Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. szczerze? popier.. ich z tą ceną.. a już szczytem jest dopłata za zwykły tempomat, bo nie ma go w standardzie.
  2. trochę jest ostatnio jechałem 1200 km z matrixami w nocy i naprawdę rewelacja
  3. matrixy to zupełnie inne lampy niż ledy. działają bez porównania lepiej.. żałuję, że u mnie w przedlifcie są "tylko" ledy. choć po przejściu z ksenonów już była ogromna różnica.
  4. nie. pytam czy będzie nowe R8 w stajni Szymona po lifcie.
  5. ale et jest zupełnie inne w A5 i w A4, więc tu nie co porównywać... w A5 pod tym względem jest znacznie lepiej.
  6. chcesz nakładki na pedały i podstopnicę? u mnie leżą i się kurzą od ponad roku, a nie będę już u siebie jednak montował..
  7. nie lubię Cię a tak poza tym to zestaw bajka a co z R8, będzie?
  8. i w sobotę właśnie strasznie żałowałem pozbycia się Cabrio..
  9. a niekoniecznie w 204PS również był s-tronic, w połączeniu oczywiście z Quattro
  10. cały weekend mam gości ?
  11. patrz prywaciarza! samolotami się będzie bujać po Polsce
  12. fajnie działasz do BT tym śmigasz?
  13. jedrekx odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    kolor jak mojego A6, fajny wypas zazdroszczę silnika..
  14. Mój opiekun z ASO był na szkoleniu w zeszłym tygodniu, więc chyba wie co mówił
  15. bardzo ładne auto, kolor mi się podoba wywaliłbym znaczek S4 bo trochę komicznie wygląda na S-line no i zmiana zawieszenia.. moim zdaniem zdecydowanie na minus. w Bydgoszczy mamy już ładne drogi, a 1BE tragiczne nie jest.. na pewno będziesz po czasie żałował..
  16. póki co mały lift, w drugiej połowie roku będzie większy lift
  17. korzystałem tam mając a3, robiłem też inne auta firmowe - reklamacji nigdy nie składałem
  18. zastanów się nad Kijanką, mam w firmie jedną sztukę z 2016. bardziej pojemna, często są bardzo dobrze wyposażone (mowa o używkach, nowe zresztą też można kupić fajne na wypasie za przyzwoite pieniądze). samochód bardzo wygodny, dobrze wykończony. u nas co prawda jest diesel 1.7 - czyli bez szału, ale jest mega oszczędny. pali tyle co osobówka..
  19. może u Was nie, ale u nas tak - ASO naprawia, mają własną blacharnię i lakiernię
  20. No proszę a z jakim silnikiem ? 2.0TDI BMM
  21. w polificie w ogóle nie było 1.8, więc pewnie skrót myślowy i miało to być 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.