Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    czekam, czekam...
  2. ja już się do 11tki przyzwyczaiłem na ip7 jest wszystko ok
  3. podeślij coś do klubowego kalendarza
  4. tak, z jednej klasy w szkole aż takich jaj nie robił
  5. oo mój kolega z podstawówki
  6. jest, na końcówkach jest piękny napis
  7. bardzo ładny kolor! pierwsze B8 Nogaro, które widzę ale po co zmieniać MMI 3G+ na inną navi?
  8. w tym roku posucha... a tak w ogóle to po urlopie. coś byśmy mogli ogarnąć
  9. czemu tak skrzywdziłeś to auto? słabo wygląda na tym kole :/
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    mówię, że w porównaniu do komfortów
  11. do soboty jestem na miejscu, w nocy z soboty na niedzielę wylatuję na urlop na tydzień
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja w A6 odpuściłem.. tzn zamontuję nakładki na pedały i podstopnicę, które leżą i czekają.. no i może w końcu program. a... no i polerka mnie czeka bo jakiś kutafon mi przerysował bok.. Fotele z Competition ładne... ale ciekawe czy wygodne? jak ojciec miał to zastępcze A6 to miał zwykłe, sportowe fotele w skórze.. Boże, jakie to niewygodne w porównaniu do komfortów..
  13. coś tam do kalendarza możesz przesłać
  14. podeślij coś jeszcze do kalendarza póki ciągle masz auto.. bo zdjęcia są prze..
  15. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja tak wiesz.. tu zasadze, tam zasieje
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ooo oficjalnie nowa nazwa
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    śliczna trzaśnij jakąś fotkę do kalendarza
  18. a ja bym rozważył np. Fabię. mamy w firmie 1.0 LPG, mimo 75KM muszę powiedzieć, że jest dosyć żwawy i dynamiczny po mieście. spalanie 6 litrów gazu...
  19. w poprzednich generacjach, S4 miało inne stabilizatory i inne oznaczenie zawieszenia. szkoda, że na niemieckiej i polskiej stronie nie ma konfiguratora S4 :/
  20. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ojciec dzisiaj dostał zastępcze A6 Bi-turbo.. do tej pory jeździłem tylko SQ5 z tym silnikiem. dźwięk, przyspieszenie.. świetna sprawa choć skrzynia chodzi wolniej niż s-tronic.. ale no cóż.. na 3 dni zabawka jest
  21. jeżeli oryginalne to ASO. no chyba, że jakieś inne to np. allegro.. choć moim zdaniem ORI wygląda lepiej
  22. ładne auto, jak każde Cabrio pomodzić parę rzeczy można, co prawda nieco mniej niż w sedanie czy avancie, ale się da - mówię tu akurat o kwestiach wizualnych, nie silnikowych usunąłbym na Twoim miejscu znaczek S-line z grilla, fabrycznie on nie występował.. w moim też ktoś go założył i wyrzuciłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.