Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. myślałem, że AMB szło tylko na rynek amerykański.. przydałby się jakiś szerszy opis, drewno bym od razu wywalił i zmienił na inne dekory
  2. to teraz proszę wysłać focię do kalendarza, akurat będzie na listopad
  3. ze starej ekipy kilka osób zostało
  4. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w przedlifcie na pewno białe - bo mam nie wiem jak w polifcie, bo może być opcja zmiany koloru
  5. weś ić stont.
  6. u mnie 10 groszy mniej, a LPG 20..
  7. 18 to mało do B8, zdecydowanie daj 19tki. nie wiem czemu się wyleczyłeś.. przecież w Bydgoszczy już są przyzwoite drogi piękne, oby się spisywało
  8. ech piękne... kurcze w zeszłym roku pogody nie było, a w tym roku jak był fajny rok to sprzedałem Cabrio ale na przyszły rok mam nadzieję powrócić..
  9. nigdy mi ten wzór nie podchodził, ale na tym allroadzie dobrze siadły!
  10. piękna jest z tym pakietem.. ja jestem mega ciekaw jak te prawdziwe V12 jeżdżą
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    mamy 2.0tdi q w Q5 i szału nie ma, w A6 też raczej będzie słabo ?
  12. RS4 nardo - ideał!
  13. https://a4-klub.pl/forum/109-gadgety-klubowe/
  14. w piątek wieczorem to na pewno odpadam, w weekend też średnio.. mam remont na głowie. ale może w przyszłym tygodniu, w ciągu tygodnia na godzinkę lub dwie udałoby się wyskoczyć..
  15. ja tylko jestem ciekaw, z jaką prędkością dojeżdżasz do domu żeby się nie zakurzył musimy w końcu do Was wpaść zobaczyć kolejne efekty.. jak zawsze fotki i auto konkret!
  16. podeślij coś do kalendarza
  17. tam, gdzie kiedyś wysyłałeś [email protected] no szkoda, że się pozbyłeś - oby trafiło w dobre ręce
  18. szkoda auta.. ale podeślij coś jeszcze do kalendarza klubowego
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Brzeziak temat w Kujawsko-pomorskie
    znajomy robił Passata w TC Performance i jest zadowolony
  20. to ja podobnie, 76 odkąd go mam
  21. a moje tedei ma nieco ponad 126 tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.