Treść opublikowana przez jedrekx
-
C7 Resident
u mojego ojca w Q7 pierwszej gen. korodowała tylna klapa, również aluminiowa zrobione na gwarancji w ASO.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
bujaj się mój jest piękny!
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
sprzedam Ci moje C7, ale w lutym
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
czyli zostaje?
-
A4 b9 czy A6 c7
koszty eksploatacyjne powinny być podobne.. porównuję moje C7 3.0 TDI i Q5 2.0TDI, którym jeździłem służbowo. no chyba, że mowa o paliwie to nie wiem jaka będzie różnica.. 0,5 litra?
-
A4 b9 czy A6 c7
to zależy czego oczekujesz od samochodu. w A6 jest zdecydowanie więcej miejsca, większy bagażnik, ale silnik na pewno będzie odczuwalnie mniej dynamiczny niż w A4. w A6 jakość materiałów będzie lepsza, z kolei B9 jest nowocześniejsze i będzie się tym lepiej parkować w zakorkowanym mieście (choć osobiście akurat uważam, że nie ma problemu z parkowaniem w C7). osobiście wybrałbym A6, ale radzę przejechać się obydwoma egzemplarzami i wtedy wybrać to, co pasuje Ci lepiej
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Bo tyle mi zawsze wystarczało żeby nie wsiadać do lodowatego samochodu ?
-
VW Crafter 2018 na spasie :D
moja T4 z 2002 roku ma 240 tys km
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
u mnie na 10 minut wystarczy, w pełni szyb nie odmrozi, ale przynajmniej wnętrze już jest nagrzane
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
jesteś zbokiem auto jak zawsze u Ciebie mega! teraz szukaj czegoś dla siebie i pojedziemy
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
u mnie aku jest od nowości i w każdą zimę, prawie codziennie używam webasto
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
A jaką miałbym pewność, że sprzedam za więcej niż 180 tys.? Bo taki miałem wykup rozważałem, czy go nie wyleasingować jeszcze przez 3 lata, ale rata byłaby taka sama jak za nowego. Bez sensu. Póki co jeżdżę z powrotem swoim A6 (też już po leasingu), potrzymam pół roku z wiadomych względów i zobaczymy co dalej
-
C7 Resident
w A5 też miałem petexy i nie narzekałem. po 4 zimach w ogóle nie widać śladów użytkowania.. no ale co kto lubi
-
C7 Resident
Petexy to ok 80-100 zł, przynajmniej ja tak płaciłem
-
C7 Resident
ja mam petexy na zimę. jestem zadowolony, bardzo dobre jakościowo. mogłyby być ciut dłuższe pod pedałami, ale nie jest źle.
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
lekko podkolorowali cenę
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
nagrasz jakiś filmik dźwięku z wydechu?
-
C7 Resident
Sport: no i zwykłe:
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
jakby ktoś go szukał w ogłoszeniach: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-quattro-sport-radary-s-line-pneumatyka-full-opcja-ID6CtMZ5.html#6c3a71c3a1 ze względu na stan i wyposażenie warto
-
C7 Resident
S-line nie, ale był pakiet sport m.in. z innym zderzakiem przednim.
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
CDUD, jak w profilu
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
hahaha
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
podeślesz linka? chyba u siebie też zmienię...
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
ja za C7 w Bydgoszczy płaciłem 3 tys. powłoka 5 letnia i 3 letnia + zabezpieczenia wnętrza + zabezpieczenie lamp + niewidzialna wycieraczka + zabezpieczenie felg no i oczywiście korekta. w 6-cio letnim aucie było jednak trochę roboty.. ale powiem Wam, że efekt świetny i nie żałuję
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
a u mnie w C7 przy 90kkm na gwarancji robili napinacze