Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a dlaczego nie? swoim jeździłem 4,5 roku i mam zgoła odmienne zdanie. teraz Q7 też jeżdżę i bez problemu parkuję w mieście... wcześniej e klasą dokładnie tak samo
  2. a ja szukam wszędzie rotorów w tym rozmiarze.. ale niestety, albo stan kiepski albo kasa zaporowa..
  3. w dniu dzisiejszym auto umyte i zaliczony ostatni wyjazd w tym roku.. pora zakładać pokrowiec i czekać na wiosnę
  4. pamiętam jak prawie 30 lat temu mój tata takie miał.. czarne ze spojlerem z tyłu i czarnymi lampami.. pod blokiem był szał fajna sztuka, ale pierwsze co to bym tylne lampy wypierdzielił i wrzucił ORI
  5. jedyne ładne BMW niech się sprawuje już bez żadnych problemów
  6. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pamiętam jak kiedyś sprzedawałem Passata B6 firmowego po wypadku, przyjechał do mnie blacharz od Konarzewskiego (czyli ówczesnego dealera VW w Bydgoszczy), wziął bez targowania i też gadał, że dla siebie... po 2 miesiącach go spotkałem załatwiając inną sprawę i oczywiście auto naprawił i sprzedał ale ciekawostka! ma RNS-E
  7. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Ale o co chodzi ten raczej zostanie na dłużej niż rok.. chyba ?
  8. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    jest i czarny znaczek
  9. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    wiadomo, że na SUVie tak duże koło będzie wyglądało inaczej.. moim zdaniem jest ok. na zdjęciu zawieszenie jest ustawione w Dynamic, czyli jest odrobinę niżej. Skrętna tylna oś daje radę. Bez problemu mogę kręcić tą kolubryną jak E klasą i parkowanie nawet w centrum handlowym nie stanowi problemu. jak na Q7 to raczej średniak, ale jak dla mnie jest w zupełności wystarczające najważniejsze, że w środku, a w zasadzie z tyłu, jest w pip miejsca i bez problemu wkładam bazę z nosidełkiem bez konieczności przesuwania przedniego fotela no i kolejna kwestia to regulacja tylnej kanapy na razie jestem bardzo zadowolony.. no i w końcu znowu V6
  10. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    zwykły biały Carrara
  11. jedrekx opublikował(a) temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Witam! Po 13 miesięcznej przygodzie z Mercedesem, czas pokazać jego następcę z racji, że obecne ceny samochodów są jakie są i dostępność nowych samochodów jest znikoma, postanowiłem wykupić z Perfect Lease Q7mkę, którą od nowości jeździł mój brat. Samochód pochodzi z polskiego salonu, jest to rocznik 2018, ale pierwsza rejestracja miała miejsce w lutym 2019. W zasadzie dla mnie wyposażony w sam raz no może fajnie by było jakby był jeszcze pakiet skórzany.. no i w końcu biały i w końcu z powrotem Audi przebieg tylko tysiąc km więcej niż miałem w Mercu Z wypasu, poza standardem, ma na pokładzie: -pełny S-line -LED Matrix -pakiet Comfort (m.in. grzanie d*p, Advanced Key, kamera cofania itd.) -pakiet Technology (BOSE, VC, aktywny tempomat itd.) -tylna roleta elektryczna -fotele z pamięcią dla kierowcy -klima 4-strefowa -Open Sky -tylna klapa otwierana z kopa -koła 21 cali -tylna oś skrętna -pneumatyka -pakiet czerń -czarne lustra -tylna kanapa z regulacją -dekory beuafort w połączeniu z aluminium -oświetlenie ambient -tylne szyby przyciemnione -Side Assist -elektryczne dociąganie drzwi -brak oznaczeń -półskóry z alkantarą itd. Planów kilka też mam: -VIM + DVD z tyłu -wymiana znaczków na czarne - done -projektory w drzwi Audi - done -guma do bagażnika - done -bagażnik dachowy ORI - done -led w światła cofania No i jakieś tam fotki Pozdro!
  12. a idź Ty! nardo było ładniejsze
  13. ja się już pogubiłem, którego Ty teraz masz
  14. dużo roboty z polerką wydechu? u mnie w esce by się przydało..
  15. lustra w czerń dawaj jest kosa, naprawdę extra! a koła znajome
  16. zamykamy
  17. nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km
  18. no to widzę profesjonalne podejście do klienta.. ale to chyba standard w BMW. byliśmy w salonie oglądać X5 bo mój brat rozważał, kręciliśmy się chyba ze 20 minut (nie było żadnego X5 w salonie to oglądaliśmy 7er i X6).. kompletnie nikt się nie zainteresował. w Mercedesie, Audi, Land Roverze czy nawet VW od razu sprzedawca przyszedł.
  19. a co w tym dziwnego? AutoHold wymagał dopłaty
  20. dali chociaż auto zastępcze?
  21. jeszcze jakieś inne koło i będzie malina
  22. odliczam 50% VAT z tytułu użytkowania samochodów do celów prywatnych.. nie ma żadnych rabatów na flotę jedynie dla firm transportowych są rabaty więc to nie jest tak kolorowo i pięknie jak Ci się wydaje
  23. z perspektywy posiadania floty w firmie - 34 aut, które każde robi minimum 25 tys rocznie, a niektóre nawet dochodzą do 100 tys rocznie, każde 5-10gr to duża podwyżka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.