ja bym pomógł, ale nie ma mnie w PL.
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
Bitwa o Czarnobyl.
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
A też wejdę