Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. sam wiesz, że ASO nie zaleca wymiany oleju w tipie i tak to jest ?
  2. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    10/100, w większości po mieście. na autostradzie przy wyższych prędkościach pali ok 11,5-12. nie ma się co oszukiwać, że będzie mniej.. to ciężka krowa. choć po normalnych drogach pozamiejskich jestem mega pozytywnie zaskoczony bo pali niecałe 7 litrów. raz na jakiś czas jeździmy do Chojnic do rodziny mojej żony (to jest ok 90 km) to właśnie mam spalanie 6,5-7. a samochód mam wtedy załadowany bo i wózek i łóżeczko dla młodego, jakieś zabawki.. więc praktycznie bagażnik na full.
  3. ja patrzyłem na avanty i allroada to bez 300-350 tys za 50tdi nie ma co podchodzić.. a żeby któryś miał HD Matrix to w ogóle ciężko. dlatego póki mój białas z przebiegiem 68 tys km jest ok
  4. a jak ja polowałem na C8 to mi odradzałeś też ostatnio patrzyłem na Avanta albo Allroada, ale ceny kosmos z 3.0TDI..
  5. jedrekx odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    wielu modów nie ma i nic się za specjalnie nie dzieje, w końcu to "tylko" rodzinny dupowóz wozi rodzinę, jeździ. w rok zrobiłem 20 tys km i jak na razie jestem zadowolony. co prawda chciałem zmieniać na polifta, ale na razie zostaję przy białasku. założyłem nakrętki na wentyle takie jak w S5, a wczoraj w końcu wpadł Car Play i nowa mapa 2023: do Car Playa zabierałem się od roku, w końcu się udało teraz w zasadzie przydałoby się tutaj kapkę więcej mocy, w zależności jak mi się tematy poukładają, może na wiosnę się uda. póki co odziedziczyłem pewnego złomka po moim zmarłym wujku i zabieram się za jego renowację. niedługo, przed blacharzem, porobię zdjęcia i założę temat.. będziecie mogli się pośmiać
  6. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i kolejne 10 lat w garażu
  7. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kiedyś wystawiłem swoje z A5 za 200zł... leżą od 10 lat w garażu
  8. no to ładnie się ich u Ciebie przewinęło a mówili, że jak ja po roku Merca sprzedałem to zmieniam auta jak rękawiczki gratuluję eSki, bardzo ładnie wygląda Twój egzemplarz
  9. śliczne masz to auto, serio. kurde C7 to najfajniejsza i najładniejsza generacja A6... jak ja żałuję sprzedania mojej :/
  10. zamiast szukać pierdół zainwestuj lepiej w lusterko fotochrom... niedrogi mod, a lusterko wygląda lepiej i nie trzeba pamiętać o klikaniu jak ktoś Cię oślepia.
  11. bierz 20, nawet przy oponie 255/35/20 opony jest wystarczająco dużo żeby nie uszkodzić felgi. komfort też jest ok.
  12. bardzo fajne!
  13. a mój Szwagier miał taką sytuację ze swoim B6, po 2 tygodniach od zakupu. sprawę wygrał, sprzedający (handlarz, więc tu zupełnie inna sprawa) musiał pokryć wszystkie koszty naprawy + odsetki. na pewno go to bolało.
  14. bardzo ładny wzór z passata?
  15. widać, że za cholerę nie wiesz jak to działa w praktyce i jesteś uparty jak osioł. posłuchaj mądrzejszych, którzy mają/mieli z tym systemem do czynienia. a to czy masz żarówkę halogenową/xenon czy led to nic nie ma do tego. system zmienia za późno światła i tyle.
  16. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i ja Tomka, po raz kolejny, zdecydowanie polecam. świetny kontakt i rewelacyjnie dobrane ledy. zero błędów. ale Ty jesteś trudny człowieku..
  17. dokładnie wiem, dlatego muszę kupić drugi "kabel". C7 czy D4 jeszcze bez problemu obsługiwałem VCDS'em, w 100%. teraz już przy nowszych autach niektórych kodowań nie idzie zrobić - to tyle
  18. moim zdaniem bez sensu. wolałbym wyłożyć 1200 "dukatów" na coś innego, bardziej praktycznego w C7 system działał dość średnio przy full led. dopiero przy matrixach działa moim zdaniem w miarę ok
  19. żadnego klona, mam ori vcds nie mówię, że nie działa - tylko niektórych rzeczy nie idzie zrobić - jak choćby włączyć VIM w Q7
  20. tak, tak - wiem vcds mi już nie obsługuje praktycznie q7, u ojca w a8 i u brata w touaregu nie mogę nawet wyłączyć start/stop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.