Treść opublikowana przez jedrekx
-
B6 DIVISION
ja od dzisiaj śmigam B7 1.6TDI... nic mi nie mów... rano 245 KM, a po 30 minutach 105.. ehhh kochane 3.0 i kochane napinacze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie wiadomo było do dnia dzisiejszego czy kalendarz powstanie. w przyszłym tygodniu powinniśmy domknąć ten temat, chociaż ja przyznam szczerze mam coraz mniej na to czasu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dawno mnie tu nie było.. ale urwanie jaj na ten koniec roku
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
bierz A5.. to naprawdę fajne auto mam do niego straaaszny sentyment
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Opon Lan Landowscy, na Gajowej - powinni coś mieć
-
B6 DIVISION
Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej. Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty żyjesz?
-
CAGA 143km i TIPTRONIC
nie było takiej opcji. FWD to multitronic, Quattro S-tronic.
-
B6 DIVISION
dokładnie, to dopalanie DPF
-
B6 DIVISION
normalne jakbyś kupił ten silnik w manualu to na luzie miałbyś to samo taka ochrona żeby nie piz*ować w miejscu miałem przez ponad 4 lata ten silnik w A5tce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie mam :/ także chyba tylko zakup od Jarko zostaje..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zobaczę dzisiaj w garażu czy mi się jakaś zbędna nie wala- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
przemyślę albo wiesz co... nie, jednak nie - za bardzo lubię tą C7mkę... poza tym wiesz.. u mnie to golas, nawet S-line nie ma- B6 DIVISION
mam u siebie w Cabrio i złego słowa nie mogę na razie powiedzieć.. kupowałem kiedyś do przedliftowego C6 lustro fotochrom, od Czakiego.. chyba było z B7 jak dobrze pamiętam.- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
u Was to chociaż widać, że to 18tki... u mnie 18tka wygląda jak jakaś 16tka :/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Kabriolet, co by tu kupić ?
Z tych co podałeś to zdecydowanie volvo! Na B6 to rzeczywiście za mało kasiorki.. chociaż patrząc na alle to są i takie.. ale wiszą w ogłoszeniach nieprzerwanie od 2014 roku, czyli od wtedy kiedy szukałem dla siebie- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
mam straszny sentyment do tych A5tek.. świetnie wygląda!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Piotrek nie ma granatu tylko czarny... ale to może był ktoś inny- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
nie to mam na myśli widać, że masz fajne pomysły więc warto je pokazać i utworzyć własny wątek- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
kolego.. a może o swoim aucie łatwiej by było pisać i dodawać zdjęcia w swoim wątku? stwórz go, chętnie zobaczymy kolejną Q5tkę na forum:)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Piotrek - Suppapeter- Kolejny TFSI ...
no co... pewnie dział sprzedam ma zablokowany i myśli, że mu się tu posty nabiją- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Flyer kiedyś miał Sportec'i... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie