Treść opublikowana przez jedrekx
-
Niebezpieczny przypadek w A6
co w tym dziwnego? Avanty były jeszcze na początku 2005, znam osobiście takie auto. A4 B6 też szły do 2005 - cabrio ja takie miałem
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
ja śmigałem A3 8P
-
Zlecę montaż lusterek składanych
Euro Car Audio w Osielsku
-
S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
kolor nie do końca mi odpowiada, ale cała reszta gratuluję pięknego auta
-
Jazda na tablicach - kopiach z Allegro
bo zakładając amerykańską klapę (w moim przypadku), zwykła 1-rzędowa pogięta wygląda jak kupa a umówmy się.. polskie tablice 2-rzędowe też nie są najpiękniejsze
-
Płyta do zmiany języka BNS 5.0 na angielski
nawet na angielski? nie bawiłem się nigdy BNS dlatego pytam.. w RNS to się wszystko w radiu zmienia..
-
Jazda na tablicach - kopiach z Allegro
miałem taką tablicę, ale z polską czcionką - właśnie po to, żeby za bardzo się nie rzucać w oczy. jeździłem tak 3 lata, nigdy kontroli nie miałem tylko fakt... jak jechała policja, to moja jazda była w 100% grzeczna i zgodna z przepisami
-
Płyta do zmiany języka BNS 5.0 na angielski
można tam zmienić też na angielski z tego co pamiętam
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
jak ja kompletowałem graty do S-line w A5, to niektóre elementy brałem z ASO bo tańsze były niż na allegro
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
listwę można kupić oddzielnie w ASO
-
Kolejny Avancior V6
to ewentualnie C7 będę miał (nie moje) w przeciągu miesiąca
-
Kolejny Avancior V6
weź ode mnie A8
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mamy facebookową stronę, jeżeli coś się dzieje to staram wrzucać tam informacje - grupy kuj-pom jako/takiej nie mamy, nie każdy też ma facebooka.. ale fakt, dużo osób z forum przeniosło się na tamte grupy, niestety. co do stałych terminów - osobiście jestem otwarty, choć nie ukrywam, że już kiedyś parę razy robiliśmy do tego próby.. szczerze mówiąc, to najliczniej było jak mieliśmy cotygodniowe spotkania w niedziele. ale później nieco to odpuściliśmy jak na spot przyjeżdżał tylko Bula_87, Wiśnia i ja fajnie by było, gdyby znowu się ruszyło. w mojej prawie 10-cio letniej "karierze" spotów kuj-pom to drugi raz jak spoty podupadają. ja osobiście jeszcze jestem wyłączony przez najbliższy miesiąc, ogarniam ostatnie rzeczy w nowym domu, żeby się do końca stycznia przeprowadzić. po przeprowadzce powinno mi się rozluźnić btw. zapraszam do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej: z kuj-pom będzie standardowa ekipa: Fros-t, Bula87 i ja ale fajnie by było, gdyby z naszego województwa było więcej ludzi Ci, którzy byli wiedzą, że jest rewelacyjnie. tych, którzy nie byli zachęcam! kto pojedzie raz, będzie jeździł na kolejne edycje moja to będzie już... 6 albo 7 Bukowina- XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
jedrekx + Żaneta- Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
to w A6 ma pewnie zwykłe szyby. mój ojciec w A8 ma podwójne, ja w A6 również i wyciszenie jest na tym samym poziomie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak ktoś rzuci propozycję- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spokojnych Świąt wszystkim.- A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
podeślij fotkę do kalendarza na grudzień 2019 bardzo fajne auto!- Volvo v40/s40
@bula87 miał i S40 i B5- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Paweł mi coś wspominał o Cuprze u Ciebie moje A6 ciutkę starsze od Twojego, ale jestem strasznie zadowolony - śmigam już ponad 3 lata.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no widzę, że śmigamy teraz czymś podobnym- A6 c7 3.0tdi
były, w DE bardzo dużo jest takich modeli tak, standardowe to 255/35/20- A6 c7 3.0tdi
Koło samo w sobie fajne, ale... obniż go bo inaczej będzie kupa..- Ceny paliwa marzec 2026
a w piątek przed granicą, w Świecku tankowałem Verva ON za... 5,99 - Meetingi Kujawsko-Pomorskie