Treść opublikowana przez jedrekx
-
Citroen C5 2005 na co uważać?
ojciec miał taki wynalazek jako nowy, nie narzekał. ale później przesiadł się do Audi i o cytrynie zapomniał
-
A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.
jeżdżę 4 lata C7 na 20tce, nie ma żadnego problemu. w A5 miałem 4 lata 19tki i też nic się nie działo.. w B6 Cabrio miałem 19tki i zglebowany samochód, opony z naciągiem i też niczego nie uszkodziłem... no dobra, jeden rant przy parkowaniu
-
Naprawa kluczyka Bydgoszcz
na 3 maja masz punkt dorabiania kluczy, są dosyć ogarnięci
-
C7 Resident
no to tego to już całkiem nie ogarniam..
-
C7 Resident
Q8 to diesel i po prawej stronie jest zbiornik AdBlue z tego co kojarzę.
-
Audi RS5 F5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI - żaba
te Warszawiaki to sie bawio piękny jest
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
noo Panie, w końcu godny następca B6
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
ja miałem granatowy i był ładny
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
Konarzewski w Bydgoszczy.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
dzieje się coś, czy póki co nic?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
? ale A6 nadal mam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
od dawna nie ma propozycji spotkania, "starzy" rzadko się udzielają, a "nowi" głównie rejestrują się jak mają problemy. ja nie byłem na spocie chyba odkąd sprzedałem Cabrio...
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
no i oddany...
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
ten konkretny model był skonfigurowany za 340 tys., rata wychodziła ok 3 tys miesięcznie przez 2 lata. wykup miał być na poziomie ok 180 tys brutto, ale nie skorzystaliśmy z tej opcji. zobaczymy co będzie dalej
-
Q5 FY czyli... służbówka ;)
temat można zamknąć, w dniu jutrzejszym auto zdaję do dealera. pewnie wkrótce będzie do kupienia u któregoś z dealerów.. mogę jedynie polecić to auto z czystym sumieniem a ja póki co dalej śmigam moim "starym" A6
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
Jest dobrze ?
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
jeździłem też tą pomarańczką 3 lata temu, niesamowite auto
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
piękne! ale rzeczywiście aż się prosi o 3G+
-
BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
jakie plany teraz?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
fotki nie działają..
-
A4 B8 Biały Avant
uu.. asseco
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
o fuj, ale brzydkie wnętrze za to kolorek ciekawy
-
A5 F5 Sportback Biały Ibis
całkiem ładne, ale brakuje moim zdaniem S-line z zewnątrz.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
jeździłem w piątek RS5tką, jakiejś wielkiej różnicy w stosunku do Coupe nie odczułem. przyspieszenie jak dla mnie to kosmos (no tak, jeżdżę dieslami ), generalnie fajne auto. ale czy warte prawie 600k - specyfikacja testowego auta to podobno ok 597 tys - to już bym się mocno zastanawiał.. jak rozmawiałem z opiekunem Audi Sport to niby ok 5800 netto miesięcznie miałoby wyjść w racie, dużo.
-
C7 Resident
w środku wydaje mi się, że poza MMI i gałką zmiany biegów nic się nie zmieniło