Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. u mnie Mikołajowa i Mikołaj postarali się i sprawili mi nakładki na pedały z RS4
  2. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, samych sukcesów w Nowym Roku 2017 życzy jedrekx
  3. przyznam szczerze, że coraz częściej ten napis chodzi mi po głowie.. zastanawiałem się tylko jak będzie wyglądał ze zwykłym zderzakiem i nie jest wcale źle
  4. śliczne, jak każde C7
  5. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w silnikach CR to jest dopalanie DPF... spokojnie, to nic strasznego
  6. pewnie, że są. np Audi: Select Plus
  7. tak to powinno wychodzić fabrycznie
  8. z pracownikami czasami trzeba
  9. impreza firmowa w czwartek to nie jest dobry pomysł.. suszy
  10. wtedy bierzesz inne towarzystwo
  11. cieszę się, że w końcu jeździ nawet Was wczoraj widziałem, ale nie zwracacie uwagi na gołe Passeratti B7 oby jak najdłużej było bez problemów
  12. Lepiej sobie spłacić te 100-200 tys miesięcznie w ratach i robić koszt leasingiem niż od razu wywalić tyle gotówki co kto lubi i co potrzebuje
  13. Szykujcie się.. niedługo ruszają zapisy na Bukowinę
  14. akurat ubezpieczałem dziś swoje Cabrio - 1.8T S-line 2005 rok, 214 tys km - wartość 20 tys... no ciekawe, ale niech będzie najtańsza oferta OC + AC + Assistance - MTU, 3130 zł najdroższa oferta OC + AC + Assistance - Uniqa 10500 zł najtańsze OC - Link 4 (przedłużenie), 673,44 (w zeszłym roku płaciłem 784) zdecydowałem się kupić osobno OC, Assistance, NNW - przedłużenie w Link4 i dodatkowo mini Casco w MTU, którego koszt wyniósł 675 zł..
  15. dokładnie tak. nie każdy chce płacić gotówką.. a wtedy na zakup można wyłożyć i go później sobie wyleasingować. nie wiem jak podchodzą do tego inne towarzystwa, ja współpracuję głownie z Pekao dlatego o tym przypadku napisałem
  16. ja leasinguję auta sprowadzone z zagranicy.. wiem, że np. PEKAO Leasing nie płaci bezpośrednio do Niemiec tylko uznają tzw. leasing zwrotny... czyli Ty kupujesz, sprzedajesz do leasingu i go leasingujesz. miałem tak zrobione na kilku autach i nigdy nie miałem problemu..
  17. mam B6 cabrio (obecnie na gwincie, a wcześniej na 1BV), na co dzień jeżdżę C7... i zgadzam się z Tobą. to niesamowita przepaść, zwłaszcza w prowadzeniu. o komforcie nie wspominam.. bo w jednym gwint, w drugim pneumatyka więc co tu porównywać
  18. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze podejrzewasz
  19. Jak bede mial auto to chetnie
  20. Nie jesteś sam, nie martw się.. moje od poniedziałku "wisi" w ASO
  21. jedrekx odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    genialne letnie koło przemalowałbym jedynie na jakiś tytanowy kolor, a nie czarny.. ale to już kwestia gustu i drobiazg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.