Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. polift nie, ale przedlifty były oferowane.. swego czasu siedziałem w bydgoskim ASO W Fejtku, to był jakoś 2005 rok.. mój ojciec się wówczas nad takim zastanawiał
  2. widziałem kilka aut spod ręki DK Detailing z Łodzi i naprawdę robiły wrażenie..
  3. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja byłem bardzo zadowolony z Dunlopów Winter Sportów w A5. w A6 mam teraz Bridgestone, nie pamiętam modelu. jestem bardzo zadowolony, choć na śniegu Dunlop znacznie lepiej się zachowywał..
  4. no jest kryzys a czym teraz śmigasz, kurakiem? trzeba coś zorganizować... Leszek chyba już na końcówce remontu (albo już nawet po), ja co prawda dopiero zaczynam, ale chwilę się znajdzie..
  5. dzięki, też będę musiał się za czymś takim do siebie rozejrzeć.
  6. Ty żyjesz??
  7. podeślij coś Panie do kalendarza
  8. za chwilę nie będzie można zamówić S4 z obecnym silnikiem ze względu na normy emisji spalin.. i wrzucą do S4 TDI. w DE już nie ma możliwości zamówień. 3.0TFSI został wycofany i czeka na dodanie filtra cząstek stałych - również w A6/A7/A8.
  9. jaką żywicę będziesz lał?
  10. C7, ale myślałem, że chodziło Ci o rozrząd bo mi napinacze w rozrządzie zaczęły hałasować właśnie przy 90kkm..
  11. to niedużo.. ja na gwarancji robiłem przy 90kkm..
  12. ASO kolekcja heritage https://sklep.audi.pl/
  13. mój najnowszy nabytek:
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w swoim 3.0 płacę ok 450 zł. wymiana oleju + filtry od nich, olej dostarczam swój
  15. jedź do Lubicza, podobno najlepszy gazownik w kuj-pom
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    skoro słychać piknięcie to pozycja powinna być zapisana..
  17. Pit-Stop Mechanika Pojazdowa, ul. Władysława IV 15. możesz się na mnie powołać serwisowałem tam swoje Cabrio, serwisuję firmowe auta po gwarancji i jest ok. właściciel to mój znajomy
  18. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    a masz po przytrzymaniu charakterystyczny dźwięk? takie.. "piknięcie"? FIS Ci powie
  19. w A6 mi się cały czas pali, w A8 też. w Q5, w Passatach i u mojego brata w S3 ustawione jest, że świeci jak SS jest włączony.
  20. wciskasz set i przytrzymujesz 1 albo 2, w zależności na którym chcesz żeby Ci zapisało ustawienie. ja mam wyłączony start-stop
  21. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    powinno się otwierać jak złapiesz klamkę i czujnik wychwyci palec. w razie czego reklamuj.. niech sprawdzają
  22. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    sprawdź w ustawieniach MMI czy składanie lusterek przy zamykaniu auta jest włączone. jeżeli zamykały Ci się wcześniej, a przestały to prawdopodobnie mechanizm wysiadł.. u mnie się niekiedy przyblokuje i lewe lusterko mi się nie składa (podobno częsta przypadłość w C7).
  23. powiem Ci tak. nigdy nie byłem zwolennikiem androida, denerwowała mnie obsługa i generalnie cały ten soft. jako stary "ajfonowiec" po 8 latach przesiadłem się z iPhone'a na P20 Pro... pobawiłem się nim, czytałem te wszystkie testy iPhone'a X, Szajsunga S9+ i P20 Pro i w każdym z zestawień P20 wygrywało. kupiłem, użytkuję od miesiąca i jestem mega zadowolony. interfejs fajny, przejrzysty, podobny do jabłuszka. zdjęcia to po prostu kosmos, zdjęcia 3D to fajny bajer, filmy świetne. nie wiesza się, nie grzeje się. no i bateria... minimum 2 dni wytrzymuje, a mój rekord to 4. jedyne co mnie wkurza to klawiatura w smsach, nie potrafię się jeszcze przyzwyczaić do innego umiejscowienia klawiszy niż w applu. no i chrome działa nieco gorzej niż safari moim zdaniem..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.