Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. tak, a6. ale moje stało prostopadle do automatu
  2. zaproponuję mod: końcówki wydechu, będzie o niebo ładniej wyglądało
  3. wczoraj widziałem auto w Sopocie na parkingu, doobrze jest
  4. jedrekx odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    mój ojciec miał dokładnie ten sam przypadek, też na Aralu. Q7 straciło moc i ledwo dojechało do Polski, jak dostało Vervy to odżyło.. w zeszłym roku jak tankowałem na Shellu niemieckim to nie powiem, bo takiego niskiego spalania nigdy nie udało mi się zrobić jak wtedy...
  5. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    całkiem nieźle tyle samo miałem na trasie Bydgoszcz-Ustronie Morskie.. my we trójkę, pełen bagażnik i jeszcze z tyłu pełno zabawek do piachu. czas przejazdu, ok 250 km... 5 godzin
  6. jedrekx odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    to Ci się wcale nie dziwię, że wziąłeś..
  7. jedrekx odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    w ogóle znaleźć dobre A8 to problem... a niektóre konfiguracje są wręcz śmieszne.
  8. no ładne, a coś więcej o aucie? jakieś mody przewidujesz?
  9. jedrekx odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    śliczna sztuka, gratuluję fajnie się jeździ A8, właściwie to płynie się po drodze a mówiłeś mi w zeszłym roku w BT, że już nigdy więcej diesla nie weźmiesz
  10. srebrne wyglądają lepiej u Ciebie
  11. on ma swój świat, po prostu.
  12. dla Ciebie może nic nie oferuje. równie dobrze można zapytać co oferuje golas A4 z quattro. poza napędem nic.
  13. Język zmieniasz sam w fisie, co do tunera to polecam brk tuning
  14. moje nakładki leżą i czekają na swoją kolej.. dużo z tym roboty? ORI czy aliexpress?
  15. i co teraz będzie?
  16. Ty tego nigdy nie zrozumiesz
  17. Pucek ostatnio wymieniał relingi, podpytaj go
  18. o wiele lepiej!
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
  20. 2007 powiem tak, miałem A5 teraz A6... i do A5tki owszem chętnie bym wrócił, ale jedynie Cabrio jako drugie auto. na co dzień A6 jest idealne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.