Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Odzywaj się
  2. Moja Żaneta ma na 7 jeszcze wizytę u lekarza.. ja muszę małego odstawić. Może się uda chwilę przed 8 ruszyć, ale na pewno nie o 7..
  3. standard. u mojego brata w S3 na tyle fotela pasażera marszczy się skóra.. fotel praktycznie nieużywany bo żonę i syna wozi z tyłu.. przebieg auta 13 tys km.. gadka ta sama - a czy były używane środki do pielęgnacji, które można kupić w ASO? będąc z nim zapytałem: a czy w instrukcji obsługi pojazdu jest coś na ten temat wspomniane? Pan z serwisu lekko się zdziwił i powiedział, że nie ma... więc niech się pier.. walczymy z nimi dalej.
  4. co do foteli to powiem tylko, że są znacznie wygodniejsze niż te w A3 8P
  5. ja o 8 ruszam z Bydgoszczy, na autostradę będę wpadał ok 8:40.. ale znacznie dalej niż ekipa z pomorza.. bo albo w Toruniu albo w Ciechocinku. pamiętajcie, żebyśmy się nie wbili bezsensownie w korki..
  6. ładne, ładne przydałyby się jeszcze listwy boczne S-line i przedni zderzak
  7. podoba mi się ta kiera... kiedy zmieniasz lusterko i MMI?
  8. śliczne jak każde A5.. wrzucaj S-line zewnętrzny
  9. ja swoim jak jadę normalnie to też mi spali 6,8-6,9 w trasie.. ale jak gnam to znacznie więcej.. w szczególności na 20tkach gratuluję zakupu, śliczny kolor niech się sprawuje, na pewno będziesz zadowolony
  10. Gdzie wskakujecie na a1? Ja albo w Toruniu, albo w Ciechocinku
  11. Czasu coraz mniej, więc można się już dogadywać. Żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu w wątkach typowo zlotowych piszę tutaj. Co roku grupa lecąca z północy spotykała się w Częstochowie, aby lecieć wspólnie. Miejsce: pierwsza stacja Lukoil. My z Bydgoszczy wyruszamy ok 8, więc na 11 mógłbym być w Częstochowie.. rozmowy już jakieś były, ale zapraszam pozostałych do dyskusji. Proponuję się wymienić numerami przed zlotem byśmy mogli się łapać na trasie. Link ze stacją: https://www.google.pl/maps/place/LUKOIL+1066+Częstochowa,+aleja+Wojska+Polskiego+307,+42-200+Częstochowa/@50.8252726,19.1426669,3a,47.7y,250.31h,118.93t/data=!3m4!1e1!3m2!1srZfyhTUcTX5Qm9J2nHEGeg!2e0!4m2!3m1!1s0x4710b43650cd052d:0x5ad536c314612fb0
  12. podobnie jak w zeszłym roku, z soboty Grzesiu będziesz mieć tylko śniadanie, obiad i uroczystą kolację... pozostałą część dnia spędzisz pewnie przy samochodach
  13. no cześć
  14. w jaki sposób się to w ogóle demontuje? trzeba zdjąć tapicerkę bagaja?
  15. szukam też takiej blendy bo moja słabo już wygląda.. i cholera nic nie ma z używek.. chyba będzie trzeba kupić nowe :/
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakby któryś z użytkowników Cabrio szukał windshota to sprzedaję swój, który kupowałem jako nowy u Pietrygi. stan idealny
  17. Młody z drogi na pewno..
  18. ja w tym roku nie chciałbym polec w piątek.. ale pewnie tylko na chęciach się zakończy
  19. prezentuje się sympatycznie
  20. w a3 wymienili mi porysowany zderzak s-line na nowy
  21. powiem Wam, że stojąc w korkach/na światłach przy 30 stopniach z otwartym dachem klima się naprawdę przydaje.. w trasie w sumie bez różnicy
  22. jeszcze tylko 9 dni
  23. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    okolice Płońska to Wandej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.