Treść opublikowana przez jedrekx
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
masz za mało postów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciągle jeszcze A6 C7... i dodatkowo Q5 w nowej budzie jeszcze przez 2 miesiące a Ty teraz S3?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
do kalendarza wyślij
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
na pewno od tomnika jak połowa forum
-
C7 Resident
nie zapomnę mojego przyjazdu do Ingolstadt.. .99% to RS6 i RS7.. tak samo na parkingu... i moje 3.0TDI z Polski
-
C7 Resident
u mnie robiło ASO, więc nie pomogę..
-
A4 B9 Avant Sport 40 TDI quattro S tronic - wozidło w trasy
wrzuć jakieś fotki a matrix led to naprawdę petarda
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ech, no po prostu zazdroszczę.
-
A6 C6 2.0 TDI
fajnie te lampy z tyłu wyglądają
-
[B7] Audi A4 1.8T Cabrio
miałem u siebie dokładnie w tych samych miejscach
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
teraz by trzeba było go troszkę posadzić..
-
Sprawdzona, dobra (korzystna finansowo :) firma leasingowa?
leasinguje praktycznie wszystkie auta w Pekao, mam swojego opiekuna.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ojj dawne czasy.. aż się łezka w oku kręci już chyba wszyscy z tamtych lat pozmieniali auta
-
Sprawdzona, dobra (korzystna finansowo :) firma leasingowa?
drogo... na używanego Passata w Pekao, na 5 lat dostałem 108% z GAP w cenie.
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla czarnego B7 w sedanie, tablice CTR, którego mijałem dwukrotnie na A1 w kierunku Torunia w sobotę czarne A6 C7.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro Limousine
bardzo fajny egzemplarz
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
idealny to nowy niestety A4 Cabrio ma tak zrobiony stelaż, że każdy dach, który oglądałem ma ślady w tych samych miejscach ?
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
hardtopy do A4 cabrio są praktycznie nieosiągalne, a jeśli już to kosztują krocie.. tu widać kolega próbuje sam stworzyć hardtopa
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
czekam na efekty z przednim zderzakiem
-
[B7] Audi A4 1.8T Cabrio
uwielbiam A4 Cabrio ?
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
wygląda naprawdę dobrze, praktycznie jak ori
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Pucek, jaki masz rozmiar opon na rotorach?
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
jak Twoje to seria, to nie wiem co mam mówić o swoim..
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
fotki gicior! a auto Prezesa naprawdę
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
po całym parkingu