Treść opublikowana przez jedrekx
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
polift nie, ale przedlifty były oferowane.. swego czasu siedziałem w bydgoskim ASO W Fejtku, to był jakoś 2005 rok.. mój ojciec się wówczas nad takim zastanawiał
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a wysłałbyś coś do kalendarza!
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
widziałem kilka aut spod ręki DK Detailing z Łodzi i naprawdę robiły wrażenie..
-
C7 Resident
ja byłem bardzo zadowolony z Dunlopów Winter Sportów w A5. w A6 mam teraz Bridgestone, nie pamiętam modelu. jestem bardzo zadowolony, choć na śniegu Dunlop znacznie lepiej się zachowywał..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jest kryzys a czym teraz śmigasz, kurakiem? trzeba coś zorganizować... Leszek chyba już na końcówce remontu (albo już nawet po), ja co prawda dopiero zaczynam, ale chwilę się znajdzie..
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
dzięki, też będę musiał się za czymś takim do siebie rozejrzeć.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty żyjesz??
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
podeślij coś Panie do kalendarza
-
Audi S4 czy A4, a może coś innego
za chwilę nie będzie można zamówić S4 z obecnym silnikiem ze względu na normy emisji spalin.. i wrzucą do S4 TDI. w DE już nie ma możliwości zamówień. 3.0TFSI został wycofany i czeka na dodanie filtra cząstek stałych - również w A6/A7/A8.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jaką żywicę będziesz lał?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
C7, ale myślałem, że chodziło Ci o rozrząd bo mi napinacze w rozrządzie zaczęły hałasować właśnie przy 90kkm..
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
to niedużo.. ja na gwarancji robiłem przy 90kkm..
-
Jakie zegarki nosicie?
ASO kolekcja heritage https://sklep.audi.pl/
-
Jakie zegarki nosicie?
mój najnowszy nabytek:
-
C7 Resident
w swoim 3.0 płacę ok 450 zł. wymiana oleju + filtry od nich, olej dostarczam swój
-
Toruń gaz
jedź do Lubicza, podobno najlepszy gazownik w kuj-pom
-
C7 Resident
skoro słychać piknięcie to pozycja powinna być zapisana..
-
Bydgoszcz - wymiana rozrządu 1.8T
Pit-Stop Mechanika Pojazdowa, ul. Władysława IV 15. możesz się na mnie powołać serwisowałem tam swoje Cabrio, serwisuję firmowe auta po gwarancji i jest ok. właściciel to mój znajomy
-
C7 Resident
a masz po przytrzymaniu charakterystyczny dźwięk? takie.. "piknięcie"? FIS Ci powie
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
wiem
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
w A6 mi się cały czas pali, w A8 też. w Q5, w Passatach i u mojego brata w S3 ustawione jest, że świeci jak SS jest włączony.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
wciskasz set i przytrzymujesz 1 albo 2, w zależności na którym chcesz żeby Ci zapisało ustawienie. ja mam wyłączony start-stop
-
C7 Resident
powinno się otwierać jak złapiesz klamkę i czujnik wychwyci palec. w razie czego reklamuj.. niech sprawdzają
-
C7 Resident
sprawdź w ustawieniach MMI czy składanie lusterek przy zamykaniu auta jest włączone. jeżeli zamykały Ci się wcześniej, a przestały to prawdopodobnie mechanizm wysiadł.. u mnie się niekiedy przyblokuje i lewe lusterko mi się nie składa (podobno częsta przypadłość w C7).
-
System operacyjny Android
powiem Ci tak. nigdy nie byłem zwolennikiem androida, denerwowała mnie obsługa i generalnie cały ten soft. jako stary "ajfonowiec" po 8 latach przesiadłem się z iPhone'a na P20 Pro... pobawiłem się nim, czytałem te wszystkie testy iPhone'a X, Szajsunga S9+ i P20 Pro i w każdym z zestawień P20 wygrywało. kupiłem, użytkuję od miesiąca i jestem mega zadowolony. interfejs fajny, przejrzysty, podobny do jabłuszka. zdjęcia to po prostu kosmos, zdjęcia 3D to fajny bajer, filmy świetne. nie wiesza się, nie grzeje się. no i bateria... minimum 2 dni wytrzymuje, a mój rekord to 4. jedyne co mnie wkurza to klawiatura w smsach, nie potrafię się jeszcze przyzwyczaić do innego umiejscowienia klawiszy niż w applu. no i chrome działa nieco gorzej niż safari moim zdaniem..