Treść opublikowana przez Cezarrr
-
wtryski 1.8 t
Nie otwiera zdjęcia, ale oring wtrysku dla 1.8 to bodajże 035906149A
-
Zarówka kierunowskazów A4 B6 USA
PY21W-12V-21W bodajże
-
Strefa Śmiechu
Audi na urlopie nad morzem
-
Spotkania na drodze
Dziś przed 9 w tunelu na Wisłostradzie czarny avancik B7 w kierunku Legii. Było pomrugane, Pozdr...
-
Strefa Śmiechu
Jakieś ch...e te fele
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Zamówienie z wczoraj już u mnie. Zamówienie towaru, wysyłka jak zwykle błyskawicznie. Dzięki i do następnego:) Pozdr...
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Zerwij oznaczenia z tyłu, gołe dupsko ładniejsze:) Proponował bym ci wykopać też tą ramkę pod tablice z tyłu, jakoś wdł mnie to topornie wygląda.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć. Daj znać czy dasz radę ogarnąć i jak cenowo: 8E0253301DS, 1H0253115 i 8D0253115 Pozdr....
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wrzuć fotki tych felg na aucie jak założysz Xperia
-
pipczenie podczas uruchamiania zapłonu
Może przypominacz o zapięciu pasów??
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
i lux
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Powinno się dać i tak do tego dostać tylko musi być kanał lub podnośnik. Daj maila to ci fotę wyślę bo nie mogę jej tu dodać Xperia
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Ja wykorzystałem moment przy wymianie sprzęgła jak skrzynia była zwalona na glebę, dostęp był w tedy jak na dłoni. Mam fotki od spodu ale za głupi jestem żeby je tu dodać Daj maila jak chcesz
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Jeśli mówisz o tym zestawie co pisałem to nie jest ten wybierak pod mieszkiem. Nr 16 na obrazku poniżej i dostaniesz się tam tylko od spodu. http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=audi&t_id=70252&added_=AUDI%20Audi%20A4/Avant%202005
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
To jest zestaw naprawczy lewarka zmiany biegów. W aso jak dobrze pamiętam coś ok 70zl. Taki powiedzmy przegubik kulkowy z plastiku w gumowej osłonie. U mnie był mega wyrobione do tego osłona była peknieta i lala się na to woda, co by wyjasnialo dlaczego np. w zimę po nocy ledwo mogłem bieg wbić, poprostu ta woda tam zamarzala. Kasa nieduża wiec najpierw bym proponował zacząć od tego, a dopiero potem jak nie pomoże grzebać w skrzyni. http://www.ecstuning.com/ES437673/ Xperia
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Proponuję zacząć od tego: 8E0798151 - nr z ETKI, zamienniki robi też TOPRAN. Miałem problem z wrzuceniem 1 po przepięciu z wstecznego, raz szło a raz nie. Do tego czasem problem z wrzuceniem jedynki, reszta biegów wchodziła gładko. Ten wybierak był mega wyrobiony, nowy załatwił sprawę.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki za graty. Przesyłka dotarła expresowo. Pozdro i do nastepnego;-) Xperia
-
BOSE z Symphony 2 vs BOSE z Chorus
U mnie pod symphony2 nie działa, kombinacje z innymi przyciskami 1,2,4 odpadają jakieś ukryte funkcje ale tylko do podglądu, bez edycji, z przyciskiem 5 d*pa, nic się nie dzieje. Xperia
-
BOSE z Symphony 2 vs BOSE z Chorus
Preset 5, który to przycisk? Pytam o symphony2 Xperia
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
Pasują od każdej innej wersji. Nie widzę problemu Xperia
-
Spotkania na drodze
Kto dziś rano przelatywal ciemną A6 w kombi przez stację BP przy ratuszu Białołęka? Ramka z tyłu mi się rzuciła w oczy, akurat lazlem płacić. Xperia
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Może dało by się dociac i na ciepło dopasować z np.odblasku pomarańczowego takiego jak jest na kołach w rowerze;-) Pokombinuj bo uważam ze US są za***iste jeśli chodzi o wygląd Xperia
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Lampy jeszcze nie do końca USA jak być powinno. Nie wiem czy dobrze widzę, ale zrobiłeś USA na lampach EU. W US są na rogu pomarańczowe wstawki. Dobrze pomyślałeś z przełącznikiem
-
NEW BMW F30 318d M-sport
Świetna, tylko źle poskładali bo kiera nie po tej stronie
-
Przyciemnianie szyb [Warszawa i okolice]
Prosze http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=288023858&an=0&page=0#Post288023858 Dziś zrobiłem swojego Avanta folią o przepuszczalności 5%. Jest OK. 400 złociszy i 4 godziny. Firma sprawdzona bo od paru lat robi akcje na autokąciku i nikt nie narzeka. Mieści sie na ul.Postępu 3 Dokładnie zapraszam na postepu 3. jestem pracownikiem tej firmy i pasjonatem audi piszac do mnie na PW zawsze można sie jakoś dogadać Hej, Marcys1004 poszło PW