Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a ze mnie się śmiałeś jak mówiłem, że zmieniłem garaż dla Cabrio bo do domu nie jestem w stanie wjechać
  2. ja mam u siebie Nice, brama 4 metry jednoskrzydłowa, otwierana i daje radę. chociaż niestety w zimie potrafi płatać figle..
  3. wczoraj na Morskiej w Gdyni ok 19, widziane czarne B7 Avant 1.9tdi, blachy GD, z wlepami na tylnej klapie..
  4. no liczę, że zobaczę na mailu Twoje zgłoszenie do kalendarza
  5. do sedana spokojnie znalazłem z dokładką za 600 zł.. do przedlifta drożej.. a jak już coś w normalnej kasie, to same karawany
  6. zobaczymy czy w przyszłym roku się odważę pojechać Cabrio
  7. bydgoskie progi zwalniające będą Cię wkurzać ja na jednym zostawiłem w sobotę płytę pod silnikiem.. mina Żanety, która pierwszy raz słyszała szuranie po progu zwalniającym - bezcenna
  8. Edziu mi mówił, że chciałeś mega nisko muszę zobaczyć w rzeczywistości
  9. nie lubię się bawić w półśrodki poliftowe są tańsze niż przedlifty, o karawanach nie mówiąc.. a ten który wisi na alledrogo... wisi ponad rok za te same pieniądze trzeba polować... może się uda
  10. jest si muszę naprawdę chyba skompletować ten S-line do swojego.. ale dorwanie tylnego zderzaka do sedana jest cholernie trudne! :/
  11. szkoda, że jej nie prysnąłeś w czarny połysk, ale i tak jest fajna!
  12. normalnie da się jeździć.. tylko wrogiem gleby są progi zwalniające
  13. jest sztos teraz uważaj na progi zwalniające.. ja w sobotę zostawiłem na progu osłonę pod silnikiem
  14. pogoda idealna na cabrio
  15. już od dawna nie.
  16. jeździłem 3 lata na takich laczkach w a5, w a6 mam 20" i 255/35/20.. dobrze się jeździ
  17. do 19" 255/35/19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.