Treść opublikowana przez jedrekx
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
Odzywaj się
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Moja Żaneta ma na 7 jeszcze wizytę u lekarza.. ja muszę małego odstawić. Może się uda chwilę przed 8 ruszyć, ale na pewno nie o 7..
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
standard. u mojego brata w S3 na tyle fotela pasażera marszczy się skóra.. fotel praktycznie nieużywany bo żonę i syna wozi z tyłu.. przebieg auta 13 tys km.. gadka ta sama - a czy były używane środki do pielęgnacji, które można kupić w ASO? będąc z nim zapytałem: a czy w instrukcji obsługi pojazdu jest coś na ten temat wspomniane? Pan z serwisu lekko się zdziwił i powiedział, że nie ma... więc niech się pier.. walczymy z nimi dalej.
-
Audi A3 8V 2.0 TDI kolejna śnieżka
co do foteli to powiem tylko, że są znacznie wygodniejsze niż te w A3 8P
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
ja o 8 ruszam z Bydgoszczy, na autostradę będę wpadał ok 8:40.. ale znacznie dalej niż ekipa z pomorza.. bo albo w Toruniu albo w Ciechocinku. pamiętajcie, żebyśmy się nie wbili bezsensownie w korki..
-
Audi A4 avant b8 lift CJCA 12 model 13 LZ9Y Ambition Luxe
ładne, ładne przydałyby się jeszcze listwy boczne S-line i przedni zderzak
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
podoba mi się ta kiera... kiedy zmieniasz lusterko i MMI?
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
śliczne jak każde A5.. wrzucaj S-line zewnętrzny
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
ja swoim jak jadę normalnie to też mi spali 6,8-6,9 w trasie.. ale jak gnam to znacznie więcej.. w szczególności na 20tkach gratuluję zakupu, śliczny kolor niech się sprawuje, na pewno będziesz zadowolony
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Gdzie wskakujecie na a1? Ja albo w Toruniu, albo w Ciechocinku
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Czasu coraz mniej, więc można się już dogadywać. Żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu w wątkach typowo zlotowych piszę tutaj. Co roku grupa lecąca z północy spotykała się w Częstochowie, aby lecieć wspólnie. Miejsce: pierwsza stacja Lukoil. My z Bydgoszczy wyruszamy ok 8, więc na 11 mógłbym być w Częstochowie.. rozmowy już jakieś były, ale zapraszam pozostałych do dyskusji. Proponuję się wymienić numerami przed zlotem byśmy mogli się łapać na trasie. Link ze stacją: https://www.google.pl/maps/place/LUKOIL+1066+Częstochowa,+aleja+Wojska+Polskiego+307,+42-200+Częstochowa/@50.8252726,19.1426669,3a,47.7y,250.31h,118.93t/data=!3m4!1e1!3m2!1srZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg!2e0!4m2!3m1!1s0x4710b43650cd052d:0x5ad536c314612fb0
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
podobnie jak w zeszłym roku, z soboty Grzesiu będziesz mieć tylko śniadanie, obiad i uroczystą kolację... pozostałą część dnia spędzisz pewnie przy samochodach
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
świetne to prawda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no cześć
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
w jaki sposób się to w ogóle demontuje? trzeba zdjąć tapicerkę bagaja?
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
szukam też takiej blendy bo moja słabo już wygląda.. i cholera nic nie ma z używek.. chyba będzie trzeba kupić nowe :/
-
B6 DIVISION
jakby któryś z użytkowników Cabrio szukał windshota to sprzedaję swój, który kupowałem jako nowy u Pietrygi. stan idealny
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Młody z drogi na pewno..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja w tym roku nie chciałbym polec w piątek.. ale pewnie tylko na chęciach się zakończy- A6 C6 3.0 Tdi Quattro S-line 19" Boseron
prezentuje się sympatycznie- Przytarcie Auta;/ prosze o pomoc w oszacowaniu strat;/
w a3 wymienili mi porysowany zderzak s-line na nowy- Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
powiem Wam, że stojąc w korkach/na światłach przy 30 stopniach z otwartym dachem klima się naprawdę przydaje.. w trasie w sumie bez różnicy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze tylko 9 dni- B6 DIVISION
okolice Płońska to Wandej - Meetingi Kujawsko-Pomorskie