Treść opublikowana przez jedrekx
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
jest to auto
-
Bukowina 2019 - podziękowania
Było epicko! Za rok przyjeżdżamy szybciej
-
C7 Resident
To może dołożyli, jeszcze miesiąc temu nie było za to w Q7 owszem
-
C7 Resident
W PL nie ma tego 45TDI w Q8. Do sprawnego poruszania się te 286 koni wystarczy. Wiadomo, że to nie sportowe auto, ale na autostradzie daje radę i wyprzedzić też idzie bez problemu. Jest porównywalnie do mojego seryjnego c7
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
no niestety Q7 pierwszej gen. jest drogie w eksploatacji i to nie tylko jeżeli chodzi o spalanie. my mieliśmy w firmie dwie sztuki, generalnie się nie psuły. ale jak już coś poszło to szło w tysiącach mojego ojca sprzedawaliśmy z przebiegiem 90 tys i wymienialiśmy wahacze, koszt spory... jego wspólnika miało 146 tys przy sprzedaży i tam już też było kilka rzeczy robionych. nie mówię już o tym, że te Q7mki to pożeracze opon ale poza tym to świetne i wygodne auto.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Dziś się przymierzałem troszkę do A5 Sportback i mam wrażenie, że poprzednie A5 miało więcej miejsca na tylnej kanapie niż obecne. W każdym razie w Q5 jest więcej miejsca na nogi.. a szkoda ?
-
Montaż systemu bose do a4b6 cabrio.
Kaju
-
C7 Resident
Przepaść. Nawet w porównaniu do obecnego Q7 (brat ma) jest znacznie wygodniejsze. Tylko za za mało schowków w środku no i do wielkości bagażnika trzeba się przyzwyczaić.
-
A6 C6 2.0 TDI
pomyślałbym nad zmianą przedniego grilla, ten do tego zderzaka wygląda za spokojnie.. podobnie jak koledzy miałem obawy co do przedniego zderzaka, ale jest fajnie najbardziej podoba mi się lotka na klapie i dopasowane listwy z A5tki. powodzenia! p.s. ja bym tylko dał inne koło
-
Montaż systemu bose do a4b6 cabrio.
polecam Karola, porządny typek
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
nie dziwię się, miałem ponad 3 lata i dobrze wspominam
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
B6 Cabrio ❤️ już Cię lubię na pewno na wiosnę się coś ruszy, zapraszamy
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
ja dopiero koło 8 startuję z Bydgoszczy, więc w tym roku się nie dołączę.. do zobaczenia na miejscu
-
C7 Resident
sedan ładniejszy a Q8 nawet fajnie się śmiga...
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
Srednie z 6 tys km mam 7,7. W mieście te 9 litrów weźmie..
-
A6 C7 lift by A-rek
jedno i drugie będzie dobrym wyborem choć szczerze mówiąc obsługa dotykowych ekranów jest mniej intuicyjna niż MMI w naszych C7.
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
a6 prywatne spłacam końcówkę leasingu i zobaczę co z nim dalej. na BT jeszcze nie wiem czym będę ale pewnie A6
-
A7 FL 3.0BITDI
nie wyobrażam sobie jak to jedzie, jeździłem zastępczym 3.0TDI Bi-turbo 313KM i w porównaniu do mojego 245KM była znaczna różnica.. to gdzie tu prawie 400KM
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
parę osób pisało do mnie już wcześniej pokazać Q5tkę, ale jakoś nie było okazji.. teraz jak już oficjalnie została przypisana do mnie to pokażę Q5 FY czyli druga generacja, rocznik 2016 pierwsza rejestracja 2017 u mnie w firmie od 2018 roku. auto było testówką bydgoskiego dealera Audi. i wzięliśmy je z przebiegiem 4000km. silnik 2.0tdi 190KM czyli w porównaniu do A6 szału ni ma Kolor szary Daytona, żałuję, że bez pakietu czerń Co z wypasu? W sumie fajnie: -pełen S-line -panorama -HUD (Head-Up) -fotele w pełnej elektryce -3-strefowa klima -felgi 20tki -LED Matrix -grzane d*py -Virtual Cocpit -spłaszczona kiera -Audi Smartphone Interface - bajer, ale nie lubię i nie korzystam -pakiet systemów asystujących w mieście i wspomagających parkowanie (Audi Side Assist, kamery 360 stopni itp) -pakiet systemów asystujących na trasie (m.in. aktywny tempomat) -asystent parkowania -czujniki deszczu/zmierzchu to tam wiadomo -pakiet schowek -elektryczna klapa tylna z możliwością otwierania z kopa -kluczyk komfortowy -system dbający o bezpieczeństwo pieszych -oświetlenie ambient -MMI navigation plus -nagłośnienie Bang&Olufsen -ładowarka indukcyjna do telefonu -radio DAB i pewnie o czymś zapomniałem autem na pewno pośmigam służbowo do sierpnia, co będzie dalej to zobaczymy... porównując do A6... no nie można ich do końca porównać. ciut mniej miejsca, fotele mniej wygodne wypas fajny, ale inny. drogi się trzyma gorzej.. na tej pneumatyce trochę rzuca na autostradzie przy wyższych prędkościach.. nie wiem jak na zwykłym zawieszeniu albo zawieszeniu S-line. ale generalnie fajne auto. no i fotki:
- A7 FL 3.0BITDI
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
w sumie takie to pewnie tak ??
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
w tym małym pierdku zmieściła Ci się deska?
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
jeżeli sprawdzi się prognoza to warto mieć zimowe obuwie twoja pogoda mówi o temperaturze w piątek -4 i opady śniegu
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
a mi się rotor podoba, choć fakt jest ich coraz więcej.. choć np. nie na a6 w Bydgoszczy, oprócz moje, widziałem tylko dwie C7 na oryginalnych rotorach
-
Allroad 3.0tdi (CCWA)
http://brk-tuning.pl/ paru znajomych robiło u niego program i byli zadowoleni