Treść opublikowana przez jedrekx
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
z innej beczki.. kiedy s-line zewnętrzny?
-
Po Kasi passaty
sprzedaj to i weź ode mnie A6
-
C7 Resident
w thule przede wszystkim płacisz za firmę, ale co by nie gadać to sprzęt jakościowo mają bardzo dobry. z tego co wiem to thule robi też sprzęt dla Audi tylko w ASO takie poprzeczki są pewnie jeszcze droższe.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
dokładnie ja zmieniłem przecież zderzaki, felgi, wydech, zrobiłem program i nikt nic nie gadał
-
C7 Resident
ja się zastanawiałem nad sprzedażą pod koniec 2018 roku, przez rok ceny na otomoto i olx spadły o ok 20 tys... ale powiem Ci tak. patrzyłem teraz na polifta do firmy, roczniki 2018 z 2.0tdi 190km quattro, przebiegi ok 50-60 tys km. wypas jakiś tam przyzwoity, ale bez wodotrysków.. przedział ceny 120-150 tys brutto.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
powiem więcej.. A6/A7, które mam skonfigurowane pod siebie wychodzą niecałe 20% drożej niż to A5..
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Bydgoszczy Verva ON za 5,45.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
przecież nie ma dziury tylko jest zamykany schowek.. swoją drogą piękny konfig tego auta, z którego jest zdjęcie, ale cena jak za A5 2.0TDI to przegięcie..: Nowe Audi A5 - 324 500 PLN, 10 km, 2019 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A5, Szary, Diesel, 190 KM, 2 000 cm3. Tapicerka skórzana,
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
to już wiadomo dlaczego nie masz takiego problemu
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
a jaki masz przebieg? bo u mnie na początku też było cichutko.. a im bliżej 200 tys, tym było coraz głośniej. ale na szczęście szyby można regulować (tak mi mówili w ASO) żeby wróciło wszystko do normy
-
C7 Resident
w razie czego, tak informacyjnie, moje C7 będzie na sprzedaż w lutym 2020. obecny przebieg 141 tys km, raczej niewiele urośnie bo więcej obecnie stoi niż jeździ (ze względu na chęć sprzedaży ujeżdżam Passata z firmy).. wyposażenie naprawdę bogate (włącznie z pneumatyką, tunerem TV, homelink i najważniejszym... fotelami komfort z wentylacją), auto bezwypadkowe, pełna FV. jakby ktoś się przymierzał to wydaje mi się, że warto jeżeli chodzi o cenę to wstępnie myślałem o 99 tys brutto.. oczywiście mogę z niej zejść, muszę spojrzeć w sumie ile kosztują podobnie wyposażone z tym przebiegiem, z podobnych roczników bo jeszcze nie patrzyłem
- C7 Resident
-
Pytanie o uszkodzenia pojazdu.
ostatnio pracownik wracał z delegacji Passatem, z tira odpadło koło i uderzyło w samochód.. samochód raczej do kasacji, poduchy nie wystrzeliły.. w ASO powiedzieli, że czujnik był 10 cm obok i właśnie przez brak wystrzelonych poduszek teraz przeliczają czy będzie całka czy nie :/ oby tak..
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
no piękne jest, bez dwóch zdań.. podziwiałem zawsze na FB. cholera naprawdę żałuję, że sprzedałem swoje
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
to piano black ekstra! ale weź chłopie wrzuć ledy do przodu, zobaczysz różnicę mechatronika trochę wytrzymała, u mnie (odpukać) wszystko jest ok. tylko ja mam 100 tys mniej nakulane..
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Damian, a ile to sobie cenisz? bo może miałbym chętnego
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
@FroS-t może się skusisz
-
Audi a4 B8 - audi A5
zapytaj kolegi @miron78 - miał zarówno B8, jak i A5tki. wydaje mi się, że najlepiej odpowie na to pytanie
-
Prostownik automatyczny z Lidla
ja mam ten prostownik z lidla, jak mi jeszcze w Cabrio padł aku to bez problemu go naładował
-
A4 B9 2.0TFSI 252 KM S4 look Ibis White
do 10tego
-
A4 B9 2.0TFSI 252 KM S4 look Ibis White
Czarny wyślij jakąś fotkę na listopad do kalendarza
-
Po Kasi passaty
weź Ty przyjedź do Bukowiny i pochwal się tym Pastuchem chyba, że wpadasz na kawę jak kiedyś
-
Po Kasi passaty
moim zdaniem czarne
-
Po Kasi passaty
te lusterka fajnie wyglądają nawet..
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
w C7 Side Assist działa praktycznie od zera nawet jak stoję w korku i coś jedzie na pasie obok to działa