Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Też to mam, fajny bajer
  2. dokładnie przed wyjazdem będzie trzeba się dogadać i ustalić i wymienić się numerami tel
  3. no i tak, kuj-pom praktycznie całe leci w czwartek w nocy... oprócz mnie ja z Bydgoszczy ruszam ok 8, bo jeszcze musimy małego do przedszkola odstawić.. także realnie w Częstochowie będę na 11-11:30
  4. Na tyle czasu nie dam rady niestety :/ przed 17 muszę być w fordonie :/
  5. To co? Dziś 16? Znajdę chwilę żeby wpaść
  6. Podpytasz gościa czy nie chciałby odkupić mojej 4-ro ramiennej?
  7. to przeczytaj ile kolega chce mieć zysku miesięcznie..
  8. i z tego 5000 miesięcznie zysku? powodzenia
  9. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja kupowałem w RoyalTime: https://www.royaltime.eu/
  10. będziesz w BT tym paździerzem? chętnie bym go zobaczył a co do luster.. przyznam szczerze mam mieszane uczucia, trzeba by było przymierzyć i ocenić..
  11. wygląda na fajną sztukę, więc koniecznie a tak w ogóle to jeszcze 2 tygodnie i BT
  12. zgadamy się jeszcze w kuj-pom jak jedziemy/o której etc. i będziemy się pewnie łapać gdzieś na drodze zawsze spotykaliśmy się w Częstochowie na pierwszej stacji Luk-Oil i stamtąd ruszaliśmy kolumną do BT
  13. z C7 będzie Pan zadowolony.. ja na swoje nie mogę powiedzieć złego słowa.
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pisz do H4mmeRa albo do wrclaguny
  15. czyje szare B6 avant na blachach CB widuję codziennie pod Kopelem?
  16. łeeeeee to nie chce mi się w to bawić dobrze, że w swoim to mam
  17. czytanie znaków wystarczy tylko zakodować? bo w drugim a6 tego nie mam.. a lusterko i kamera jest tak jak u mnie.
  18. kogo wyprzedzałem mniej więcej godzine temu na trasie Świecie-Bydgoszcz? srebrne B5 avant polift na ksenonie, blachy CSW i srebrne podkładki klubowe pozdrowienia z czarnego A6 C7
  19. postaram się wpaść. mieliśmy iść z młodym na konie, ale może coś się uda wykombinować
  20. on ma zawsze ciekawe teorie.. ja się zgadzam z Cuberem. ilekroć wsiadam do innego auta wieczorem, to niestety ale jakość pozostawia wiele do życzenia.. barwa światła i zakres o niebo lepszy..
  21. mi się nie chce jechać tak, jak co roku o 5-6 rano.. zdecydowanie wyjazd o 8 moim zdaniem wystarczy. zwłaszcza, że Łódź się teraz omija
  22. no właśnie..
  23. ładna jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.