Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. No my zaliczyliśmy mini spot w trakcie pracy
  2. ja wreszcie zdrowy... po ponad miesiącu to, co? jakiś spot w weekend? póki jeszcze cabrio całkowicie nie schowałem na zimę..
  3. Kasku22
  4. ojjj tam czepiasz się modzone auta to inna para kaloszy
  5. Kolor reszta też super!
  6. tylny zderzak S4 jest taki sam jak w zwykłym, różni się jedynie dokładką - ta z S4 jest inaczej wyprofilowana i wygląda tak, jak S-line w B7 Cabrio. zobacz jak wygląda u mnie:
  7. ja nie mam ori windshotta, ale na tylnych boczkach masz narysowane, w który miejscu trzeba wkładać te patyczki w Cabrio to nic szczególnego - pakiet wewnętrzny, czarna podsufitka, trójramienna kierownica perforowana (no chyba, że masz multifunkcję to kierownica 4-ramienna), sportowe fotele skórzane/półskórzane z materiałem speed, gałeczka zmiany biegów perforowana (no chyba, że kierownica jest 4-ramienna to gałka jest zwykła, gładka) no i zawieszenie o oznaczeniu 1BV. także niestety do Cabrio zderzaki ze zwykłych B6 nie pasują... co najwyżej można modzić pakiet S4 z zewnątrz, wymieniając grille, kratki halogenów, dokładkę tylnego zderzaka (dokładeczkę akurat u siebie mam zmienioną). jak wrażenia z użytkowania R129? jest to jedno z moich marzeń motoryzacyjnych, ale od znajomego słyszałem, że to podobno strasznie miękkie auto, bardziej kanapowe. naprawdę fantastyczne rodzynki!
  8. to nawet nie chodzi o S czy RS.. generacja 8T miała pojemność baku 65 litrów jak dobrze pamiętam
  9. pracownicy... ja się poddałem po kilku słowach na k i ch
  10. za dużo z autem się nie dzieje... praktycznie ciągle stoi przez tą pogodę... ale coś tam wpadło dla cieszenia oka bez rzeźby się nie obyło.. ale działa
  11. nie ma 2.0TDI Quattro w C6, w 2.0 automat to na 100% multi.. zresztą w każdym C6 FWD = multi
  12. coś mnie dawno tu nie było
  13. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość )
  15. ładna sztuka, no i kolejny bezdasznik na forum pokazuj fotki środka jakieś plany na mody masz?
  16. wysłałbyś coś do kalendarza z tym Twoim paździerzem
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/ Wow aż 0,5" co za szaleństwo ale jednak różnica jest.. o ile wielkość ekranu to pikuś, o tyle mniejsza funkcjonalność już może wkurzać.. jeżeli ktoś lubi się bawić, modzić, etc. tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/ Niby nic, a widać różnicę.....dzięki trochę jestem bardziej uświadomiony. Jeszcze tylko jak byś mi powiedział, czy przekładka na wersję high jest możliwie tania, czy droga zabawa. Jutro jadę oglądać auto i chciałbym mieć jasną sytuację.... przełożyć oczywiście się da, generalnie koszt dołożenia MMI 3G High to 3k netto.. moja bratowa ma zwykłego Concerta i dowiadywałem się dla brata o koszt u moich magików w Bydgoszczy. podejrzewam, że przełożenie z 3G Low na 3G High jest tańsze.. a może i by się udało zostawić stare MMI w rozliczeniu?
  18. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MMI Low 7T2Navigation system (LOW)[/size] Lichtpakiet QQ1With additional lights (interior)[/size]lighting)[/size] Ogólnie oprócz bixów i PDC to troche golasek, ale dorezać wszystko można [/size] MMI LOW to trochę słabo? Czym się różni od HIGH poza dyskiem? poza dyskiem nie odtwarza filmów na dvd, mapy są na płytach, ma mniejszy ekran i kilka funkcji mniej
  20. jakiś spot w weekend? pogoda nie rozpieszcza, ale nie możemy zapaść w zimowy sen
  21. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też bym sobie taką sprawił szkoda, że nie ma z Cabrio.. ale co zrobić :/
  22. co do fisa... to chyba przemciotorun?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.