Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. dobra, dobra.. to teraz bez zbędnego pitu-pitu.. to ja teraz nakazuję jakieś ładne foto przysłać do kalendarza
  2. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja mam zawsze 2.5 z przodu i 2.2 z tyłu jak dobrze pamiętam
  3. co ciekawe np. ceny nowej A8mki - a właściwie dodatkowego wyposażenia poszły w dół
  4. ciut, ciut cena wzrosła :/ ale niektóre dodatki poszły chyba nieco w dół..
  5. jak się rozstaliśmy to mi też dziwnym trafem spadło i wypraszam sobie, to pomówienia! ja - jadąc drugi, próbowałem się dostosować moim dyszlem p.s. wiesz, że ja nadal mam paliwo tankowane w piątek w Nowym Targu?
  6. zupełnie nie wiem o czym mówisz
  7. kompletnie nie rozumiem czym jesteś zajarany.. tym fajnie brzmiącym wydechem? tym zamiataniem d*py? eeee tam
  8. a Ty się dziwisz?
  9. Podziękowania dla Organizatorów - jak co roku wszystko na najwyższym poziomie! Tylko szkoda, że tak krótko..
  10. Wiedzą, że przyjedzie trochę quattro i obrobią
  11. o tych problemach słyszałem... ale w pierwszych wersjach DSG/S-tronic sprzed ponad 10-ciu lat
  12. s-tronic wypada kiepsko? to nie wiem co za artykuły czytałeś... s-tronic ma jeden zasadniczy problem - mechatronikę.. kiedyś to kosztowało krocie, ale teraz to już nie są gigantyczne pieniądze. po prostu trzeba mieć świadomość, że kiedyś może się przytrafić i tyle. a tak to tylko zmieniać olej co 60 tys i śmigać
  13. no i fajnie dobry wybór rób program, ten silnik to lubi
  14. bardzo udane auto!
  15. tylko i wyłącznie hamulec nożny biegów nie zmieniam, po co a to, że chwilę przytrzymam nogę na hamulcu... no bez przesady, mnie to nie męczy
  16. gdybym sam konfigurował auto to podobnie jak turdzi, w ogóle bym tego nie zamówił - dla mnie zbędny gadżet. mam u siebie i sprawdziłem tylko czy działa...
  17. Cabrio sprzedane... nowy właściciel założył konto na forum, wątek prawdopodobnie będzie Oby Adrian dbał tak samo o to auto, albo nawet i lepiej..
  18. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam w Divisionie nowego kolegę - wsółek
  19. całkiem ładny, pakiet czerń dobrze siądzie mmi będziesz dokładać?
  20. pstrykaj jakąś fotkę i do kalendarza klubowego
  21. fajny wypas widać gratuluję
  22. to zwiedzaj Neckarsulm, Stuttgart i Ingolstadt - daleko nie masz
  23. 3g+? to ktoś wymienił navi? czy pomyliłeś z 3g high? pokaż środek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.