Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. wczoraj Orlen w miejscowości Osielsko: AdBlue 3,99, a VervaON 7,29.. paliwo odpuściłem i dzisiaj zatankowałem za 6,99 w Bydgoszczy. swoją drogą zwykły był za 6,95.
  2. fajne auto, ale nie wiem czy czarne będą odpowiednie.. chyba lepiej jakiś grafit?
  3. to oczywiste. względem wczorajszego dnia cena poszła 2 gr w dół i Verva ON tankowałem za 6,68.
  4. nie porysowały się jeszcze od patrzenia? mój brat w Touaregu od razu po wyjeździe z salonu dał okleić bezbarwną folią to piano..
  5. dzisiaj Verva98 w Bydgoszczy była po 6,58 jak tankowałem S5, a Verva ON 6,70. jutro jadę zatankować Q7 to ciekawe jaka cena będzie
  6. i jak wrażenia po prawie roku użytkowania?
  7. ja tu tylko dodam od siebie, że miałem przez ponad 5 lat C7 i przez rok użytkowałem w tym samym czasie Q5 II gen. jeżeli chodzi o ilość miejsca, komfort i wykończenie to C7 bije Q5 na głowę. Moje C7 to był przedlift, dlatego Q5 było nowocześniejszym samochodem, MMI, VC czy LED Matrix działały super. w obydwóch autach miałem pneumatykę i potwierdzam to, co pisał Dev - Q5 na trasie strasznie rzucało, raz miałem sytuację, że wiatr zniósł mnie na A1 z prawego pasa na lewy. całe szczęście, że nikt lewym pasem nie jechał.. obecnie mam Q7 i tego problemu to auto nie ma. jeżeli auto ma być dla żony i podoba jej się wyższe to bierz Q5, ale jeżeli będziecie tym latać w trasy, na wakacje itd to moim zdaniem lepiej C7. widziałem, że pisałeś też o Passacie, mam w firmie kilka B8 i to naprawdę super auta. jeden ma ponad 300 tys km i żadnych większych awarii nie było, raczej sama eksploatacja. ale jakością, prowadzeniem i komfortem jednak daleko temu autu do Audi..
  8. bardzo fajnie teraz wygląda
  9. też niekoniecznie. ja w swoim A5 miałem pakiet S-line wewnętrzny i zawieszenie 1BE - w konfiguratorze widniała opcja: rezygnacja z zawieszenia sportowego
  10. jak na moje to jak tył czarny to i przód musi być czarny..
  11. musimy się w końcu spotkać żeby obadać tą Twoją ślicznotkę
  12. jeszcze TC Performance w Reptowie jest dosyć polecane, kilkoro znajomych tam robiło
  13. ostatnio jak tankowałem opał do domu to dostawca mi dokładnie to samo powiedział
  14. w Warszawie jest przecież Rogal
  15. był Mercedes E klasa W213 przez nieco ponad rok.. taki mały rozwód po 11 latach S5 wpadło w sierpniu, a na przełomie października/listopada pojawiła się opcja wykupienia z leasingu/najmu Q7 mojego brata. dlatego Mercedes poszedł na sprzedaż, a ja przesiadłem się na Q7... czyli tak jak mówi Mariusz - już nieaktualne
  16. mojemu ojcu kuna żarła uszczelkę pod pokrywą silnika w Q8. kupiliśmy odstraszacz ze strony Kuny.pl - Sklep z odstraszaczami gryzoni Antykuna do domu, ogrodu, auta KUNY.PL Skuteczne odstraszacze Antykuna (kun, myszy, kretów, łasic). Odstraszacze do: domu, ogrodu, parkingu oraz samochodu. i problem się skończył fakt faktem słychać brzęczenie, ale od tego czasu jest spokój i kuna się nie pojawia.
  17. jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..
  18. w razie czego polecam Ci jeszcze firmę ARS Alarm na Bełzy albo Studio Car Hifi na Sowiej. montowałem zarówno w jednym, jak i w drugim miejscu
  19. wszystko przez to, że brakuje aut. jak wystawiłem Merca to codziennie mam 10 telefonów.. włącznie z takimi, że dopłacą mi do odstępnego żebym tylko odwołał rezerwację, którą zrobiłem przejmującemu.
  20. Jak pojechaliśmy do Audi rozmawiać na temat nowego Q7 dla brata to stwierdzili, ze tylko produkcja (albo golasy z polskiego placu - wtedy tylko takie były ).. a jak produkcja to przy analogicznym wypasie do poprzedniego (czyli mojego obecnego) rok czekania
  21. dokładnie, czyli prawie drugie tyle. jak pisze, że chce najlepiej wydać 50k to niech szuka B8, moim zdaniem to dobry i sprawdzony wybór.
  22. ładna sztuka. szkoda, że nie domówiłeś elektrycznych lędźwi. moim zdaniem znacząco poprawia komfort i lepiej można ustawić fotel pod siebie. proponuję dolne listwy boczne okleić na czarno i będzie petarda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.