Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. o! i tutaj się też pojawiłeś śliczne auto, niejednokrotnie widziane na mieście coś tam będziesz dłubać?
  2. petarda ten rotor od C7 jednak nie robi takiego wow
  3. tym razem leasing mam na 3 lata, więc jeszcze trochę czasu do zmiany jest jak na razie nie żałuję zmiany, wręcz przeciwnie - jestem zachwycony jazdą tym samochodem. a wózek też już kupiony i z palcem w tyłku mieści się w bagażniku i jeszcze jest miejsce
  4. zadzwoń, zapytaj. paru znajomych robiło tam różne auta i każdy raczej był zadowolony.
  5. brk tuning w Inowrocławiu
  6. z perspektywy tego miesiąca kupiłbym kombi. po 3 dniach od odbioru auta dowiedziałem się, że wózek będzie się musiał zmieścić za parę miesięcy
  7. z powodu braku czasu wszystko idzie jak krew z nosa w piątek zdjąłem w końcu oznaczenia z tylnej klapy. o wiele lepiej auto brudne jak diabli, ale co chwilę praktycznie gdzieś w trasę jeżdżę i nie kiedy i jak umyć..
  8. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    eeejj no bez przesady mój brat miał S3 jeszcze 2 lata temu, ma rodzinę właśnie 2+1. fakt, żona miała B8 avant, ale głównie jeździli S3.
  9. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    to zależy czego oczekujesz. miejsca w środku będzie zdecydowanie mniej, materiały wykończeniowe też będą nieco gorsze. jeździłem Q5tką, czyli w zasadzie bliźniakiem. za to system multimedialny chodzi o niebo szybciej, jest fajny i nowoczesny, podobnie jak VC. ja się zastanawiałem nad przesiadką na A5 Sportback, ale wielkość bagażnika mi jednak nie odpowiadała i ilość miejsca na głowę dla pasażerów z tyłu. widziałem, że pisałeś u Kosmity w sprawie reflektorów. to w zwykłym A5 były ksenony, ledy lub led matrix. w polifcie jeszcze doszły światła laserowe.
  10. jedrekx odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
    petarda..
  11. było kilka powodów muszę popatrzeć, może leży gdzieś w bagażniku w stercie dodatków, które dostałem do auta
  12. zawsze możesz założyć RNS-E
  13. Powiem Ci, że prowadzi się podobnie do A6, tylko jest twardszy. Tu mam zawieszenie AMG selektywne, a w A6 miałem pneumatykę..
  14. Dzięki, mam rozkodowany. Kupowałem go w Mercedes-Benz Warszawa, auto po jednym z dyrektorów Mercedesa w Polsce
  15. Dla kierowcy jest więcej miejsca, pasażer ma ciutke mniej miejsca z przodu na nogi. Z tyłu porównywanie, a bagażnik większy w Mercedesie.
  16. Też się liczy :decayed: ale kombi mi się nie podobało ;)
  17. No cóż.. po 11 latach przygody z Audi niespodziewanie przyszedł czas na zmianę. Miało być nowe, miało być białe, miało być Audi.. a jest delikatnie używany, czarny (znowu ) Mercedes Przejdźmy do konkretów: E klasa rocznik 2019, 220d czyli 2.0 diesel 197KM z napędem na cztery koła - 4Matic z przebiegiem 33 tys km. Wypas odbiegający od tego co miałem w A6, ale ma w zasadzie wszystkie rzeczy, które były dla mnie istotne. Między innym w aucie są: -ledy -oświetlenie ambiente premium (różne kolorki, podświetlane progi z napisem Mercedes etc.) -pakiet integracji smartfona (czyli m.in. Car Play i Android Auto) -nawigacja -wirtualny kokpit -side assist -kamera cofania -asystent parkowania -pre sense -lusterka fotochrom -pakiet schowków -pełen pakiet AMG -DAB -dekory czarny jesion mat -dynamic select -19tki AMG -deska obszyta skórą -półskóry z alkantarą AMG. jest tego więcej, ale wypisałem te najważniejsze rzeczy Plany? Wiele ich nie ma: -oklejenie chromów tak, żeby był wyglądał jak auto z pakietem Night - zrobione -usunięcie emblematów i pozostawienie samego znaczka Mercedesa z tyłu - zrobione -ceramika - zrobione -20tki AMG Jakieś fotki świeżo po myciu - auto odebrałem wczoraj, ale całą trasę z Warszawy padało.. Zapraszam do hejtowania
  18. ja Ci mówię.. listwy w czerń
  19. mój szwagier kupił B6, gość zaniżył fakturę i szwagier nie zauważył (dopiero podczas rejestracji). w chwili obecnej się z gościem sądzi bo musiał wymienić silnik (wada ukryta pojazdu). teraz w sądzie gość się zarzeka, że kwota zakupu była jak na fakturze. dobrze, że byłem ze szwagrem i teściem bo chociaż mają teraz świadka.. reasumując - ja od obcego na pewno nie wziąłbym auta z zaniżoną fakturą.
  20. i Grzesiu jak zwykle wszystko powyjaśniał
  21. c**joza za przeproszeniem. w Q5 miałem normalnie wejście na SIM i dwie karty SD. ba! nawet mój ojciec w Q8 nadal to ma.. mam nadzieję, że u mnie będzie "normalnie" bo jeden slot USB-C to słabizna..
  22. jak nie ma wejścia na kartę SD? a w podłokietniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.