Treść opublikowana przez jedrekx
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
szczerze? popier.. ich z tą ceną.. a już szczytem jest dopłata za zwykły tempomat, bo nie ma go w standardzie.
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
śliczna jest
-
A6 C7 lift by A-rek
trochę jest ostatnio jechałem 1200 km z matrixami w nocy i naprawdę rewelacja
-
A6 C7 lift by A-rek
matrixy to zupełnie inne lampy niż ledy. działają bez porównania lepiej.. żałuję, że u mnie w przedlifcie są "tylko" ledy. choć po przejściu z ksenonów już była ogromna różnica.
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Miszel - login na forum, na otomoto mp moto
-
McLaren 600LT///AMG GTR///BMW M5
nie. pytam czy będzie nowe R8 w stajni Szymona po lifcie.
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
ale et jest zupełnie inne w A5 i w A4, więc tu nie co porównywać... w A5 pod tym względem jest znacznie lepiej.
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
chcesz nakładki na pedały i podstopnicę? u mnie leżą i się kurzą od ponad roku, a nie będę już u siebie jednak montował..
-
McLaren 600LT///AMG GTR///BMW M5
nie lubię Cię a tak poza tym to zestaw bajka a co z R8, będzie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i w sobotę właśnie strasznie żałowałem pozbycia się Cabrio..
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
a niekoniecznie w 204PS również był s-tronic, w połączeniu oczywiście z Quattro- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cały weekend mam gości ?- A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
patrz prywaciarza! samolotami się będzie bujać po Polsce- A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
fajnie działasz do BT tym śmigasz?- A7 FL 3.0BITDI
kolor jak mojego A6, fajny wypas zazdroszczę silnika..- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Obadamy w Bukowinie ? jest piękna!- A4 B9 2019 2.0 TFSI 150PS
Mój opiekun z ASO był na szkoleniu w zeszłym tygodniu, więc chyba wie co mówił- Audi A4 B6 1.8T s-line
bardzo ładne auto, kolor mi się podoba wywaliłbym znaczek S4 bo trochę komicznie wygląda na S-line no i zmiana zawieszenia.. moim zdaniem zdecydowanie na minus. w Bydgoszczy mamy już ładne drogi, a 1BE tragiczne nie jest.. na pewno będziesz po czasie żałował..- A4 B9 2019 2.0 TFSI 150PS
póki co mały lift, w drugiej połowie roku będzie większy lift- A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
korzystałem tam mając a3, robiłem też inne auta firmowe - reklamacji nigdy nie składałem- Auto na taxi vol2
zastanów się nad Kijanką, mam w firmie jedną sztukę z 2016. bardziej pojemna, często są bardzo dobrze wyposażone (mowa o używkach, nowe zresztą też można kupić fajne na wypasie za przyzwoite pieniądze). samochód bardzo wygodny, dobrze wykończony. u nas co prawda jest diesel 1.7 - czyli bez szału, ale jest mega oszczędny. pali tyle co osobówka..- A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
może u Was nie, ale u nas tak - ASO naprawia, mają własną blacharnię i lakiernię- A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
No proszę a z jakim silnikiem ? 2.0TDI BMM- Niebezpieczny przypadek w A6
w polificie w ogóle nie było 1.8, więc pewnie skrót myślowy i miało to być 1.8t - Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)