Treść opublikowana przez jedrekx
-
1.8t amb avant quattro tiptronic
myślałem, że AMB szło tylko na rynek amerykański.. przydałby się jakiś szerszy opis, drewno bym od razu wywalił i zmienił na inne dekory
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
to teraz proszę wysłać focię do kalendarza, akurat będzie na listopad
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
podeślij coś do kalendarza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ze starej ekipy kilka osób zostało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- C7 Resident
w przedlifcie na pewno białe - bo mam nie wiem jak w polifcie, bo może być opcja zmiany koloru- BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
weś ić stont.- Ceny paliwa marzec 2026
u mnie 10 groszy mniej, a LPG 20..- A4 B8 Ibis White - Quattro - 2.0 TFSI - S Line zew. - 2015 polift
18 to mało do B8, zdecydowanie daj 19tki. nie wiem czemu się wyleczyłeś.. przecież w Bydgoszczy już są przyzwoite drogi piękne, oby się spisywało- A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
ech piękne... kurcze w zeszłym roku pogody nie było, a w tym roku jak był fajny rok to sprzedałem Cabrio ale na przyszły rok mam nadzieję powrócić..- A6 C7 Allroad 3.0 BiTdi nowe koło RS6c7 20"
nigdy mi ten wzór nie podchodził, ale na tym allroadzie dobrze siadły!- Audi Q7 V12 pakiet LIFT
piękna jest z tym pakietem.. ja jestem mega ciekaw jak te prawdziwe V12 jeżdżą- C7 Resident
mamy 2.0tdi q w Q5 i szału nie ma, w A6 też raczej będzie słabo ?- RS4 B9 Nardo Gray
RS4 nardo - ideał!- Kupiłem przerobione A4 AWX (na pierwszy samochód)
https://a4-klub.pl/forum/109-gadgety-klubowe/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w piątek wieczorem to na pewno odpadam, w weekend też średnio.. mam remont na głowie. ale może w przyszłym tygodniu, w ciągu tygodnia na godzinkę lub dwie udałoby się wyskoczyć..- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
no Ci powiem zgrabne.. tfu fajna kiera- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
ja tylko jestem ciekaw, z jaką prędkością dojeżdżasz do domu żeby się nie zakurzył musimy w końcu do Was wpaść zobaczyć kolejne efekty.. jak zawsze fotki i auto konkret!- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
co teraz w planach?- a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
podeślij coś do kalendarza- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tam, gdzie kiedyś wysyłałeś [email protected] no szkoda, że się pozbyłeś - oby trafiło w dobre ręce- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
szkoda auta.. ale podeślij coś jeszcze do kalendarza klubowego- Chip Tuning
znajomy robił Passata w TC Performance i jest zadowolony- S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
to ja podobnie, 76 odkąd go mam- S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
a moje tedei ma nieco ponad 126 tys - C7 Resident