Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. z innej beczki.. kiedy s-line zewnętrzny?
  2. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    sprzedaj to i weź ode mnie A6
  3. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w thule przede wszystkim płacisz za firmę, ale co by nie gadać to sprzęt jakościowo mają bardzo dobry. z tego co wiem to thule robi też sprzęt dla Audi tylko w ASO takie poprzeczki są pewnie jeszcze droższe.
  4. dokładnie ja zmieniłem przecież zderzaki, felgi, wydech, zrobiłem program i nikt nic nie gadał
  5. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja się zastanawiałem nad sprzedażą pod koniec 2018 roku, przez rok ceny na otomoto i olx spadły o ok 20 tys... ale powiem Ci tak. patrzyłem teraz na polifta do firmy, roczniki 2018 z 2.0tdi 190km quattro, przebiegi ok 50-60 tys km. wypas jakiś tam przyzwoity, ale bez wodotrysków.. przedział ceny 120-150 tys brutto.
  6. powiem więcej.. A6/A7, które mam skonfigurowane pod siebie wychodzą niecałe 20% drożej niż to A5..
  7. w Bydgoszczy Verva ON za 5,45.
  8. przecież nie ma dziury tylko jest zamykany schowek.. swoją drogą piękny konfig tego auta, z którego jest zdjęcie, ale cena jak za A5 2.0TDI to przegięcie..: Nowe Audi A5 - 324 500 PLN, 10 km, 2019 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A5, Szary, Diesel, 190 KM, 2 000 cm3. Tapicerka skórzana,
  9. to już wiadomo dlaczego nie masz takiego problemu
  10. a jaki masz przebieg? bo u mnie na początku też było cichutko.. a im bliżej 200 tys, tym było coraz głośniej. ale na szczęście szyby można regulować (tak mi mówili w ASO) żeby wróciło wszystko do normy
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w razie czego, tak informacyjnie, moje C7 będzie na sprzedaż w lutym 2020. obecny przebieg 141 tys km, raczej niewiele urośnie bo więcej obecnie stoi niż jeździ (ze względu na chęć sprzedaży ujeżdżam Passata z firmy).. wyposażenie naprawdę bogate (włącznie z pneumatyką, tunerem TV, homelink i najważniejszym... fotelami komfort z wentylacją), auto bezwypadkowe, pełna FV. jakby ktoś się przymierzał to wydaje mi się, że warto jeżeli chodzi o cenę to wstępnie myślałem o 99 tys brutto.. oczywiście mogę z niej zejść, muszę spojrzeć w sumie ile kosztują podobnie wyposażone z tym przebiegiem, z podobnych roczników bo jeszcze nie patrzyłem
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    no jest pięknie
  13. ostatnio pracownik wracał z delegacji Passatem, z tira odpadło koło i uderzyło w samochód.. samochód raczej do kasacji, poduchy nie wystrzeliły.. w ASO powiedzieli, że czujnik był 10 cm obok i właśnie przez brak wystrzelonych poduszek teraz przeliczają czy będzie całka czy nie :/ oby tak..
  14. no piękne jest, bez dwóch zdań.. podziwiałem zawsze na FB. cholera naprawdę żałuję, że sprzedałem swoje
  15. to piano black ekstra! ale weź chłopie wrzuć ledy do przodu, zobaczysz różnicę mechatronika trochę wytrzymała, u mnie (odpukać) wszystko jest ok. tylko ja mam 100 tys mniej nakulane..
  16. Damian, a ile to sobie cenisz? bo może miałbym chętnego
  17. zapytaj kolegi @miron78 - miał zarówno B8, jak i A5tki. wydaje mi się, że najlepiej odpowie na to pytanie
  18. ja mam ten prostownik z lidla, jak mi jeszcze w Cabrio padł aku to bez problemu go naładował
  19. Czarny wyślij jakąś fotkę na listopad do kalendarza
  20. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    weź Ty przyjedź do Bukowiny i pochwal się tym Pastuchem chyba, że wpadasz na kawę jak kiedyś
  21. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    moim zdaniem czarne
  22. jedrekx odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    te lusterka fajnie wyglądają nawet..
  23. w C7 Side Assist działa praktycznie od zera nawet jak stoję w korku i coś jedzie na pasie obok to działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.