Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie
  2. w niedzielę będę luźniejszy, zadzwoń to się dogadamy
  3. w sobotę obiecałem młodemu wyjazd do aquaparku i jedziemy do Redy :/
  4. Szykuj się bo zapowiadają niebawem opady w całej Polsce i mróz ok -15* quattro
  5. gratuluję powrotu do B6, kilka modów i będzie wóz jak ta lala
  6. jakiś spot by się przydał bo od dłuższego czasu słabizna..
  7. ACL to normalny, tradycyjny leasing.. więc nie powinno być problemu
  8. zjedz snickersa bo gwiazdorzysz
  9. kolejna, pospolita ( ) C7-mka na forum... a tak w ogóle to miażdży system :kox:
  10. no raczej :kox: jak będziesz gardził Pandą albo A6tką to weź Volvo od Natalii.. no chyba Ci pozwoli pożyczyć na pijacki weekend a tak w ogóle to
  11. a ja się pytam... kiedy na zlocie będzie Zenek Martyniuk?!
  12. wpisuj się, do 17.02 trzeba wpłacić zaliczkę, więc w razie czego po prostu nie wpiszesz i Cię wywalą z listy.. ktoś jeszcze chce jechać? Buła? szczęśliwego Nowego Roku!
  13. auto kupione, ale przez Pekao Leasing w tradycyjnej formie
  14. dokładnie tak jest, też się orientowałem bo byłem zainteresowany APL.
  15. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/382198-xviii-ogolnopolski-zlot-i-xi-urodziny-audi-a4-klub-polska-bukowina-tatrzanska-24-26032017r/?p=5010735#entry5010735 Zapisywać się!
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymień całą półoś, za 100-150 zł kupisz w dobrym stanie. ja u siebie wymieniłem i spokój od 2 lat..
  17. obiecuję mocne postanowienie poprawy niestety przejrzałem skrzynkę i nie znalazłem PW od Ciebie, pewnie gdzieś mi umknęła wiadomość
  18. zwykły, nie uznaję wersji plus
  19. oczywiście, że pomagam tylko wybranym.. tak jak dla wybranych tworzę między innymi kalendarz klubowy, m.in. prowadzę B6 Division etc. nie jestem tu na etacie, staram się poświęcać czas, ale mam też swoje życie prywatne i w szczególności zawodowe.
  20. przesiadłem się tydzień temu na 7mkę (btw. moja 6tka 128GB będzie niedługo na sprzedaż). trzymanie w dłoniach dziwne w porównaniu do 6, ale to wiadomo kwestia przyzwyczajenia.. generalnie jest spoko
  21. a czemu jednak nie RNS-D?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.