Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. odpisałem Ci na priv
  2. miałem A6, czyli w sumie to samo co A7, na pneumatyce, a mój ojciec D4 na pneumatyce. obydwa auta bardzo wygodne, ale A8 to jednak ponton i nim się bardziej płynie. czegokolwiek nie wybierzesz to będziesz zadowolony
  3. dlatego ja zawsze podziwiałem ludzi, którzy mówili, że A4 Avant to auto rodzinne i spokojnie rodzina 2+2 się zmieści sam nawet przez chwilę miałem przebłyski na B9.. dobrze, że zrezygnowałem
  4. mi to bardziej wygląda na wzór a'la S5 8T miałem u siebie w A5 takie ori
  5. jedź do BRK Tuning
  6. myślałem, że to następca B8
  7. wczoraj widziałem Monikę jak pomykała na Fordońskiej. no ujdzie nawet ta Wasza nowa furmanka
  8. @wrclaguna pomoże w kwestii doposażenia co do mocy jaką można zrobić.. zależy jaki masz wariant w tej chwili
  9. to teraz foteczki do kalendarza już nie masz wytłumaczenia
  10. no niestety.. kalendarz jest a4-klub więc muszą być a4reczki
  11. fajnie jest jak na razie
  12. listwy boczne no i lustra przydałoby się pomalować na czarno
  13. wszystko mi się podoba poza kołami no i listwy też bym dał na czarno, ale jak będą nowe czarne to będzie gitara
  14. bardzo dobre koło, mój brat na Q7 takie ma i jest petarda. co do profilu to nie ma co przesadzać. jeździłem na 19tkach z takim profilem na A5, na 20tkach w A6.. w Cabrio miałem 215/35/19 i też jeździłem bez skrzywienia felgi
  15. będę obserwował, trafiła w odpowiednie ręce niedługo wpadniemy obejrzeć
  16. mój brat ogrzewa w ten sposób dom, praktycznie cały. jak na razie jest zadowolony
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    wygląda całkiem nieźle!
  18. próbowałem zmieścić C7 do garażu 5x6 - nie ma takiej opcji.
  19. to skromnie leci! u mnie od września ponad 4 tys km, a ilość wyjazdów mi się uspokoiła..
  20. no Miron, grubo niech się sprawuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.