Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. co w tym dziwnego? Avanty były jeszcze na początku 2005, znam osobiście takie auto. A4 B6 też szły do 2005 - cabrio ja takie miałem
  2. ja śmigałem A3 8P
  3. Euro Car Audio w Osielsku
  4. kolor nie do końca mi odpowiada, ale cała reszta gratuluję pięknego auta
  5. bo zakładając amerykańską klapę (w moim przypadku), zwykła 1-rzędowa pogięta wygląda jak kupa a umówmy się.. polskie tablice 2-rzędowe też nie są najpiękniejsze
  6. nawet na angielski? nie bawiłem się nigdy BNS dlatego pytam.. w RNS to się wszystko w radiu zmienia..
  7. miałem taką tablicę, ale z polską czcionką - właśnie po to, żeby za bardzo się nie rzucać w oczy. jeździłem tak 3 lata, nigdy kontroli nie miałem tylko fakt... jak jechała policja, to moja jazda była w 100% grzeczna i zgodna z przepisami
  8. można tam zmienić też na angielski z tego co pamiętam
  9. jak ja kompletowałem graty do S-line w A5, to niektóre elementy brałem z ASO bo tańsze były niż na allegro
  10. to ewentualnie C7 będę miał (nie moje) w przeciągu miesiąca
  11. weź ode mnie A8
  12. mamy facebookową stronę, jeżeli coś się dzieje to staram wrzucać tam informacje - grupy kuj-pom jako/takiej nie mamy, nie każdy też ma facebooka.. ale fakt, dużo osób z forum przeniosło się na tamte grupy, niestety. co do stałych terminów - osobiście jestem otwarty, choć nie ukrywam, że już kiedyś parę razy robiliśmy do tego próby.. szczerze mówiąc, to najliczniej było jak mieliśmy cotygodniowe spotkania w niedziele. ale później nieco to odpuściliśmy jak na spot przyjeżdżał tylko Bula_87, Wiśnia i ja fajnie by było, gdyby znowu się ruszyło. w mojej prawie 10-cio letniej "karierze" spotów kuj-pom to drugi raz jak spoty podupadają. ja osobiście jeszcze jestem wyłączony przez najbliższy miesiąc, ogarniam ostatnie rzeczy w nowym domu, żeby się do końca stycznia przeprowadzić. po przeprowadzce powinno mi się rozluźnić btw. zapraszam do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej: z kuj-pom będzie standardowa ekipa: Fros-t, Bula87 i ja ale fajnie by było, gdyby z naszego województwa było więcej ludzi Ci, którzy byli wiedzą, że jest rewelacyjnie. tych, którzy nie byli zachęcam! kto pojedzie raz, będzie jeździł na kolejne edycje moja to będzie już... 6 albo 7 Bukowina
  13. to w A6 ma pewnie zwykłe szyby. mój ojciec w A8 ma podwójne, ja w A6 również i wyciszenie jest na tym samym poziomie
  14. jak ktoś rzuci propozycję
  15. Spokojnych Świąt wszystkim.
  16. podeślij fotkę do kalendarza na grudzień 2019 bardzo fajne auto!
  17. @bula87 miał i S40 i B5
  18. Paweł mi coś wspominał o Cuprze u Ciebie moje A6 ciutkę starsze od Twojego, ale jestem strasznie zadowolony - śmigam już ponad 3 lata.
  19. no widzę, że śmigamy teraz czymś podobnym
  20. jedrekx odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    były, w DE bardzo dużo jest takich modeli tak, standardowe to 255/35/20
  21. jedrekx odpowiedział(a) na serek92 temat w Audi A6/S6/RS6
    Koło samo w sobie fajne, ale... obniż go bo inaczej będzie kupa..
  22. a w piątek przed granicą, w Świecku tankowałem Verva ON za... 5,99

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.