Treść opublikowana przez jedrekx
-
Lakiernik - Bydgoszcz
korzystałem z usług Kruczej18 i Krajewskiego w Fordonie. Obydwie miejscówki godne polecenia
-
ogłoszenie :)
u mnie w firmie Dacia Logan 1.2 LPG zrobiła przez rok 100 tys.. więc jak to nie ma szans? w firmach ludzie tyle jeżdżą.. co prawda u mnie to jeden taki przypadek i pozostałe robią 40-50 tys rocznie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
chyba na cabrio muszę zrobić korektę... no i w sumie na a6 też by się przydało
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
śliczne jest! jednak biały do Ciebie pasuje srebrne rotory są chyba jednak rzadsze niż te pospolite grafitowe jak moje.. nie chciałeś automatu?
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
gratki auta! czekam na mody
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakiś spot w sobotę? bo naprawdę mamy tu spokój..
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
dobre mody, oby tak dalej wpadnij kiedyś na spot.. jak już coś w końcu będzie
-
S4 B8 - Czerwony Cichociemny
wydaje mi się, że był.. ojciec w Q7 2009 miał..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
za renowację BBSów zapłaciłem (jak dobrze pamiętam) 800 zł netto.. czy niedużo. a miałem: prostowanie, dorabianie rantów, malowanie i polerowanie
-
Spotkania na drodze
już tutaj tego człowieka nie spotkasz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
działają od lat, naprawdę wiedzą co robią
-
S4 B8 - Czerwony Cichociemny
mój brat w S3 po każdym przejeździe leci ze szmatką je przetrzeć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miechowska, Bydgoszcz robiłem tam BBSy do Cabrio
-
B6 DIVISION
Pany, ulterki N1-90RS, z jaką średnicą kielicha kupić do BFB? 60mm??
-
S4 B8 - Czerwony Cichociemny
no nareszcie coś kupiłeś gratki zakupu ale tunera tv brakuje, keylessa brakuje.. bida coś będziesz dłubał?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
A5 nadal masz?
-
Wreszcie jest .... a4b8 ;)
problem w tym, że ja nawet tego znaczka nie widzę dlatego tak dopytuje co ma wspólnego z S4 no chyba, że mi się jakieś zdjęcie nie wyświetla - widzę dwa
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
działaj, działaj szkoda, że wnętrze nie jest czarne.. tzn szkoda i nie szkoda ciężej będzie o graty :/
-
Wreszcie jest .... a4b8 ;)
dalej nie wiem gdzie i co to auto ma wspólnego z S4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak dla mnie to 3.0 tdi, albo 4.2 + lpg. 4.2 to nie jest fsi więc z gazem można podziałać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mój ojciec miał a6 c6 3.0tdi asb, później jeździło u nas w firmie. fajne, dobre auto - ale trzeba sobie zdawać sprawę z ewentualnych napraw... rozrząd, wtryski etc. w c6 lubi też świrować elektronika, u nas się co prawda nie zdarzyło..
-
Wreszcie jest .... a4b8 ;)
A co tu jest z s4?
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
ja miałem.. porażka była :/ ale nie malowałem jej żeby nikt mi później nie zarzucał, że auto klepane