Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual
zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedzielę będę luźniejszy, zadzwoń to się dogadamy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sobotę obiecałem młodemu wyjazd do aquaparku i jedziemy do Redy :/- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Szykuj się bo zapowiadają niebawem opady w całej Polsce i mróz ok -15* quattro- [B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
gratuluję powrotu do B6, kilka modów i będzie wóz jak ta lala- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
a u mnie jak nie było śniegu, tak nie ma- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakiś spot by się przydał bo od dłuższego czasu słabizna..- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
że na co?- Audi Perfect Lease vs. Audi Classic Leasing - jak to jest?
ACL to normalny, tradycyjny leasing.. więc nie powinno być problemu- A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
zjedz snickersa bo gwiazdorzysz- A6 c7 3,0 bi tdi by Patrox
kolejna, pospolita ( ) C7-mka na forum... a tak w ogóle to miażdży system :kox:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no raczej :kox: jak będziesz gardził Pandą albo A6tką to weź Volvo od Natalii.. no chyba Ci pozwoli pożyczyć na pijacki weekend a tak w ogóle to- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
a ja się pytam... kiedy na zlocie będzie Zenek Martyniuk?!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wpisuj się, do 17.02 trzeba wpłacić zaliczkę, więc w razie czego po prostu nie wpiszesz i Cię wywalą z listy.. ktoś jeszcze chce jechać? Buła? szczęśliwego Nowego Roku!- Audi Perfect Lease vs. Audi Classic Leasing - jak to jest?
auto kupione, ale przez Pekao Leasing w tradycyjnej formie- Audi Perfect Lease vs. Audi Classic Leasing - jak to jest?
dokładnie tak jest, też się orientowałem bo byłem zainteresowany APL.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/382198-xviii-ogolnopolski-zlot-i-xi-urodziny-audi-a4-klub-polska-bukowina-tatrzanska-24-26032017r/?p=5010735#entry5010735 Zapisywać się!- XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
7. jedrekx + Żaneta- B6 DIVISION
wymień całą półoś, za 100-150 zł kupisz w dobrym stanie. ja u siebie wymieniłem i spokój od 2 lat..- Diagnostyka i kodowanie VCDS
obiecuję mocne postanowienie poprawy niestety przejrzałem skrzynkę i nie znalazłem PW od Ciebie, pewnie gdzieś mi umknęła wiadomość- iOS - wszystko na temat Jabłka
zwykły, nie uznaję wersji plus- Diagnostyka i kodowanie VCDS
oczywiście, że pomagam tylko wybranym.. tak jak dla wybranych tworzę między innymi kalendarz klubowy, m.in. prowadzę B6 Division etc. nie jestem tu na etacie, staram się poświęcać czas, ale mam też swoje życie prywatne i w szczególności zawodowe.- iOS - wszystko na temat Jabłka
przesiadłem się tydzień temu na 7mkę (btw. moja 6tka 128GB będzie niedługo na sprzedaż). trzymanie w dłoniach dziwne w porównaniu do 6, ale to wiadomo kwestia przyzwyczajenia.. generalnie jest spoko- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
a czemu jednak nie RNS-D? - Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual