Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. siódemka to jednak siódemka.. nie ma to tamto powiedz, jest różnica w prowadzeniu w stosunku do szóstki?
  2. a nie myślałeś żeby ramka wokół grilla była czarna?
  3. no teraz to już tutaj rzeczywiście mało kto się udziela.. myślę, że jak się uspokoi nieco obecna sytuacja, to ogarniemy jakieś spotkanie jak przed laty
  4. piękne, szkoda tylko, że nie ma VC. poza tym bajka sam myślałem nad A5 SB, ale trochę mały bagażnik ma :/
  5. ja za gwintem jakoś nigdy nie byłem... do czasu aż nie założyłem do Cabrio FK daje radę, byłem bardzo zadowolony. i było przyjemniej niż na 1BV. co do wysokości to tak, jak Mateusz mówi.. ustawiasz pod siebie i tyle. ale i tak wiadomo jak to się kończy
  6. jak ludzie tak głosują to fotka do kalendarza nie wpada.. wysyłaj, wysyłaj.. chociaż nie wiem co z kalendarzem na przyszły rok bo zgłoszeń w tym roku nie ma praktyczne wcale. dopiero jedno głosowanie poszło, a powinno już być w tym roku pięć.
  7. też się zastanawiałem Audi Infotainment/MMI ONBOARD AUDI A5 WWW.INSTRUCCIONESAUDI.COM
  8. ja mam teraz P30 Pro, wcześniej miałem P20 Pro - moim zdaniem starszy model był lepszy w codziennym użytkowaniu. teraz zdjęcia do ogłoszeń samochodów, czy pracowe jak potrzeba, czy wakacyjne.. wszystko robię telefonem
  9. teraz telefon potrafi zrobić lepsze fotki niż niejeden aparat :decayed: ja po przesiadce z iPhone'a na Hujałeja przestałem korzystać z lustrzanki do takich normalnych zdjęć
  10. najlepiej w obydwóch w białym szczególnie by się przydał, w B8 aż tak nie razi chociaż też by fajnie wyglądało..
  11. ale jakość świecenia jest nieporównywalna.
  12. jest fajnie
  13. aż się prosi o ten przód S-line..
  14. spory przebieg jak na 2018, bezawaryjności w firmowych Passatach mamy te silniki 2.0 150 i całkiem fajnie jeżdżą i są mega oszczędne.
  15. do tej pory można tak skonfigurować auto
  16. a właśnie niedawno się zastanawiałem czy to auto jeszcze żyje dbaj o nie
  17. ja myślę, bo inaczej to usuwam Cię ze znajomych
  18. no ładne to to masz
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    yhyyy, ale lipa :/ Grzesiek, a jest możliwość wyłączenia Start-Stopu przez VCDS w Q8?
  20. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    tak Aktywacja video in motion MMI 3G - mr-fix.pl MR-FIX.PL Producent wprowadził zabezpieczenie, która ma za zadanie wyłączyć obraz na monitorze, aby nie rozpraszać kierowcy. Dzięki tej modyfikacji obraz z tunera TV, odtwarzacza DVD lub innych źródeł AV nie będzie...
  21. dealer dał zimówki gratis do zakupu aut, ale nie ukrywam, że szukanie opon było wspólne ostatecznie ma Hankooki i na zimę i na lato.
  22. ASO mówi, że do 200 mikronów traktuje się pierwszy lakier tak przynajmniej mówili przy C7.
  23. Ci powiem, że w zeszłym roku jak ojciec kupował Q8 to zimówek w rozmiarze 21 cali było sporo szukania.. na stronach internetowych są, ale w magazynach brak
  24. czas się pożegnać.. zainteresowanych zapraszam, naprawdę warto! aż żal sprzedawać.. Używane Audi A6 - 95 900 PLN, 143 000 km, 2013 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A6 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Perłowy, Diesel, 245 KM, 2 967 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.