Treść opublikowana przez jedrekx
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
gra bardzo ładnie i czysto. jak jest otwarty dach to mogłoby grać nieco głośniej, zawsze wtedy trzeba podgłaśniać.. porównując do BOSE z B6 Cabrio jest ładniejszy dźwięk, ale jak już wspomniałem ciszej.. a co jeszcze świeci? bo już szczerze mówiąc nie pamiętam, czy w C7 coś jeszcze świeciło
-
B8 TrOOOOp
montował ktoś takie nakładki na pedały i podstopnicę? warte to zakupu i jak z montażem? allegro.pl ALLEGRO.PL cena dużo niższa niż ORI.. bo strasznie podrożały przez te kilka lat nówki ORI.
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
żeby nie było tak smutno w środku to wymieniłem przełączniki szyb i lusterek na polfitowe: oprócz tego spolerowałem ekran MMI, który wyglądał... ciekawie przed: po: na ekran zostało naklejone antymikrobowe szkło hybrydowe marki 3mk.
- B8 TrOOOOp
-
Wybór auta ~60k
mam kilkoro znajomych, którzy mają a klasę z tych ładniejszych różny przedział silnikowy, nikomu nic złego się nie dzieje, każdy zadowolony.
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
ładnie działasz
-
B8 TrOOOOp
hał macz? i czemu tak drogo? wiesz, dopiero kupiłem auto.. budżet skromny itepe, itede
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
to nie czerwień Panie tylko brąz też myślałem początkowo, że to czerwień, a na żywo się okazało, że brąz.. na szczęście a BT to wiesz.. zależy jakim składem bo z dwójką dzieciaków to się tu nie zmieścimy na weekendowy wyjazd
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
podświetlane kratki mam, chcę wymienić na poliftowe podświetlane bo mają ładniejsze pokrętła
-
B8 TrOOOOp
no dobra.. to muszę poszukać i ocenić czy dam radę, dzięki
-
B8 TrOOOOp
po dłuższej nieobecności w trooopach pytanko, zmieniał ktoś kratki nawiewów na poliftowe? albo same pokrętła? jak się za to zabrać?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
odgrzewam kotleta żyje to auto jeszcze czy już zmieniłeś?
-
A1 wita
fajne zestawienie kolorystyczne jednak pokusiłbym się o wymianę przednich lamp
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
Dzisiaj wpadło oświetlenie ledowe tablicy. Jak się okazało cabrio ma inaczej zrobione lampki niż B8 i coupé.. w związki z tym ori zestaw mam na sprzedaż. Założyłem lampki z A4 cabrio, bo takie pasują tutaj dodatkowo wrzucam fotkę jak świecą projektory w drzwiach
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
coś utargowałem, czy mocno? kwestia co dla kogo oznacza mocno. wielu mankamentów nie ma, wszystkie da się usunąć.. w końcu ma 10 lat, więc wiadomo, że mankamenty ma ale jest w nim i tak mniej tych mankamentów, niż w innych egzemplarzach na temat softa nikt mi nic nie mówił, ale rzeczywiście idzie bardzo fajnie
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
śliczne w końcu coś innego niż czarny, zwłaszcza biorąc pod uwagę Twój dojazd zew. S-line, kilka innych modów i będzie malina
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
dzisiaj odblokowane kilka pierdółek VCDS'em jak VIM, lap timer, poziom naładowania aku, sterowanie ambiente z poziomu MMI.. wyczytałem na A5OC (naprawdę mega strona, po tych kilku latach znacznie bardziej przydatna niż jak miałem jeszcze Coupe), że przy Advanced Key jest otwieranie/zamykanie dachu z kluczyka i nic nie trzeba kodować.. działa zamówiłem w ASO oświetlenie LED do rejestracji i myślę, że jutro będzie montowanko
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
pokazuj co tam wybrałeś! wciąż jestem w szoku jak ubezpieczalnie podchodzą do sprawy wypłaty odszkodowania.. ja się długi czas boksowałem z hestią w sprawie firmowego Passata, którego naprawa ostatecznie wyniosła w ASO 70 tys zł.. hestia się uparła, że całki nie zrobią.. oczywiście do ASO zapłacili.. a nam odszkodowanie za rażące obniżenie wartości pojazdu po ich decyzji o naprawie
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
wiedziałem...
-
C7 Resident
z tego co kojarzę to trzeba zmienić cały przód na polifta
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
w trasie okolice 6,9, w mieście zależy.. zazwyczaj koło 10. jestem w szoku biorąc pod uwagę poprzednie Q7.
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
poprzedni (pierwszy) właściciel mojego domu wybudował mikroskopijny garaż, w którym trzymał Matiza i nie rozważał nigdy, że może mieć większe auto.. wobec czego samochód mój i mojej małżonki stoją pod chmurką. w przyszłym roku planuję postawić wiatę.. cabrio trzymam u rodziców w garażu ML'a będę sprzedawał we wrześniu bo szanownej małżonce nie przypadł do gustu i pozostała przy swoim Renault. także to tylko chwilowy nadmiar aut P.S. @Hugo, który to taki dowcipniś i zmienił mi dane w profilu?
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
No hejka
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
Bo przedliftowe coupé było z silnikiem v8