Treść opublikowana przez shakal
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No ramkę i popiołkę bez żadnej ryski to chyba tylko w ASO
-
Demontaż tapicerki oparcia kanapy -Avant
Nie wiem jak w jest w B5, ale może Ci się przydać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jak u mnie z kolorem nie wypali to też chyba będę musiał się za takim kompletem rozglądać. Po carbonie chyba najładniejsze dekory Tylko trafić naprawdę zadbany komplet, ciężka sprawa.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
No i masz. Moja powiedziała, że nie chce czerwono podobnych dekorów dlatego wymyśliłem cos innego. Narazie tego koloru nie widziała. Jak się wam widzi, nie za złoto? Kolor z palety Mercedesa: Sand Beige 467.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Coś się wybierze z pewnością. Problem w tym że będę potrzebował to mieć w sprayu bo pistoletu nie posiadam, a kupować specjalnie na jeden raz może dwa się nie opłaca.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Hehe. Jeszcze gdzieś 3 tygodnie na zastanowienie się mam. Później albo będzie pasować albo będzie zmiana koloru
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Wolę chyba troche ciemniejszy niż żeby wyszedł za jasny. Chyba żeby coś takiego: Tylko nie wiem co to za kod lakieru. Może ktoś podpowie
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzięki H4mm3R za podpowiedź. Jeśli za komplet osiemnastek chcą 540 funtów to nie ma jeszcze tragedii, no chyba że to cena za sztukę to... ---------- Post dopisany 07-03-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 16:44 ---------- Leżą mi dekory z drzwi i deski w piwnicy i planuję je pomalować w kolor oczywiście połysk. Jak myślicie czy ten kolorek z palety audi LZ3N rubinrot perleffekt będzie dobrze wyglądał w czarnym środku? Chodzi mi o coś takiego:
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Może niedługo będzie Ci dane zobaczyć
-
[B7] srebrne na razie bez modyfikacji ale czekam na podpowiedzi!
Powitać Napisz coś więcej na temat samochodu. Dorzuć parę fotek ze środka, zobaczymy co tam ukrywasz Bo jak narazie to ze środkowego wyposażenia widać tylko choinkę zapachową na lustrze Bezawaryjności PS. Widzę, że autko kiedyś jeździło po austriackich drogach
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Będzie grubo
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Pochwal się nie bądź taki skryty:decayed:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Autko cały czas modyfikowane "ze smakiem"
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Uuu Kolego, ładnie poleciałeś z modami Ja za to zawsze uważałem że 4x elektryka jest potrzebna innej możliwości nie może być Co to za lampki ledowe? To jest Ori ?
-
Rozkładana kanapa A4 avant
A4 avant nie jest przystosowania do wożenia desek z tartaku. Jak chcecie cały czas coś dużego wozić w aucie to kupcie dostawczaka Mi tam wystarcza tak jak jest. wózek sie mieści, okolo 240cm można włożyć po złożeniu małego oparcia. Wiadome że raz na jakiś czas chce się cos większego przewieść. Audi przewidziało do tego celu bagażnik dachowy.
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Właśnie nie byłem pewien czy do telefonu ta antena tez była montowana, ale teraz już się wszystko wyjaśniło
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Przynajmniej jak będziesz zakładał RNS-E to antenę już masz ori
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Nie każda dlatego mnie to ciekawi.
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Z tymi śrubami widzę u każdego problem jest. U mnie też trzeba było wymieniać na nową Twarde i dobre koło PS. Dlaczego masz antenę od GPS na dachu a w środku żadnej navi ? Wychodziła taka konfiguracja do telefonu??
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Cisza przed burzą pewnie
-
elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
Ja za jakis miesiąc będę wymieniał podsufitkę u siebie i jak do tego czasu nie znajdziecie żadnych informacji na temat czy sie tam te silniczki zmieszczą to pstrykne zdjęcia i zobaczę ile tam miejsca jest
-
Rozkładana kanapa A4 avant
Chodzi Ci o siedzisko czy oparcie?
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Moim zdaniem wszystko co wychodzi nie oryginalne (prócz przeszczepu z a6c6 do avanta) to jedna wielka kupa, Nie ma jak ori, ale to moje prywatne zdanie
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Mi dokładnie chodzi o taki kolor jak na tym 1 zdjęciu na drzwiach pasażera tylko że połysk. i tak jak myślałem popiołki + ramka czarny mat lepiej będzie wyglądać takie moje zdanie. Ale ogólnie nie jest źle
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Zakładaj, zakładaj bo czekam na efekt w aucie. Myślałem że będą troszkę ciemniejsze Ja myślę tylko o listwach drzwi-deska . popiołki i ramka czarny mat.