Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. korzystałem z usług Kruczej18 i Krajewskiego w Fordonie. Obydwie miejscówki godne polecenia
  2. u mnie w firmie Dacia Logan 1.2 LPG zrobiła przez rok 100 tys.. więc jak to nie ma szans? w firmach ludzie tyle jeżdżą.. co prawda u mnie to jeden taki przypadek i pozostałe robią 40-50 tys rocznie
  3. chyba na cabrio muszę zrobić korektę... no i w sumie na a6 też by się przydało
  4. śliczne jest! jednak biały do Ciebie pasuje srebrne rotory są chyba jednak rzadsze niż te pospolite grafitowe jak moje.. nie chciałeś automatu?
  5. gratki auta! czekam na mody
  6. jakiś spot w sobotę? bo naprawdę mamy tu spokój..
  7. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki
  8. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nikt nic?
  9. dobre mody, oby tak dalej wpadnij kiedyś na spot.. jak już coś w końcu będzie
  10. wydaje mi się, że był.. ojciec w Q7 2009 miał..
  11. za renowację BBSów zapłaciłem (jak dobrze pamiętam) 800 zł netto.. czy niedużo. a miałem: prostowanie, dorabianie rantów, malowanie i polerowanie
  12. już tutaj tego człowieka nie spotkasz
  13. działają od lat, naprawdę wiedzą co robią
  14. mój brat w S3 po każdym przejeździe leci ze szmatką je przetrzeć
  15. Miechowska, Bydgoszcz robiłem tam BBSy do Cabrio
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, ulterki N1-90RS, z jaką średnicą kielicha kupić do BFB? 60mm??
  17. no nareszcie coś kupiłeś gratki zakupu ale tunera tv brakuje, keylessa brakuje.. bida coś będziesz dłubał?
  18. problem w tym, że ja nawet tego znaczka nie widzę dlatego tak dopytuje co ma wspólnego z S4 no chyba, że mi się jakieś zdjęcie nie wyświetla - widzę dwa
  19. działaj, działaj szkoda, że wnętrze nie jest czarne.. tzn szkoda i nie szkoda ciężej będzie o graty :/
  20. dalej nie wiem gdzie i co to auto ma wspólnego z S4
  21. jak dla mnie to 3.0 tdi, albo 4.2 + lpg. 4.2 to nie jest fsi więc z gazem można podziałać
  22. mój ojciec miał a6 c6 3.0tdi asb, później jeździło u nas w firmie. fajne, dobre auto - ale trzeba sobie zdawać sprawę z ewentualnych napraw... rozrząd, wtryski etc. w c6 lubi też świrować elektronika, u nas się co prawda nie zdarzyło..
  23. A co tu jest z s4?
  24. ja miałem.. porażka była :/ ale nie malowałem jej żeby nikt mi później nie zarzucał, że auto klepane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.