Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. piękne Cabrio! aż mi się łezka w oku pojawiła na wspomnienie o moim... co do spota, jeszcze daleko więc monitoruję u mnie to teraz kwestia tygodni do zakończenia remontu domu i przeprowadzki, więc póki co nic nie obiecuję
  2. sam dyfuzor nie podejdzie, zderzak jest inaczej wyprofilowany
  3. ja korzystam głównie z pekao leasing, dobra oferta, gap do używanych samochodów, karta paliwowa (orlen, bp, shell do wyboru).. skłonni do negocjacji i zawsze doradzą.
  4. w A4 nie ma pneumatyki
  5. 1-sza generacja rdzewieje na potęgę, jak nie ma rdzy to albo już auto było robione, albo zaraz ruda się odezwie jeden ze znajomych moich rodziców miał od nowości 6tkę z 2007 roku i po czterech latach się zaczęło.. mój brat (klubowicz Mazdaspeed) również mówił, że jak Mazda to nie 6tka 1 gen.. a co do diesla - 2.0 diesel to nic innego jak cholernie drogie w naprawach 2.0tdci forda. dopóki się nie psuje to przyzwoity i oszczędny motor.. ale to co zaoszczędzisz przy dystrybutorze wydasz u mechanika. wtryski to cena kosmos, dwumas również.. przerabiałem to w swoim ex mondeo mk3
  6. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panie, czego handlarz nie wymyśli niedługo będą dokładali kolejnego S-line, za każdy znaczek skończy się na 8-10 S-line?
  7. to chyba nie tak źle.. a S-tronic fajna skrzynia, ja w swoim jeszcze nic (poza wymianą oleju) na szczęście nie robiłem.. ale ja mam malusi przebieg, 130 tys km
  8. piękne są.. mam straszny sentyment do A5tki, patrzę też na sportbacki bo A6 w maju/czerwcu będzie raczej szło na sprzedaż. i jeżeli miałbym brać a5 to tylko w konfiguracji biały sportback z pakietem czerń i czarnymi lustrami.
  9. zastanów się też nad listwami bocznymi w czerni, moim zdaniem przy białym ślicznie wyglądają
  10. piękna jest... dźwięk na pewno bajka, jeździłem SQ5 i byłem oszołomiony.. zresztą podobnie jak c7 biturbo. jakieś mody przewidujesz?
  11. od C7 nie będą pasować?
  12. błąd... ja już nie chcę manuala po moim C7, a jazda Quattro zimą to nieporównywalna do jazdy FWD
  13. szkoda, że nie quattro
  14. moje się sprzedawało pół roku, także i na Twój zapewne znajdzie się nabywca.. chociaż przebiłeś mnie jeżeli chodzi o cenę
  15. nawet nie podałeś jaki masz rocznik i silnik... to zasadnicze dane..
  16. czemu sprzedajesz?
  17. nie ma dużej różnicy w kosztach serwisu.
  18. jeździłem a5 (czyli w zasadzie to samo co b8), przesiadłem się na c7. powiem tak, komfort nieporównywalny - w c7 znacznie więcej miejsca, wygodniej, nowocześniej. manewrowanie w ciasnych miejskich uliczkach gorsze, ale bez tragedii.. no i jak c7 to tylko z lampami full led, ksenon wymięka
  19. verva on 5,46 ?
  20. jedrekx odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    fajny kombiaczek choć ja bym akurat wybrał niebieski kolorek..
  21. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja zalewam Motulem Specificiem 5w30
  22. ślij, ślij. dawno Twojego auta w nim nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.