Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Jest niby kilku chętnych.. ale dopóki ktoś nie przyjedzie obejrzeć, to można tak tylko gdybać generalnie najlepiej sprzedawać wiosną.. ale ceny są lepsze zimą. Ale u mnie się cena nie zmieni w ogłoszeniu.. co nie oznacza, że nie mam zamiaru negocjować przyjąłem pewien margines ile mogę zejść i wtedy moja cena nie robi się już tak wysoka
  2. umyty, można chować pod pokrowiec na zimę: byle do wiosny... o ile się nie sprzeda
  3. ja już cabrio wstawiłem na zimę do garażu, ale jest A6
  4. śliczna ale RS fajniejszy, załóż temat
  5. a ten za to mi się podoba...
  6. to moja Q5tka jest jakaś cudowna, bo zaniża o niecałe pół litra
  7. zaświadczenie o pozytywnym przejściu przeglądu
  8. Q7 wcale nie ma takiego dużego bagażnika
  9. w razie czego po prostu zamów sobie (nawet na allegro) tablice niemieckie z żółtym paskiem
  10. jedrekx odpowiedział(a) na SID temat w Audi R8
    idealny kolor
  11. no Ci powiem, poleciałeś grubo mi się phaetony zawsze podobały, fajne i niedocenione auto. ale w sumie dzięki temu dobre egzemplarze można korzystnie kupić w środku pod względem miejsca przepaść w porównaniu do B6, co?
  12. ojro Panie skacze.. ojro
  13. o kolorze będę mógł mówić jak coś wybiorę no i jak się sprzeda A4.. jak na razie jest dwóch zainteresowanych, zobaczymy czy w ogóle przyjadą obejrzeć auto
  14. tym razem nie mam niczego konkretnego na oku powiem tak... milion wizji mi krąży w głowie
  15. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    mam to samo, od strony kierowcy.. z tym, że u mnie zawsze otworzy się całe..
  16. nareszcie a ja grzeszę i odchodzę od A4 póki co
  17. gratulacje zakupu! męski wybór polski konfigurator jest już od piątku moja konfiguracja wyszła na ok 501 000 więc jeszcze nie tak źle..
  18. Cabrio wystawione na sprzedaż: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-cabrio-1-8t-s-line-od-pasjonata-ID6zhfV1.html
  19. no powiem Ci, że świetne koło! z jakiego modelu?
  20. świetne auto, muszę koniecznie je zobaczyć na żywo ale Leszku, w poliftcie nie ma grilla S-line, jest zwykły ale grill S3.. koniecznie! i rozważyłbym zmianę relingów na czarne, przy tym kolorze naprawdę fajnie wygląda w pakiecie czerń. mam straszny sentyment do tego modelu
  21. tak, to moje stoi tylko jak jest ładna pogoda bo inaczej nim nie wyjeżdżam z garażu
  22. a ostatnio Cię widziałem przy garażach na Wyżynach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.