Treść opublikowana przez jedrekx
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
sam wiesz, że ASO nie zaleca wymiany oleju w tipie i tak to jest ?
-
Biały Allroad - powrót do marki
- Q7 50TDI S-line
10/100, w większości po mieście. na autostradzie przy wyższych prędkościach pali ok 11,5-12. nie ma się co oszukiwać, że będzie mniej.. to ciężka krowa. choć po normalnych drogach pozamiejskich jestem mega pozytywnie zaskoczony bo pali niecałe 7 litrów. raz na jakiś czas jeździmy do Chojnic do rodziny mojej żony (to jest ok 90 km) to właśnie mam spalanie 6,5-7. a samochód mam wtedy załadowany bo i wózek i łóżeczko dla młodego, jakieś zabawki.. więc praktycznie bagażnik na full.- S6 4.0 V8 450 ps krótka historia kilku C7
ja patrzyłem na avanty i allroada to bez 300-350 tys za 50tdi nie ma co podchodzić.. a żeby któryś miał HD Matrix to w ogóle ciężko. dlatego póki mój białas z przebiegiem 68 tys km jest ok- S6 4.0 V8 450 ps krótka historia kilku C7
a jak ja polowałem na C8 to mi odradzałeś też ostatnio patrzyłem na Avanta albo Allroada, ale ceny kosmos z 3.0TDI..- Q7 50TDI S-line
wielu modów nie ma i nic się za specjalnie nie dzieje, w końcu to "tylko" rodzinny dupowóz wozi rodzinę, jeździ. w rok zrobiłem 20 tys km i jak na razie jestem zadowolony. co prawda chciałem zmieniać na polifta, ale na razie zostaję przy białasku. założyłem nakrętki na wentyle takie jak w S5, a wczoraj w końcu wpadł Car Play i nowa mapa 2023: do Car Playa zabierałem się od roku, w końcu się udało teraz w zasadzie przydałoby się tutaj kapkę więcej mocy, w zależności jak mi się tematy poukładają, może na wiosnę się uda. póki co odziedziczyłem pewnego złomka po moim zmarłym wujku i zabieram się za jego renowację. niedługo, przed blacharzem, porobię zdjęcia i założę temat.. będziecie mogli się pośmiać- B8 TrOOOOp
i kolejne 10 lat w garażu- B8 TrOOOOp
kiedyś wystawiłem swoje z A5 za 200zł... leżą od 10 lat w garażu- S6 4.0 V8 450 ps krótka historia kilku C7
no to ładnie się ich u Ciebie przewinęło a mówili, że jak ja po roku Merca sprzedałem to zmieniam auta jak rękawiczki gratuluję eSki, bardzo ładnie wygląda Twój egzemplarz- XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
by się pojechało..- A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
śliczne masz to auto, serio. kurde C7 to najfajniejsza i najładniejsza generacja A6... jak ja żałuję sprzedania mojej :/- A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
a dużo z tym roboty?- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
zamiast szukać pierdół zainwestuj lepiej w lusterko fotochrom... niedrogi mod, a lusterko wygląda lepiej i nie trzeba pamiętać o klikaniu jak ktoś Cię oślepia.- A6 C7 Avant - Rodzinny białas - 3.0 TFSI (CGWB)
bierz 20, nawet przy oponie 255/35/20 opony jest wystarczająco dużo żeby nie uszkodzić felgi. komfort też jest ok.- Mythos Black Metallic A5 8T
bardzo fajne!- Wada ukryta
a mój Szwagier miał taką sytuację ze swoim B6, po 2 tygodniach od zakupu. sprawę wygrał, sprzedający (handlarz, więc tu zupełnie inna sprawa) musiał pokryć wszystkie koszty naprawy + odsetki. na pewno go to bolało.- VW Golf 7.5 2.0TDI 4Motion
bardzo ładny wzór z passata?- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
widać, że za cholerę nie wiesz jak to działa w praktyce i jesteś uparty jak osioł. posłuchaj mądrzejszych, którzy mają/mieli z tym systemem do czynienia. a to czy masz żarówkę halogenową/xenon czy led to nic nie ma do tego. system zmienia za późno światła i tyle.- B8 TrOOOOp
i ja Tomka, po raz kolejny, zdecydowanie polecam. świetny kontakt i rewelacyjnie dobrane ledy. zero błędów. ale Ty jesteś trudny człowieku..- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
dokładnie wiem, dlatego muszę kupić drugi "kabel". C7 czy D4 jeszcze bez problemu obsługiwałem VCDS'em, w 100%. teraz już przy nowszych autach niektórych kodowań nie idzie zrobić - to tyle- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
moim zdaniem bez sensu. wolałbym wyłożyć 1200 "dukatów" na coś innego, bardziej praktycznego w C7 system działał dość średnio przy full led. dopiero przy matrixach działa moim zdaniem w miarę ok- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
tak- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
żadnego klona, mam ori vcds nie mówię, że nie działa - tylko niektórych rzeczy nie idzie zrobić - jak choćby włączyć VIM w Q7- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
tak, tak - wiem vcds mi już nie obsługuje praktycznie q7, u ojca w a8 i u brata w touaregu nie mogę nawet wyłączyć start/stop- A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
muszę sobie kupić VCP.. - Q7 50TDI S-line