Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. to żeby było z wyprzedzeniem.. przyszła niedziela, 17 Łuczniczka? proponuję jakieś pogaduchy przy samochodach, a później wspólna pizza - co Wy na to?
  2. Po 16 jechałem
  3. Jak będzie ktoś jeszcze chętny to mogę podlecieć
  4. Śledzę rynek, w końcu moje też wisiało miesiąc temu na otomoto Fado wygląda bombowo!
  5. jest tu kto?
  6. czekam aż będzie w Plusie dostępny i kupuję na razie oswajam się z iOS 10
  7. fotograf kazał to się słuchałem jak większość fajnych kolorów ten też był za dopłatą.. a co do sprzedaży.. jak się miało okazję kupić naprawdę fajne auto z wyższej półki, za dość dobre pieniądze.. to się kombinowało ale sprzedawać za grosze tego nie będę..
  8. dzieeeeeeń do
  9. nr 3 to karpatka
  10. dzięki! ten kolor mi się mega podoba w bezdaszniku a tu kilka shotów zrobionych przez kolegę FroS-t w niedzielę:
  11. Będzie dobrze, obrał dobrą drogę i wpadnie gewinde
  12. Leszek, fotki świetne! Mogę podprowadzić na klubowego fb...? No i swojego prywatnego?
  13. zdjęta i na razie jest ta z tyłu mam naklejkę klubową
  14. Jako, że byłem w Ingolstadt to sprawiłem sobie do Cabrio rameczkę z muzeum Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. weź puść Pan coś do kalendarza!
  16. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    witamy i na spoty zapraszamy
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Podbijamy Truskawie wątek
  18. Ja jeszcze tylko zaliczam dziś wycieczkę po fabryce Audi i też powrót
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ty żyjesz?!
  20. Pozdrowienia z Ingolstadt
  21. Nie, nie.. wczoraj nie piłem... aż tyle wypadł mi wyjazd do Gdańska..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.