Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. to ja się doczepię jak szukałeś noclegu i wjeżdżałeś na posesję to trzeba było się za Tobą zatrzymywać, tragedia!
  2. No postaram się jak najszybciej tylko mogę, obiecuje będzie dobrze na dniach..
  3. u mnie się już wywietrzyło
  4. posiadacze siódemki, macie jakieś problemy z zasięgiem? ostatnio u siebie zauważyłem problem z gubieniem zasięgu.. yanosik, podczas trasy do i z Bukowiny średnio co 5-10 minut piszczał mi, że brak zasięgu GPS.. mam też problem z dźwiękami, co jakiś czas dzwonek jest tak cichy, że w ogóle go nie słychać.. o problemach z zasięgiem czytałem już we wrześniu na amerykańskich forach.. podobno wymieniają tel na nowy, na siedem siódemek, które kupowaliśmy w grudniu tylko u mnie są takie problemy.. chyba będę musiał odwiedzić serwis.. :/
  5. to teraz pójdź na pierwszą stronę, zobacz zdjęcia po obniżeniu i zweryfikuj swoją opinię jak dla mnie kosa
  6. normalnie 4. jak się dopłaciło to tylna kanapa była 5-cio osobowa.. jak w VW CC
  7. widziałem na żywo, pogadać i poznać się nie udało.. ale jest petarda
  8. w a5 nie było sedana... sportback nim nie jest
  9. no i po zlocie.. zdecydowanie za krótki! Piotrek, oscypka?
  10. Podziękowania dla Organizatorów, dobrze było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych... do zobaczenia za rok! p.s. Fajnie jest pamiętać cały zlot i w sobotę nie być na kacu
  11. My dopiero wyjechaliśmy więc na 11 do Czewy nie dojadę.. jak coś to dzwoñcie
  12. Jest, przy rondzie na dole jest mini market
  13. Ja jeszcze się nie spakowałem, póki co robi to Żaneta ale zatankowałem, zrobiłem zakupy, ładuję aparat, popita spakowana, jakieś trunki też nie mogę się już doczekać auto nawet też mam umyte... nawet się cieszyłem.. dopóki nie zauważyłem rysy na boku... ach ta kochana Polska :/ a5 mi kiedyś porysowali, a teraz a6 :/
  14. Do zobaczenia jutro bezpiecznej podróży i będziemy na łączach! Po przyjeździe proponuję obiad w widokowej
  15. Zadzwoń jak wjedziecie na a1
  16. zostawiam numer do siebie w razie czego: 660665983 z tego co słyszałem to Warszawa jedzie jednak szybciej.. więc chyba kolumny nie będzie
  17. świat schodzi na psy
  18. Teraz łykasz w szklankach?
  19. audi exclusive możesz domówić do każdej wersji
  20. Suli może coś powiedzieć o spaniu w aucie na zlocie
  21. ogarniesz... kto jak nie Ty
  22. jeszcze 3 dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.