Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. problem bo chętnych coraz mniej :/
  2. ja byłem 3 razy sam będzie szybciej
  3. przepraszam, że dopiero teraz nie podoba mi się Plus, dla mnie jest po prostu za duży i niewygodnie mi się go trzyma w rękach uprzedzając pytanie: tak, miałem do czynienia z Plusem. dlatego przechodząc z 6 na 7 też wziąłem "małego" iPhona
  4. żyje tu ktoś?
  5. olej w skrzyni co 60 tys km. w silniku ja osobiście wymieniam co 15.
  6. ja u nich robię co jakiś czas samochody i złego słowa nie mogę powiedzieć
  7. Euro Car Audio, Krucza 6 w Osielsku
  8. mój pracownik miał. padła mu skrzynia raz, za pół roku drugi raz... zrobił swap na manual, skończyły się problemy ze skrzynią, a zaczęły z elektroniką samochodu i silnikiem tak był w niej zakochany, że przytrzymał aż 2 lata.. ale w końcu miał dość zarabiania tylko na naprawy Fiata i sprzedał ładnie brzmiało i nieźle przyspieszało.. to trzeba było przyznać.
  9. Bartek, wczoraj widziałem Twoje ex Cabrio.. .jak można było je spaskudzić z przodu ledami a'la a6 c6... z tyłu czarne lampy..
  10. ważne, że dobrze wygląda moje już nie pachną, a dalej ze mną jeżdżą
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do mnie wysyłali maskę DHL'em.. doszła cała.
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokaźna? mała.. u nas te auta stoją śmiesznie.. w DE za dobry egzemplarz trzeba położyć od 6 tys euro w górę.. a to czy trudno sprzedać.. no trudno, cabrio to specyficzne auta i trzeba na nie znaleźć po prostu nabywcę ale są fajne i znacznie mniej oklepane. najlepszym okresem żeby sprzedać to wiosna.. a żeby kupić to zima wiadomo, w zimie cabrio są tańsze ja swojego tak kupowałem
  13. świetny pomysł z tym miejscem
  14. z tego co wiem to ciągle trwa zaciąganie danych.. to dlatego. pamiętajcie, że nasze forum jest naprawdę duże i jest co zgrywać... będzie lepiej
  15. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +/- 22-25k
  16. jedrekx odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ekhm, ekhm.. chyba byłem pierwszy z tą konfiguracją
  17. no trójka, trójka.. jedno miejsce więcej na bagaż
  18. gdyby o kawę i chałwę chodziło (choć za jednym i drugim nie przepadam), to byłby pikuś powiem tak.. ten włącznik był jeszcze bardziej upierdliwy niż nakładka na pedał hamulca w A5 a myślałem, że po tamtym gorzej być nie może... bardzo dziękuję za miłe słowo do pełni szczęścia i do ideału brakuje jeszcze trochę pracy i nakładów finansowych, ale małymi kroczkami do celu co do propozycji, którą dostałem wystawiając auto.. nie ma tu co komentować za tyle niech sobie szukają anglików, albo śmietników.. biorąc pod uwagę ile zapłaciłem za swój egzemplarz, mody (nie za dużo, ale jednak) i rzeczy, które w nim naprawiałem/wymieniałem to i tak byłbym spoooooooro w plecy.. ale takie jest to hobby i nadal je lubię pora odkopać trochę temat.. co prawda auto stoi pod pokrowcem i nim nie jeżdżę, ale Gwiazdorek mój brat i Gwiazdorka moja dziewczyna wiedzieli co planuję kupić na wiosnę i sprawili mi pod choinkę: montaż oczywiście na wiosnę, teraz auta nie ruszam.. a w garażu, w którym zimuję to auto nie ma miejsca (i obecnie pogody ) na taką robotę.. decyzję co do ewentualnej sprzedaży podjąłem i... cabrio zostaje ze mną jeszcze dłuższy czas chciałem 2-osobową zabawkę.. ale przyda mi się jednak 4-osobówka
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    łaaaadny wzór felga z którego modelu?
  20. każdy kiedyś był tam pierwszy raz.. ale polecam, warto!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.