Treść opublikowana przez jedrekx
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
a dlaczego nie? swoim jeździłem 4,5 roku i mam zgoła odmienne zdanie. teraz Q7 też jeżdżę i bez problemu parkuję w mieście... wcześniej e klasą dokładnie tak samo
-
A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”
a ja szukam wszędzie rotorów w tym rozmiarze.. ale niestety, albo stan kiepski albo kasa zaporowa..
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
w dniu dzisiejszym auto umyte i zaliczony ostatni wyjazd w tym roku.. pora zakładać pokrowiec i czekać na wiosnę
-
Audi 80 B3 1.8s 1989rok- czyli prodżekt Babcia na 2022 rok :D
pamiętam jak prawie 30 lat temu mój tata takie miał.. czarne ze spojlerem z tyłu i czarnymi lampami.. pod blokiem był szał fajna sztuka, ale pierwsze co to bym tylne lampy wypierdzielił i wrzucił ORI
-
BMW X5 G05 30d TATOWÓZ vol. 4
jedyne ładne BMW niech się sprawuje już bez żadnych problemów
-
B8 TrOOOOp
pamiętam jak kiedyś sprzedawałem Passata B6 firmowego po wypadku, przyjechał do mnie blacharz od Konarzewskiego (czyli ówczesnego dealera VW w Bydgoszczy), wziął bez targowania i też gadał, że dla siebie... po 2 miesiącach go spotkałem załatwiając inną sprawę i oczywiście auto naprawił i sprzedał ale ciekawostka! ma RNS-E
-
Q7 50TDI S-line
Ale o co chodzi ten raczej zostanie na dłużej niż rok.. chyba ?
-
Q7 50TDI S-line
jest i czarny znaczek
-
Q7 50TDI S-line
wiadomo, że na SUVie tak duże koło będzie wyglądało inaczej.. moim zdaniem jest ok. na zdjęciu zawieszenie jest ustawione w Dynamic, czyli jest odrobinę niżej. Skrętna tylna oś daje radę. Bez problemu mogę kręcić tą kolubryną jak E klasą i parkowanie nawet w centrum handlowym nie stanowi problemu. jak na Q7 to raczej średniak, ale jak dla mnie jest w zupełności wystarczające najważniejsze, że w środku, a w zasadzie z tyłu, jest w pip miejsca i bez problemu wkładam bazę z nosidełkiem bez konieczności przesuwania przedniego fotela no i kolejna kwestia to regulacja tylnej kanapy na razie jestem bardzo zadowolony.. no i w końcu znowu V6
-
Q7 50TDI S-line
zwykły biały Carrara
-
Q7 50TDI S-line
Witam! Po 13 miesięcznej przygodzie z Mercedesem, czas pokazać jego następcę z racji, że obecne ceny samochodów są jakie są i dostępność nowych samochodów jest znikoma, postanowiłem wykupić z Perfect Lease Q7mkę, którą od nowości jeździł mój brat. Samochód pochodzi z polskiego salonu, jest to rocznik 2018, ale pierwsza rejestracja miała miejsce w lutym 2019. W zasadzie dla mnie wyposażony w sam raz no może fajnie by było jakby był jeszcze pakiet skórzany.. no i w końcu biały i w końcu z powrotem Audi przebieg tylko tysiąc km więcej niż miałem w Mercu Z wypasu, poza standardem, ma na pokładzie: -pełny S-line -LED Matrix -pakiet Comfort (m.in. grzanie d*p, Advanced Key, kamera cofania itd.) -pakiet Technology (BOSE, VC, aktywny tempomat itd.) -tylna roleta elektryczna -fotele z pamięcią dla kierowcy -klima 4-strefowa -Open Sky -tylna klapa otwierana z kopa -koła 21 cali -tylna oś skrętna -pneumatyka -pakiet czerń -czarne lustra -tylna kanapa z regulacją -dekory beuafort w połączeniu z aluminium -oświetlenie ambient -tylne szyby przyciemnione -Side Assist -elektryczne dociąganie drzwi -brak oznaczeń -półskóry z alkantarą itd. Planów kilka też mam: -VIM + DVD z tyłu -wymiana znaczków na czarne - done -projektory w drzwi Audi - done -guma do bagażnika - done -bagażnik dachowy ORI - done -led w światła cofania No i jakieś tam fotki Pozdro!
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
a idź Ty! nardo było ładniejsze
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
ja się już pogubiłem, którego Ty teraz masz
-
UK Audi A5 F5 2017 2.0 TDI 190KM Białe Coupe
dużo roboty z polerką wydechu? u mnie w esce by się przydało..
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
przedni znaczek zostawiasz srebrny?
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
lustra w czerń dawaj jest kosa, naprawdę extra! a koła znajome
-
Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey
super!
- W213 220d 4 Matic AMG
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
nieprawda. mój brat miał w swoim B8, a rocznik miał 2011 i silnik CAGA czyli zwykłe 2.0tdi 143km
-
Historia pewnego BMW. Jaja do kwadratu.
no to widzę profesjonalne podejście do klienta.. ale to chyba standard w BMW. byliśmy w salonie oglądać X5 bo mój brat rozważał, kręciliśmy się chyba ze 20 minut (nie było żadnego X5 w salonie to oglądaliśmy 7er i X6).. kompletnie nikt się nie zainteresował. w Mercedesie, Audi, Land Roverze czy nawet VW od razu sprzedawca przyszedł.
-
Moja Daytona Grey Pearl#2x S-Line
a co w tym dziwnego? AutoHold wymagał dopłaty
-
Historia pewnego BMW. Jaja do kwadratu.
dali chociaż auto zastępcze?
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
jeszcze jakieś inne koło i będzie malina
-
Ceny paliwa marzec 2026
odliczam 50% VAT z tytułu użytkowania samochodów do celów prywatnych.. nie ma żadnych rabatów na flotę jedynie dla firm transportowych są rabaty więc to nie jest tak kolorowo i pięknie jak Ci się wydaje
-
Ceny paliwa marzec 2026
z perspektywy posiadania floty w firmie - 34 aut, które każde robi minimum 25 tys rocznie, a niektóre nawet dochodzą do 100 tys rocznie, każde 5-10gr to duża podwyżka