Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. w a6 mam jak fabryka dała - czyli tylko przód. ale jak w a5 dokładałem ledy to sobie zakodowałem przednie ledy + tylne.. bo mi się tak podobało
  2. warto. w moim C7 mam podwójne szyby, w drugim, które mamy są pojedyncze szyby. wygłuszenie to jak niebo, a ziemia..
  3. jest si!
  4. ja na spot jestem chętny - może przyszła sobota? np 16? przez tydzień raczej się zorganizujemy
  5. To jak ma swiecic mozna ustawic vcds
  6. podeślij jakieś zdjęcie do kalendarza klubowego
  7. nałożyłem w zeszłym roku na felgi do Cabrio i cały czas się trzyma a auto myję średnio raz w tygodniu..
  8. to jakie tam mody przewidujesz?
  9. naprawdę ich pogięło z tą ceną za B9...
  10. a czemu ma poduszkę z b5?
  11. bratowa cały czas ma b8 i w swoim a5 też miałem 19tki, nie narzekałem.. na zawieszeniu 1BE
  12. Marek, nie kupuj 18 bo będziesz się wkurzał! 18tki dla B8 są za małe... kup od razu 19tkę... za rok i tak zmienisz.
  13. Bieniek, zadzwoń do Gazdówki w Żołędowie (to jakieś 5-6 km od Bydgoszczy, taksówki dowożą). oni się nie ogłaszają na bookingach itp., puściłem info do swoich znajomych czy coś mają wolnego - czekam na odpowiedź
  14. to Cię przyjacielu czeka wymiana całego zderzaka jak chcesz zmienić sam dyfuzor, to tylko na S-line przedliftem. jak chcesz już iść w S-line to nie zapomnij o lotce nad klapę bagażnika.. bo ciulowo to będzie wyglądać jak wszystko S-line, a klapa taka "łysa".. generalnie auto fajne, mam nadzieję, że będzie Ci się spisywać jak będziesz dbać (a znając Ciebie to będziesz), to powinno być ok! pomyśl jeszcze może nad ramką wokół zegarów z RS6 - jest w czarnym połysku
  15. fakt
  16. fajne, naprawdę coś innego - ale ciekawego
  17. śmigałem, śmigałem
  18. wpadnij kiedyś na spot jak już w końcu będzie
  19. dokładaj S-line, ładną 19tkę i będzie git a pierwsze foto do kalendarza przyślij muszę obadać na żywo, na jakiegoś grilla musimy się zgadać
  20. nareszcie... tak powinno być od samego początku
  21. w przedlifcie różniły się dyfuzory. w polifcie nie mam pojęcia... trzeba w etce sprawdzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.