Treść opublikowana przez jedrekx
-
Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj Orlen w miejscowości Osielsko: AdBlue 3,99, a VervaON 7,29.. paliwo odpuściłem i dzisiaj zatankowałem za 6,99 w Bydgoszczy. swoją drogą zwykły był za 6,95.
-
A4 B9 2.0 TFSI Mod Black Edition
fajne auto, ale nie wiem czy czarne będą odpowiednie.. chyba lepiej jakiś grafit?
-
Ceny paliwa marzec 2026
to oczywiste. względem wczorajszego dnia cena poszła 2 gr w dół i Verva ON tankowałem za 6,68.
-
A4 B8 2.0 TDI 215KM
nie porysowały się jeszcze od patrzenia? mój brat w Touaregu od razu po wyjeździe z salonu dał okleić bezbarwną folią to piano..
-
Ceny paliwa marzec 2026
dzisiaj Verva98 w Bydgoszczy była po 6,58 jak tankowałem S5, a Verva ON 6,70. jutro jadę zatankować Q7 to ciekawe jaka cena będzie
-
MERCEDES ML W164 550 V8-AMG
i jak wrażenia po prawie roku użytkowania?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
"prawie" takie same.. i po co tu modzić..
-
Audi A6 C7 vs Audi Q5
ja tu tylko dodam od siebie, że miałem przez ponad 5 lat C7 i przez rok użytkowałem w tym samym czasie Q5 II gen. jeżeli chodzi o ilość miejsca, komfort i wykończenie to C7 bije Q5 na głowę. Moje C7 to był przedlift, dlatego Q5 było nowocześniejszym samochodem, MMI, VC czy LED Matrix działały super. w obydwóch autach miałem pneumatykę i potwierdzam to, co pisał Dev - Q5 na trasie strasznie rzucało, raz miałem sytuację, że wiatr zniósł mnie na A1 z prawego pasa na lewy. całe szczęście, że nikt lewym pasem nie jechał.. obecnie mam Q7 i tego problemu to auto nie ma. jeżeli auto ma być dla żony i podoba jej się wyższe to bierz Q5, ale jeżeli będziecie tym latać w trasy, na wakacje itd to moim zdaniem lepiej C7. widziałem, że pisałeś też o Passacie, mam w firmie kilka B8 i to naprawdę super auta. jeden ma ponad 300 tys km i żadnych większych awarii nie było, raczej sama eksploatacja. ale jakością, prowadzeniem i komfortem jednak daleko temu autu do Audi..
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
bardzo fajnie teraz wygląda
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
też niekoniecznie. ja w swoim A5 miałem pakiet S-line wewnętrzny i zawieszenie 1BE - w konfiguratorze widniała opcja: rezygnacja z zawieszenia sportowego
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
jest dobrze
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
jak na moje to jak tył czarny to i przód musi być czarny..
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
musimy się w końcu spotkać żeby obadać tą Twoją ślicznotkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze TC Performance w Reptowie jest dosyć polecane, kilkoro znajomych tam robiło
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostatnio jak tankowałem opał do domu to dostawca mi dokładnie to samo powiedział
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
w Warszawie jest przecież Rogal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
był Mercedes E klasa W213 przez nieco ponad rok.. taki mały rozwód po 11 latach S5 wpadło w sierpniu, a na przełomie października/listopada pojawiła się opcja wykupienia z leasingu/najmu Q7 mojego brata. dlatego Mercedes poszedł na sprzedaż, a ja przesiadłem się na Q7... czyli tak jak mówi Mariusz - już nieaktualne
-
Kuny - szkodniki jak zapobiegać i chronić samochód?
mojemu ojcu kuna żarła uszczelkę pod pokrywą silnika w Q8. kupiliśmy odstraszacz ze strony Kuny.pl - Sklep z odstraszaczami gryzoni Antykuna do domu, ogrodu, auta KUNY.PL Skuteczne odstraszacze Antykuna (kun, myszy, kretów, łasic). Odstraszacze do: domu, ogrodu, parkingu oraz samochodu. i problem się skończył fakt faktem słychać brzęczenie, ale od tego czasu jest spokój i kuna się nie pojawia.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
w razie czego polecam Ci jeszcze firmę ARS Alarm na Bełzy albo Studio Car Hifi na Sowiej. montowałem zarówno w jednym, jak i w drugim miejscu
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
wszystko przez to, że brakuje aut. jak wystawiłem Merca to codziennie mam 10 telefonów.. włącznie z takimi, że dopłacą mi do odstępnego żebym tylko odwołał rezerwację, którą zrobiłem przejmującemu.
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
Jak pojechaliśmy do Audi rozmawiać na temat nowego Q7 dla brata to stwierdzili, ze tylko produkcja (albo golasy z polskiego placu - wtedy tylko takie były ).. a jak produkcja to przy analogicznym wypasie do poprzedniego (czyli mojego obecnego) rok czekania
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
dokładnie, czyli prawie drugie tyle. jak pisze, że chce najlepiej wydać 50k to niech szuka B8, moim zdaniem to dobry i sprawdzony wybór.
-
A4 35Tfsi S-tronic Red Tango
ładna sztuka. szkoda, że nie domówiłeś elektrycznych lędźwi. moim zdaniem znacząco poprawia komfort i lepiej można ustawić fotel pod siebie. proponuję dolne listwy boczne okleić na czarno i będzie petarda
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
za 50k to szukaj B8