Treść opublikowana przez jedrekx
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
a to to nie ja, nie trąbiłem
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
to ja się doczepię jak szukałeś noclegu i wjeżdżałeś na posesję to trzeba było się za Tobą zatrzymywać, tragedia!
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No postaram się jak najszybciej tylko mogę, obiecuje będzie dobrze na dniach..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie się już wywietrzyło- iOS - wszystko na temat Jabłka
posiadacze siódemki, macie jakieś problemy z zasięgiem? ostatnio u siebie zauważyłem problem z gubieniem zasięgu.. yanosik, podczas trasy do i z Bukowiny średnio co 5-10 minut piszczał mi, że brak zasięgu GPS.. mam też problem z dźwiękami, co jakiś czas dzwonek jest tak cichy, że w ogóle go nie słychać.. o problemach z zasięgiem czytałem już we wrześniu na amerykańskich forach.. podobno wymieniają tel na nowy, na siedem siódemek, które kupowaliśmy w grudniu tylko u mnie są takie problemy.. chyba będę musiał odwiedzić serwis.. :/- A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
to teraz pójdź na pierwszą stronę, zobacz zdjęcia po obniżeniu i zweryfikuj swoją opinię jak dla mnie kosa- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
normalnie 4. jak się dopłaciło to tylna kanapa była 5-cio osobowa.. jak w VW CC- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
widziałem na żywo, pogadać i poznać się nie udało.. ale jest petarda- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
fajna jest na żywo dobrze koło leży- Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
w a5 nie było sedana... sportback nim nie jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i po zlocie.. zdecydowanie za krótki! Piotrek, oscypka?- Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Podziękowania dla Organizatorów, dobrze było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych... do zobaczenia za rok! p.s. Fajnie jest pamiętać cały zlot i w sobotę nie być na kacu- Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
My dopiero wyjechaliśmy więc na 11 do Czewy nie dojadę.. jak coś to dzwoñcie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest, przy rondzie na dole jest mini market- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jeszcze się nie spakowałem, póki co robi to Żaneta ale zatankowałem, zrobiłem zakupy, ładuję aparat, popita spakowana, jakieś trunki też nie mogę się już doczekać auto nawet też mam umyte... nawet się cieszyłem.. dopóki nie zauważyłem rysy na boku... ach ta kochana Polska :/ a5 mi kiedyś porysowali, a teraz a6 :/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do zobaczenia jutro bezpiecznej podróży i będziemy na łączach! Po przyjeździe proponuję obiad w widokowej- Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Zadzwoń jak wjedziecie na a1- Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
zostawiam numer do siebie w razie czego: 660665983 z tego co słyszałem to Warszawa jedzie jednak szybciej.. więc chyba kolumny nie będzie- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
świat schodzi na psy- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Teraz łykasz w szklankach?- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
audi exclusive możesz domówić do każdej wersji- XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Suli może coś powiedzieć o spaniu w aucie na zlocie- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
ogarniesz... kto jak nie Ty- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze 3 dni - Meetingi Kujawsko-Pomorskie