Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No my zaliczyliśmy mini spot w trakcie pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wreszcie zdrowy... po ponad miesiącu to, co? jakiś spot w weekend? póki jeszcze cabrio całkowicie nie schowałem na zimę..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kasku22
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
ojjj tam czepiasz się modzone auta to inna para kaloszy
-
Kolejny TFSI ...
Kolor reszta też super!
-
[ASN 3.0] A4 B6 Cabrio
tylny zderzak S4 jest taki sam jak w zwykłym, różni się jedynie dokładką - ta z S4 jest inaczej wyprofilowana i wygląda tak, jak S-line w B7 Cabrio. zobacz jak wygląda u mnie:
-
[ASN 3.0] A4 B6 Cabrio
ja nie mam ori windshotta, ale na tylnych boczkach masz narysowane, w który miejscu trzeba wkładać te patyczki w Cabrio to nic szczególnego - pakiet wewnętrzny, czarna podsufitka, trójramienna kierownica perforowana (no chyba, że masz multifunkcję to kierownica 4-ramienna), sportowe fotele skórzane/półskórzane z materiałem speed, gałeczka zmiany biegów perforowana (no chyba, że kierownica jest 4-ramienna to gałka jest zwykła, gładka) no i zawieszenie o oznaczeniu 1BV. także niestety do Cabrio zderzaki ze zwykłych B6 nie pasują... co najwyżej można modzić pakiet S4 z zewnątrz, wymieniając grille, kratki halogenów, dokładkę tylnego zderzaka (dokładeczkę akurat u siebie mam zmienioną). jak wrażenia z użytkowania R129? jest to jedno z moich marzeń motoryzacyjnych, ale od znajomego słyszałem, że to podobno strasznie miękkie auto, bardziej kanapowe. naprawdę fantastyczne rodzynki!
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
to nawet nie chodzi o S czy RS.. generacja 8T miała pojemność baku 65 litrów jak dobrze pamiętam
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
pracownicy... ja się poddałem po kilku słowach na k i ch
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
za dużo z autem się nie dzieje... praktycznie ciągle stoi przez tą pogodę... ale coś tam wpadło dla cieszenia oka bez rzeźby się nie obyło.. ale działa
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
nie ma 2.0TDI Quattro w C6, w 2.0 automat to na 100% multi.. zresztą w każdym C6 FWD = multi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
coś mnie dawno tu nie było
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
do C6 BKN nie szedł, tylko BMK 224/225 PS (różnie podają tą wartość )
-
[ASN 3.0] A4 B6 Cabrio
ładna sztuka, no i kolejny bezdasznik na forum pokazuj fotki środka jakieś plany na mody masz?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
wysłałbyś coś do kalendarza z tym Twoim paździerzem
-
B6 DIVISION
tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/ Wow aż 0,5" co za szaleństwo ale jednak różnica jest.. o ile wielkość ekranu to pikuś, o tyle mniejsza funkcjonalność już może wkurzać.. jeżeli ktoś lubi się bawić, modzić, etc. tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/ Niby nic, a widać różnicę.....dzięki trochę jestem bardziej uświadomiony. Jeszcze tylko jak byś mi powiedział, czy przekładka na wersję high jest możliwie tania, czy droga zabawa. Jutro jadę oglądać auto i chciałbym mieć jasną sytuację.... przełożyć oczywiście się da, generalnie koszt dołożenia MMI 3G High to 3k netto.. moja bratowa ma zwykłego Concerta i dowiadywałem się dla brata o koszt u moich magików w Bydgoszczy. podejrzewam, że przełożenie z 3G Low na 3G High jest tańsze.. a może i by się udało zostawić stare MMI w rozliczeniu?
-
B6 DIVISION
tak, Low ma 6,5 cala, a High 7 cali. Grzesiek tutaj to wszystko rozpisał: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295399-nawigacja-mmi-3g-basic-high-3g-sim-wersje-wyposazenia/
-
B6 DIVISION
MMI Low 7T2Navigation system (LOW)[/size] Lichtpakiet QQ1With additional lights (interior)[/size]lighting)[/size] Ogólnie oprócz bixów i PDC to troche golasek, ale dorezać wszystko można [/size] MMI LOW to trochę słabo? Czym się różni od HIGH poza dyskiem? poza dyskiem nie odtwarza filmów na dvd, mapy są na płytach, ma mniejszy ekran i kilka funkcji mniej
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Pokaz wiecej fotek;)
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Podeslij jakies foto do kalendarza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakiś spot w weekend? pogoda nie rozpieszcza, ale nie możemy zapaść w zimowy sen
-
B6 DIVISION
też bym sobie taką sprawił szkoda, że nie ma z Cabrio.. ale co zrobić :/
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
o wiele lepiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co do fisa... to chyba przemciotorun?