Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. ojciec miał taki wynalazek jako nowy, nie narzekał. ale później przesiadł się do Audi i o cytrynie zapomniał
  2. jeżdżę 4 lata C7 na 20tce, nie ma żadnego problemu. w A5 miałem 4 lata 19tki i też nic się nie działo.. w B6 Cabrio miałem 19tki i zglebowany samochód, opony z naciągiem i też niczego nie uszkodziłem... no dobra, jeden rant przy parkowaniu
  3. na 3 maja masz punkt dorabiania kluczy, są dosyć ogarnięci
  4. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    no to tego to już całkiem nie ogarniam..
  5. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Q8 to diesel i po prawej stronie jest zbiornik AdBlue z tego co kojarzę.
  6. te Warszawiaki to sie bawio piękny jest
  7. noo Panie, w końcu godny następca B6
  8. ja miałem granatowy i był ładny
  9. Konarzewski w Bydgoszczy.
  10. ? ale A6 nadal mam
  11. od dawna nie ma propozycji spotkania, "starzy" rzadko się udzielają, a "nowi" głównie rejestrują się jak mają problemy. ja nie byłem na spocie chyba odkąd sprzedałem Cabrio...
  12. no i oddany...
  13. ten konkretny model był skonfigurowany za 340 tys., rata wychodziła ok 3 tys miesięcznie przez 2 lata. wykup miał być na poziomie ok 180 tys brutto, ale nie skorzystaliśmy z tej opcji. zobaczymy co będzie dalej
  14. temat można zamknąć, w dniu jutrzejszym auto zdaję do dealera. pewnie wkrótce będzie do kupienia u któregoś z dealerów.. mogę jedynie polecić to auto z czystym sumieniem a ja póki co dalej śmigam moim "starym" A6
  15. uu.. asseco
  16. o fuj, ale brzydkie wnętrze za to kolorek ciekawy
  17. całkiem ładne, ale brakuje moim zdaniem S-line z zewnątrz.
  18. jeździłem w piątek RS5tką, jakiejś wielkiej różnicy w stosunku do Coupe nie odczułem. przyspieszenie jak dla mnie to kosmos (no tak, jeżdżę dieslami ), generalnie fajne auto. ale czy warte prawie 600k - specyfikacja testowego auta to podobno ok 597 tys - to już bym się mocno zastanawiał.. jak rozmawiałem z opiekunem Audi Sport to niby ok 5800 netto miesięcznie miałoby wyjść w racie, dużo.
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    w środku wydaje mi się, że poza MMI i gałką zmiany biegów nic się nie zmieniło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.