Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    tak, brk. znam kilka aut, które robili i nie dzieje/nie działo się nic złego. niestety nie wiem jak z BMW..
  2. postaram się wpaść.. a co macie za pomysł?
  3. Ja miałem napinacze robione w grudniu, na gwarancji przy 91 tys km
  4. Ja pół godziny temu wróciłem z Wawy..
  5. to zależy co dla kogo znaczy konkrety.. na pewno u nas nie będzie to, co na Śląsku.. w naszym regionie modzenie to już jest wyczyn ale będzie kilka ciekawych zmian w samochodach
  6. coś tam pewnie będzie.. ale w Cabrio powoli brakuje rzeczy, które można modzić
  7. jedrekx odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    a Rumianko nie ogarnie?
  8. ten sezon w kuj-pom wydaje się być gruby tylko ja tym razem lekko przystopuję..
  9. czekam na złożenie w całość
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co wiem to nadal idą w 911.. tak przynajmniej pisali na forum Porsche, na którym udziela się mój brat
  11. ja z kolei polecam urządzenia firmy Brother - tusze bardzo tanie, wydajne. sprawdza się również w warunkach firmowych... w razie czego jak znajdziesz konkretny model to mogę sprawdzić w jakiej mam cenie..
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jako ciekawostkę powiem, że textary idą na pierwszy montaż w Porsche
  13. S4 B8 pojawiło się na forum szybko, jakoś w 2009/2010 roku
  14. brak mi słów. jest piękne..
  15. co do wulkanizacji, to możesz podjechać też na Miechowską - oni zajmują się głównie renowacją felg, ale również zakładają na opony. oni mi zakładali opony na felgi w Cabrio. co do spota to chętne.. ale nie wiem, o której wrócę z Warszawy :/
  16. bardzo fajne są te a3-ki i wypas też dobry
  17. na Miechowską.
  18. przez 13 lat miałem konto w PKO prywatne, 2 lata firmowe (jednoosobowa działalność) - co roku zmiana opłat, co roku coraz drożej i coraz mniej przywilejów. założyłem prywatnie konto 360 w Millenium, miesiąc później firmowe... wszystko za darmo, jak dla mnie póki co rewelacja.
  19. tak coś czułem trzeba było wpłacić zaliczkę, a nie od razu całość
  20. wszyscy trenują formę
  21. Paaaaaaaanie, weź Pan listę zaktualizuj z wpłatami bo co to to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.