Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. mój teść na swoim B8 też tak pomalował, mi się kolor zacisków podoba
  2. jak pójdzie z fakturą/umową to załatwi
  3. możesz sprzedać takie auto, na pewno przy zabraniu/zatrzymaniu dostałeś takie pokwitowanie. i z tym pokwitowaniem to auto sprzedajesz. w zeszłym miesiącu sprzedawałem tak auto po szkodzie z naszej firmy
  4. no te tylne lampy to nie bardzo moim zdaniem..
  5. wiele osób twierdzi, że profil 35 to jakaś masakra, a wcale tak źle nie jest
  6. jedrekx odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    są też i 21 z Q7 ;)
  7. jedrekx odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja nie szukam, szuka szwagier wrzucił mi 2 ogłoszenia, na jednym widzę naklejkę B7 Crew dlatego pytam. co do sprzedaży po pół roku - różnie bywa, sam zrobiłem tak w zeszłym roku kiedy kupiłem żonie ML'a, a nie chciała nim jeździć..
  8. jedrekx odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    szwagier szuka B7, czy te 2 sztuki to ktoś od nas? Audi a4b7 quattro 2007 s-line Ryczów • OLX.pl WWW.OLX.PL 23700 zł: 23 700 zł: Witam . Sprzedam swoje prywatne auto jakim jest Audi a4b7 o ktore dbalem jak moglem . W aucie wymieniony olej plus wszystkie filtry (wymiana co 10k) Z wyposażenia posiada -tempomat... i Audi a4 b7 S-line 2.0 170 brd Końskie • OLX.pl WWW.OLX.PL 22900 zł: 22 900 zł: Sprzedam audi a4 b7 avant w podwójnym s-line, auto zadbane, proste z bogatym wyposażeniem: -czarny sufit -nagłośnienie bose -grzane siedzenia -elektryczne i składane...
  9. zobaczysz kolego jak pojeździsz trochę tą c klasą.. miałem E-klasę, sprzedawałem jak miała 48 tys km.. i nieco mnie wkurzało jak jadę po gładkiej, pięknej, nowej S5 i słyszę jak mi skrzypi deska rozdzielcza, podparcie nogi koło tunelu środkowego i boczek moich drzwi.. w Q7, w którym pakietu skórzanego nie mam tego nie ma..
  10. zupełnie jak to tam szło, strzeżonego..
  11. Widziałem przed chwilą przy salonie Twojej szwagierki, na żywo auto wyglada 1000razy lepiej niż na zdjęciach! :kox:
  12. pięknie może jakbym sprzedawał używany to bym sprzedał za tyle co kupiłem
  13. ja niebieskie B6 Cabrio i teraz S5 na zimę przykrywam pokrowcem Carpoint Tybond. Nie zauważyłem niczego niepokojącego. B6 pierwszą zimę po obniżeniu spędziło w nieogrzewanym, nie do końca szczelnym garażu i bardzo dobrze chronił przed lodem B6tkę. nie wiem ile teraz kosztują, ale ja płaciłem niecałe 200 zł za niego..
  14. zrobili Ci już drogę? bo zastanawiam się jak dojeżdżasz do domu pamiętam jak mnie wytelepało w A6..
  15. dzięki Cuber, gałka jest w planach - tylko nie wiem czy jest jakiś problem ze zmianą bo moja przycisk ma z boku, a poliftowa z przodu, może kojarzysz? póki co wpadły dwie pierdółki pod maskę - korek oleju z R8 i płynu chłodniczego. kupiłem chińczyki i niestety korek od płynu chłodniczego niestety nie pasuje tak żeby mógł być prosto.. lotka mam nadzieję, że w końcu w przyszłym tygodniu wpadnie na auto..
  16. co do kredytów to nic nie mów..
  17. jedrekx odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia to myślę.. no kurde fajnie, że esa i tyle.. ale później przeczytałem, że to z momentu zakupu teraz po dechromingu i zmianie koła znacznie lepiej który to rocznik? gałkę zmieniałeś, czy już była? bo zastanawiam się czy jest jakaś filozofia przy zmianie takiej z bocznym przyciskiem na taką, jak u Ciebie. jak zmiana w stosunku do B7? ciekawe co następnego wymyślisz do modzenia
  18. jesteś zbokiem detalingowym koło spoko, ale jak mówisz.. za grzecznie. S-line wleci? przydałby się bo wtedy może i koło wyglądałoby inaczej przy tej budzie
  19. do automatu ponad 800 zł, do manuala 583 zł razem z podstopnicą. ja za chińczyki na allegro zapłaciłem 132 zł i chińczyki mają wybite wszystkie numery i logo audi do A4 i do A5 są te same.
  20. powoli budzimy się z zimowego snu na początek w tym sezonie miały dojść przyciski ustawień foteli, zamówiłem z allegro chińczyki. niestety ich jakość była tragiczna i kompletnie nie pasowały i odpadały, dlatego póki co pozostały czarne, ori. srebrne ORI to koszt ok 320 zł, więc mogą poczekać zamiast tego wymieniłem sfatygowane, chińskie nakrętki na wentyle, założone przez poprzedniego właściciela, na ORI aluminiowe nakrętki: i dla porównania chińczyki oprócz tego zamówiłem lotkę na bagażnik firmy Fly Design, przyszła i czeka na montaż
  21. u mnie w S5 siedzą bez żadnych luzów
  22. jedrekx odpowiedział(a) na krzysiek91x temat w Inne marki
    a ogólnie odczucia przy przesiadce? coś innego? no nie licząc oczywiście deski z cabrio
  23. jedrekx odpowiedział(a) na krzysiek91x temat w Inne marki
    ta mata do bagażnika ma bardzo fajny wzór jest jakaś różnica między B6, a Exeo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.