Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja od dzisiaj śmigam B7 1.6TDI... nic mi nie mów... rano 245 KM, a po 30 minutach 105.. ehhh kochane 3.0 i kochane napinacze
  2. nie wiadomo było do dnia dzisiejszego czy kalendarz powstanie. w przyszłym tygodniu powinniśmy domknąć ten temat, chociaż ja przyznam szczerze mam coraz mniej na to czasu
  3. dawno mnie tu nie było.. ale urwanie jaj na ten koniec roku
  4. bierz A5.. to naprawdę fajne auto mam do niego straaaszny sentyment
  5. Opon Lan Landowscy, na Gajowej - powinni coś mieć
  6. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej. Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji
  7. Ty żyjesz?
  8. jedrekx odpowiedział(a) na wojtas88 temat w Audi A4 B8
    nie było takiej opcji. FWD to multitronic, Quattro S-tronic.
  9. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie, to dopalanie DPF
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    normalne jakbyś kupił ten silnik w manualu to na luzie miałbyś to samo taka ochrona żeby nie piz*ować w miejscu miałem przez ponad 4 lata ten silnik w A5tce
  11. nie mam :/ także chyba tylko zakup od Jarko zostaje..
  12. zobaczę dzisiaj w garażu czy mi się jakaś zbędna nie wala
  13. przemyślę albo wiesz co... nie, jednak nie - za bardzo lubię tą C7mkę... poza tym wiesz.. u mnie to golas, nawet S-line nie ma
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam u siebie w Cabrio i złego słowa nie mogę na razie powiedzieć.. kupowałem kiedyś do przedliftowego C6 lustro fotochrom, od Czakiego.. chyba było z B7 jak dobrze pamiętam.
  15. u Was to chociaż widać, że to 18tki... u mnie 18tka wygląda jak jakaś 16tka :/
  16. Z tych co podałeś to zdecydowanie volvo! Na B6 to rzeczywiście za mało kasiorki.. chociaż patrząc na alle to są i takie.. ale wiszą w ogłoszeniach nieprzerwanie od 2014 roku, czyli od wtedy kiedy szukałem dla siebie
  17. mam straszny sentyment do tych A5tek.. świetnie wygląda!
  18. Piotrek nie ma granatu tylko czarny... ale to może był ktoś inny
  19. nie to mam na myśli widać, że masz fajne pomysły więc warto je pokazać i utworzyć własny wątek
  20. kolego.. a może o swoim aucie łatwiej by było pisać i dodawać zdjęcia w swoim wątku? stwórz go, chętnie zobaczymy kolejną Q5tkę na forum:)
  21. Piotrek - Suppapeter
  22. no co... pewnie dział sprzedam ma zablokowany i myśli, że mu się tu posty nabiją
  23. Flyer kiedyś miał Sportec'i...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.