Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. tak też pewnie zrobię muszę jeszcze zmienić płytę pod silnikiem bo moja jest delikatnie mówiąc... poorana
  2. gadanie to tylko 100 kilka złotych, a efekt fajny jak już jesteś w "cugu" modzenia, to działaj.. później stwierdzisz, że już Ci się nie chce a tak w ogóle.. nie myślałeś żeby obszyć kierownicę skórą?
  3. ja wjechałem... ale miałem problem z wyjazdem.. czytaj zawiesiłem się na podjazdach
  4. taki jest plan tylko nie wiem jaką wielkość kupić.. 90, 100? no i do kompletu chciałem jeszcze kratki halogenów z s4 kupić.
  5. coś się dzieje, coś się dzieje i planów jeszcze trochę jest ale mój ojciec robi podchody żeby odkupić ode mnie Cabrio
  6. weź zostaw te z BMW... te z RS6 C6 - czy jak to mówią Pompei (ciulowa nazwa chińskich felg) nie będą robiły takiego WOW.. to moje zdanie
  7. auto wygląda teraz świetnie, widziałem na żywo jak już Ci wspominałem... teraz jakaś dokładeczka na przód - jak nie chcesz S-line to np. sama Cupra - i to będzie wisienka na torcie
  8. jest dobrze szkoda, że do B7 Cabrio takich nie ładowali bo bym chętnie zaadoptował do swojego...
  9. pora odgrzać kotleta w końcu zamontowane nakładki na pedały: wymieniona listwa oświetleniowa tablicy na tą z B7 (dzięki Jawor ) + założone ledy od tablicy od tomnika: no i wpadły też przednie grille od S4 także wizualnie to już prawie jest S4 oczywiście tylko wizualnie co dalej? zobaczymy..
  10. gwarancja mówi papa ale za to w końcu bez obaw można zrobić program
  11. wczoraj na torze Poznań jasne B7 avant, blachy PO
  12. Panie.. jak Twoje B7 Ci się wydawało twarde, gdzie Ty miałeś zwykły zawias to nie idź w A6.. będzie tak samo, albo jeszcze bardziej moja A6tka jest na pneumatyce i jest twardsza na ustawieniu dynamic niż A5 było niemniej i tak lubię a6tki.. chociaż wahałbym się między c6, a np. b8... tzn, ja się wahałem i wybrałem ostatecznie wtedy a5
  13. jedrekx odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    koledze się chyba znudziło bo wisi na sprzedaż
  14. ukryte menu trzeba najpierw odblokować vcdsem. wystarczy poszukać na forum.. wszystko jest opisane.
  15. a co to w ogóle za gała? koło może i oklepane... ale mi się zawsze mega podobało i będzie się podobać
  16. i tak powinno wyjechać z fabryki
  17. po świętach
  18. do Focusa to się z palcem w d*pie wjeżdża, tam jest łagodnie.. spróbuj do Arkad
  19. w MMI ustawiasz czy światła mają być LHD czy RHD
  20. Miechowska
  21. tzn, że nie jest to aż taki zły ten próg jak przejechałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.