Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. ciekawe ile k***** i ch***** użyjesz jak sobie przypomnę montaż w swoim A5 to aż mi się niedobrze robi najgorszy był pedał hamulca
  2. dachu nie ruszaj, moim zdaniem nie ma sensu.. na to była moda 10 lat temu. no kurcze, jak ja żałuję, że nie mam białego auta..
  3. w Inowrocławiu masz dobrego tunera
  4. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w A8 nie było możliwości wyłączenia w MMI, więc w A6 raczej też nie bo systemy MMI są takie same
  5. ja u siebie tak samo ale w nowych modelach z dotykowcami jeszcze się nie da
  6. nie obrażaj się jak mała dziewczynka bo ktoś ma inne zdanie niż Ty. jednemu się podoba A4 allroad nieco obniżone, a innemu na seryjnym zawieszeniu..
  7. dlatego trzeba go dezaktywować na stałe i mieć święty spokój
  8. ja bardzo chętnie.. ale moje auto to czysta seria, więc wstyd się pokazać
  9. tylko i wyłącznie Miechowska. robiłem swoje rotory u nich i wyglądają jak oryginalnie pomalowane
  10. śliczne jest! Ślązaki się tak szykują na Bukowinę, że samochody zmieniają
  11. świetna jest!
  12. on żyje a A6teczka fajna Pajda, do planów dopisz joystick MMI, u siebie w A5 też wymieniałem bo ktoś urwał
  13. Kosmita, jutro będę w ASO, odezwę się
  14. Na ostatnim zdjęciu znaczek wyglada jakby nie byl posrodku.. zludzenie?
  15. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    jak jest brudny to nie wygląda na hawanę
  16. jak mówiłem, tego nikt nie wie ale raczej nie ewentualnie inna marka, ale w tym samym koncernie. mam mnóstwo wizji, również z pozostaniem przy tym A6. mam śmieszny przebieg 134 tys km i bardzo mi go szkoda
  17. nakładki już na aucie? myśl nad Full LED do przodu
  18. tego to nie wie nikt, włącznie ze mną
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ja z kolei po A6 już nigdy więcej nie chcę czarnego
  20. miałem niczego nie robić w tym aucie, ale wyszło jak wyszło.. na końcówkę leasingu wpadła pełna korekta lakieru i wnętrza wraz z zabezpieczeniem plastików i skóry oraz 5-letnią ceramiką od TEVO: wygląda jak nowe ? żal się będzie rozstawać..
  21. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    matrixów nie ma z tego co widzę, zwykłe ledy "tylko".. poza tym ładna pomimo, że czarna
  22. są rabaty, ale nie przy perfect teraz brałem do firmy 4 auta i bez problemu negocjowałem cenę to raz, a dwa mam coś a'la perfect lease z limitem kilometrów 40 tys rok - leasing na 4 lata. już piąte auto brałem z takim finansowaniem do firmy
  23. do Bukowiny będzie założone?
  24. co nie zmienia faktu, że ich srogo posrało z ceną RS5. zresztą z ceną RS4 również.. za 500 wolałbym uboższe A8 55TFSI albo C8 na wypasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.