Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Mówiłem o S5 bo tego tyczy się temat
  2. W cabrio i sportbacku nie było V8.
  3. Pierwszy mod zrobiony, mata pod fotelik ze Smyka żeby Jasiu mógł jeździć i żeby skóra przy tym nie ucierpiała
  4. dzięki nie planuję zmiany zderzaka, prawdę mówiąc nie mam już czasu na tego typu mody.. przynajmniej na razie. heble są zupełnie nowe, póki co wystarczające.. a kiera ścięta.. no nie wiem, może, pomyślimy.. najpierw trzeba wyciągnąć 3 małe wgniotki i zrobić serwis oleje, filtry i olej w skrzyni
  5. Co tu dużo mówić.. bez cabrio wytrzymałem 3 lata, bez Audi rok.. poszukiwania uczciwego auta w zasadzie trwały ponad 1,5 roku. Zakup do spółki z ojcem, więc musiał spełniać kryteria jego, jak i moje Początkowo miało to być W213 Cabrio, ale stwierdziłem, że nie chcę drugiego auta "takiego samego" jak dupowóz.. W212 odpadało bo jakoś nie do końca nam odpowiadało. Chciałem odkupić swoje B6, ale.. no nie wyszło z kilku różnych względów, o których nie chcę tu pisać. Miałem upatrzone B7 1.8T S-line, ale poszło w mgnieniu oka. Dalej poliftowe A5 1.8TFSI, ale gość ściemniał w żywe oczy i klepane było dosyć mocno. Nagle pojawiło się TO ( ) i od razu się zainteresowałem wielkie dzięki, jak zwykle, dla Stanleya, który prześwietlił mi VIN i podał oprócz historii wypas. Po nudnym (jak zwykle ) wstępie pora na konkrety: S5, rocznik 2011, salon Polska, przebieg ok 114 tys km. kolory Szary Quartz Metalik Z wypasu: -bi-xenony z ledami do jazdy dziennej -B&O -pakiet QQ1 -bluetooth -karbony -fotele "S" w pięknym czarno-brązowym kolorze, elektryczne, z pamięcią, oczywiście grzane -czarny dach, w pełni elektryczny -czarny sufit wewnątrz -3-strefowa klima -side assist -lusterka fotochrom z pamięcią -dynamiczny układ kierowniczy -drive select -kamera cofania + czujniki przód i tył -kierownica z łopatkami -MMI 3G -kolory FIS -ISOFIX -ori 19tki S5 Mody zrobione przez poprzedniego właściciela: -Lampy tylne od lifta -projektory S5 przy otwarciu drzwi Mody planowane przeze mnie (wiele ich nie ma): -rotory -oświetlenie tablicy LED - done -VIM i inne mody VCDS'owe - done -poliftowe przełączniki szyb i lusterek - done -nakładki na pedały i podstopnica - done -poliftowe kratki nawiewów - done -nakładki na wentyle ORI - done -korek od oleju i płynu chłodniczego z R8 - done -delikatna lotka na klapę bagażnika - done -korekta, ceramika + zabezpieczenie dachu i środka -w późniejszym czasie program -pewnie coś jeszcze bo znowu mnie bierze no i kilka fotek jeszcze z ogłoszenia:
  6. słuszne fotele, mi się jedynie nie podobają chromy - ale to kwestia gustu.. brałeś ze stocku czy konfig? jeżeli konfig, to jestem ciekaw ja długo czekałeś na auto bo słyszałem o chorych terminach.. niech się spisuje! P.S. ile to pali? mój brat ma przedlifta 50 tdi i jego spalanie jest wręcz śmieszne jak na takie auto..
  7. przedwczoraj tankowałem Vervę ON za 5,62 w Bydgoszczy.. i to już jest moim zdaniem drogo..
  8. ja już nie mam auta z grupy VAG
  9. @peter22 najlepiej odpowie
  10. i co Lechu? jakieś nowe wieści?
  11. warto napisać czy chodzi o Q5 I generacji czy drugiej..
  12. słusznie jeszcze ramki z boku i będzie idealnie
  13. wpadła w końcu korekta i ceramika na całe auto, dodatkowo zabezpieczony został środek, wyprane dywany, dywaniki, nałożona ochrona na felgi, plastiki i niewidzialna wycieraczka. chromy oklejone na czarny połysk.. moim zdaniem dużo lepiej, ale to kwestia gustu teraz tylko zastanawiam się co z grillem, czy go zostawić jak jest czy też okleić.. no i pozostało jeszcze poszukać czarnych atrap wydechów, bo tego nie chcieli oklejać.. jeszcze oprócz tego wpadł bagażnik THULE WINGBAR EDGE żeby móc założyć trumnę na dach i spokojnie spakować się na wakacje:
  14. fajny egzemplarz choć mi akurat nie podchodzi drewno i kolor skór, ale to jak wiadomo wszystko kwestia gustu
  15. poszukaj tunelu od exeo są tańsze, a to dokładnie to samo. ja montowałem w swoim cabrio właśnie tunel od exeo
  16. śliczne! i fotele odpowiednie jak w moim ex A6 machnij te chromy w czerń i będzie petarda
  17. to jest po prostu loteria kiedy padnie, a padnie u każdego - taka skrzynia p.s. w tym bardziej ciśniętym i pałowanym nie padło
  18. skrzynia PXD, silnik 3.0tdi CDUD czyli 245KM. ale to nie powiedziane, że u Ciebie padnie. w drugim, które jeszcze w firmie zostało nic się ze skrzynią nie dzieje.. także to w sumie loteria, choć u każdego prędzej czy później ta mechatronika klęka. ja robiłem mechatronikę w zaprzyjaźnionym warsztacie i wyszło chyba coś koło 6k jak dobrze pamiętam.. ale to już było ponad rok temu i mogę do końca nie pamiętać kwoty.
  19. w A6 serwisowałem do końca w ASO, olej w skrzyni wymieniany tak samo.. a mechatronika padła przy 140 kkm czyli jakieś 4-5 kkm przed sprzedażą
  20. moja żona też ma Fluence'a z 2016 roku i mi biadoli, że nie chce przesiadać w ML'a
  21. źle Ci się wydaje auto ze szmatą to normalne auto, jest nieco głośniej - fakt. ale nagrzewnicę ma większą, szybciej się nagrzewa i jak jest sprawny to bardzo dobrze trzyma ciepło. impregnacja? środki do impregnacji to koszt 50-300 zł, robisz to 2 razy w roku. taki środek za 100 zł w A4 cabrio starczył mi na 2 sezony. środek do nasmarowania uszczelek to jakieś 50 zł.. w samochodach typu A5, w których drzwi są bez ramek też trzeba smarować uszczelki żeby wszystko ładnie pracowało.. i czy to oznacza, że to nie jest auto całoroczne?
  22. a dlaczego szmaciak odpada jako auto całoroczne? chętnie wysłucham argumentów.. bo chyba kolega nie miał do czynienia ze szmaciakami...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.