Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    u mojego ojca w Q7 pierwszej gen. korodowała tylna klapa, również aluminiowa zrobione na gwarancji w ASO.
  2. koszty eksploatacyjne powinny być podobne.. porównuję moje C7 3.0 TDI i Q5 2.0TDI, którym jeździłem służbowo. no chyba, że mowa o paliwie to nie wiem jaka będzie różnica.. 0,5 litra?
  3. to zależy czego oczekujesz od samochodu. w A6 jest zdecydowanie więcej miejsca, większy bagażnik, ale silnik na pewno będzie odczuwalnie mniej dynamiczny niż w A4. w A6 jakość materiałów będzie lepsza, z kolei B9 jest nowocześniejsze i będzie się tym lepiej parkować w zakorkowanym mieście (choć osobiście akurat uważam, że nie ma problemu z parkowaniem w C7). osobiście wybrałbym A6, ale radzę przejechać się obydwoma egzemplarzami i wtedy wybrać to, co pasuje Ci lepiej
  4. Bo tyle mi zawsze wystarczało żeby nie wsiadać do lodowatego samochodu ?
  5. moja T4 z 2002 roku ma 240 tys km
  6. u mnie na 10 minut wystarczy, w pełni szyb nie odmrozi, ale przynajmniej wnętrze już jest nagrzane
  7. jesteś zbokiem auto jak zawsze u Ciebie mega! teraz szukaj czegoś dla siebie i pojedziemy
  8. u mnie aku jest od nowości i w każdą zimę, prawie codziennie używam webasto
  9. A jaką miałbym pewność, że sprzedam za więcej niż 180 tys.? Bo taki miałem wykup rozważałem, czy go nie wyleasingować jeszcze przez 3 lata, ale rata byłaby taka sama jak za nowego. Bez sensu. Póki co jeżdżę z powrotem swoim A6 (też już po leasingu), potrzymam pół roku z wiadomych względów i zobaczymy co dalej
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w A5 też miałem petexy i nie narzekałem. po 4 zimach w ogóle nie widać śladów użytkowania.. no ale co kto lubi
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Petexy to ok 80-100 zł, przynajmniej ja tak płaciłem
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja mam petexy na zimę. jestem zadowolony, bardzo dobre jakościowo. mogłyby być ciut dłuższe pod pedałami, ale nie jest źle.
  13. lekko podkolorowali cenę
  14. nagrasz jakiś filmik dźwięku z wydechu?
  15. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Sport: no i zwykłe:
  16. jakby ktoś go szukał w ogłoszeniach: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-quattro-sport-radary-s-line-pneumatyka-full-opcja-ID6CtMZ5.html#6c3a71c3a1 ze względu na stan i wyposażenie warto
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    S-line nie, ale był pakiet sport m.in. z innym zderzakiem przednim.
  18. ja za C7 w Bydgoszczy płaciłem 3 tys. powłoka 5 letnia i 3 letnia + zabezpieczenia wnętrza + zabezpieczenie lamp + niewidzialna wycieraczka + zabezpieczenie felg no i oczywiście korekta. w 6-cio letnim aucie było jednak trochę roboty.. ale powiem Wam, że efekt świetny i nie żałuję
  19. a u mnie w C7 przy 90kkm na gwarancji robili napinacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.